Automobilová rychlovka první modrá

Krátkometrážny / Komédia
Česko, 2009, 1 min

Réžia:

Jan Veselý

Vtipně pojatá automobilová příhoda zrychlená tzv. automobilová rychlovka, která je rychlovkou první a k tomu je laděna do modré tzn. modrá. (oficiálny text distribútora)

RedAK odpad!

Začínám dobrovolně zvyšovat frekvenci dávek veselvitinu, poněvadž se po něm cítím být tak nějak nadstandardně inteligentní, ale to se během projekce Jaroměřických manuálů na sebevraždu cítí být i pytlík mouky. Pokoušet se v tomto obskurním panoptiku režijní kinematografie nalézt regulérně ten nejhorší možný výtvor, jednoduše nelze. Každý je něčím výjimečný a každý vyniká v odlišném aspektu nepřekonatelné debility. Osobně zastávám názor, že na porodním sále, ještě předtím, než Jeníka protáhli ven kundou jeho mámy, měl být přítomen nějaký zkušený, životem protřelý deratizátor, jenž by infikovanou dělohu preventivně zamořil Raidem. Teď už je však pozdě a na youtube existuje hned 983 lidí, kteří podstoupili nedobrovolnou lobotomii. ()

Segrestor odpad!

Než člověk začne sledovat "film", musí si uvědomit jednu věc. Autoři této legrácky mají totiž angelmanův syndrom a proto s nimi všichni jednají v rukavičkách a teď jim táta dokonce koupil foťák. Malí angelmani vyběhli za město s dědovo auťákem, že natočí grotesku o svém postižení, zvaném také happy puppet syndrome. Podle všeho si k tomu napsali i scénář! Klukům držím palce, ale bohužel, místo smíchu jsem jen zprudka nabíhával na zeď v touze po sebedestrukci. Dávám odpad a mohl-li bych jít níže, šel bych. ()

Easykk odpad!

Komentář obsahuje pouze mé názory a sprostoty a jakákoliv podobnost s žijícími či jen tak přežívajícími postavami je naprosto chtěná a zákeřně podaná. Milý Jene, hanbí mě, že nosíme stejné jméno. Nechceš se nechat přejmenovat? Volná jsou například tato jména: Lempl, Idiot, Idiom, Poserdón, Smrďohub, Hubozmrd. S tím příjmením bych to taky neviděl nijak Vesele - co takhle jako celek třeba: Lempl Imbeciliodny. Jo a kdybys už nevěděl co s kamerou, zkus natočit slow-motion o tom jak si ji cpeš do zadku ju - a nezapomeň to nazvat: Kamerová zadkovka první hnědá. Díky. S pohrdáním, rozhodně né Tvůj - Easykk. ()

L_O_U_S odpad!

Automobilová rychlovka první modrá aneb Jak znásilnit Hry bez hranic a ještě připravit diváka o všechny mozkové buňky. (951.) ()

honajz2 odpad!

Veselý je opět veselý, protože natočil kravinu, která se bude líbit jenom jemu, Cejpkovi a hasičům z Jaroměřic nad Blázincem. Opět gratulace k dalšímu fuckt skvělému filmu, Rosano! ()

alchac odpad!

A to první třetina snímku (tradiční Veselá tichá úvodní černá + titulky) vypadala tak nadějně! Nicméně zajímavá věc - zhlédnutí dokáže donutit i zarytého pohana jako já drmolit otčenáše, a to aniž bych se tuto říkanku kdy učil (neuvěřitelné!!), neboť se Veselému neumělci povedlo mě přesvědčit, že peklo skutečně existuje... Krleš! ()

pytlik...

Dávám jednu, neb je mi sympatické, že se jedná o výchovný film s poučením, že než-li nechat stát auto na silnici, je lépe ho bezpečně zaparkovat do pole. ()

Kmotr76 odpad!

Tentokrát je hlavním aktérem samotný Veselý! Cejpek by to asi zahrál líp, škoda... :(((( Ocenit musím skvělý kaskadérský výkon! ()

DeathclawCZ odpad!

Neee Neee to nemyslíte vážně, že ne pane Veselý. Já byt vašim otcem raději vás při vašem eventuálním vzniku utřu do peřin a nebo hodím raději do kopřiv. S tohodle by spáchala sebevraždu a žiráfí placenta!!! Nic extra proti vaši osobě p. Veselý a nechal bych vás i napokoji v případě, že tohle se vždy obloukem vyhne CSFD. ()