Zapomeňte na hodné džiny, tak jak je znáte z pohádek. Ve skutečnosti jsou džinové hrozivé bytosti obývající prostor mezi světy a toužící po jediném: skrze splněná přání otevřít dveře do těchto světů a ovládnout je. Alex Amberson (Tammy Lauren) pracující jako odhadkyně pro významnou aukční síň má tuto skutečnost brzy poznat na vlastní kůži. Dostane totiž k prozkoumání velký opál, ve kterém je jeden z džinů po staletí uvězněn a během průzkumu ho mimoděk probudí. (kosta73)

Radussee

Tak, tématika ovládnutí světa samotným vládcem pekel mi celkem baví, proto jedna hvězdička, Nečekaně jsem byl překvapen účinkováním Roberta Lasarda, fajn, druhá hvězdička. Jinak film podprůměrný, napodobující něco mezi Omenem a Hellraiserem, možná v ksichtu Jeepers, nu motiv na tetování parádní, film o velké vykonané potřebě... ()

Emperor1

I přes topornost herců, přiblblé dialogy a křečovitost děje docela poutavý a občas vtipný film kategorie bé se zajímavým mytologickým pozadím a anorektickou Tammy v hlavní roli. Pokud k tomu člověk přistoupí s nadhledem a nečeká od toho víc, může se i pobavit. Celkem zdařilé triky a efekty. Sympatické na tom filmu navíc bylo, že se tam zcela bezostyšně kouří ... ()

Mark1983

Taková pohádka pro malé děti,které jako jediné a to možná by braly jako horor,který se tváří jako počátek filmového průmyslu,kdy se nový druh kultury snažil o zfilmování prvních hororů a navíc v provedení němého filmu s natolik amatérskými hereckými výkony až to občas zabolí,i když napoprvé se to zkousnout dá,ale opravdu jen napoprvé. Určitě se tento horor nehoror dal natočit mnohem lépe,i když by se to dalo považovat za zajímavý nápad,ale v tomto podání se to moc nepovedlo. ()

vinducha

1 jsem tedy po opětovném zkouknutí ubral , ale na ten rok vzniku jsou tam parádní masky a gore taky nezaostává. Jinak mimo B.Campbella se tam mihnul snad každý , kdo v té době měl s hororovým žánrem co do činění. ()

tommco

Tak táto béčková fantasy horor komédia o zlom džinovi ma ani chvíľu nenudila. Po takmer tisícročí prebudený džin chodí po uliciach amerického mesta a svojim zábavne vražedným spôsobom plní "priania" náhodných, aj menej náhodných ľudí. To mu pomáha prežiť a ísť za svojim cieľom ovládnutia priestoru medzi svetmi. Fakt celkom podarená záležitosť. ()

handz

Tenhle horror jsem hledal snad 12 let, viděl jsem ho kdysi na nově a od té doby si nemohl vzpomenout na jméno, teď jsem si ho konečně zase po letech pustil a je to stále dobré. Poctivé masky potěší, ty digitální triky nejsou tak špatné jak by někdo mohl namítat a celkově je to příjemný škodolibý horror. Nemá to bohužel takovou tu 80s béčkoidní nadšeneckou atmosféru, ale zato je to řemeslně dobře zvládnuté a herci z nejrůznějších jiných horrorů kteří se tu v jednom filmu sešli vyloženě potěší. Jdu si zkazit chuť dalším dílem :) ()

TylerD.

Zajímavý námět, dobře ztvárněný džin. Bohužel ostatní herecké obsazení, především histerka v hlavní roli mi to kazila. Za druhé zbytečně moc krve a násilí. Asi padl rozpočet na samoúčelnou přehlídku způsobů vraždění s hromadou počítačových efektů :/ ()