TV Bomba

(relácia)
všetky plagáty

MrHlad

4* čistě za Kelly Family. Víc si z toho nepamatuju a bojím se, že kdybych na to koukal dneska, budu muset hodnotit úplně jinak. ()

kingik

Ztratilo to na aktuálnosti. Všechny pořady zde parodované se už dnes nevysílají a divák jich neznalý tak velmi často nebude vědět, který pořad je zrovna přepírán a parodován. Vašut to však poctivě drží na 60% ()

boshke

Nevím, na čem tehdá Osvaldová s Vašutem jeli, ale já chci taky. Viděl jsem (zatím) jen dva díly a bylo to pořádně ujeté... 80% ()

Tommassi3

"Ne, tohle opravdu není moje parketa.." ;) Sem tam geniální parodii, na čele samozřejmě s klipem Kelly Family, utluče vata bez point za hranou trapnosti.. ()

cogi

ujetější dvojici jsem neviděla :-D .. škoda, že scénky nejsou aktuálnější, já osobně už nevím koho napodobují a ztrácí to tímpádem na humoru. Osvaldová a Vašut by se mohli dát znovu dohromady a natočit pokračování ()

milaneg

Sice už je to starší, ale kdo má nad 25 let, vzpomene si na pořady a postavy tady parodované...! A že je to nějaká parodie a satira!! ()

Yze

Primácké pokračování televizních parodií původně vzniklých na tv Nova pod názvem TV Znova. Výborný pořad,doporučuji vidět i když se scénky vztahují na pořady v té době vysílané. ()

Nick321

Nemělo chybu. :D Například reklama o špinavém ubrusu, díky kterému Osvaldová použila nového pomocníka: zpráskala parchanty teleskopickým obuškem a prej "Skvrny na ubruse sice zůstaly, ale mě se báječně ulevilo... Bič boží- škoda rány, která padne vedle" :D ()