Nový britský pořad Fast and Loose je celý založen na improvizaci. Několik mimů a komiků sedí ve studiu s moderátorem a dostávají od něho nejrůznější úkoly, které musí plnit. (Kopi1)

sulimo

Tohle chce hodně dobrou znalost angliny, abyste vychytali všechny vtipy a narážky a stejně to nakonec stačit nebude, jinými slovy musíte být anglán jak vyšitý, což samozřejmě očividně nejsem ani zbla. I tak se ale pobavíte mimořádně, je to prostě bomba a nevyhnutelně si při tom říkáte, jak by to vypadalo u nás....no mělo by se to tu určitě zkusit, jelikož tohle prostě funguje. ()

speedy3

Vtipně vymyšlený pořad a hravost Britům vlastní. Jak už jsem jednou zmiňoval, Britové pro mne jsou a budou nejlepší herci a komici - David Armand je naprosto skvělý. ()

Splasher

Od producentů Mock the Week, takže to bohužel moderuje prkenný Hugh Dennis, co ani neumí pořádně číst z autocue. Ano je to lepší než česká a slovenská Partička, ale taky o dost horší a strojenější než Whose line is it anyway. Interpretační tanec pobaví - doporučuju poprvé zhlédnout bez zvuku a hádat (bez šance) a napodruhé si užít "interpretaci děje písně" se zvukem. ___ Negativní kritiky + slabá sledovanost na BBC 2 = Malá šance na druhou řadu. ()

m.a.t.o.

Tak tomuto vravím zábava. Dangl aj s celou svojou Partičkou sa môžu ísť strčiť do análneho otvoru. Vtipné, úderné, nevtieravé. A týpek, čo robí Interpretatvie Dance je fakt talent, taký druhý Rowan Atkinson. Treba vidieť. Zatiaľ hodnotím opatrnejšie, pretože som videl iba štyri videá. Snáď chlapci a dievčatá na videacesky.cz pridajú do budúcnosti ešte ďalšie, pretože toto by som iste bez titulkov nezvládol :) ()

Hruzi

Mám radši Whose Line Is It Anyway, ale musím říci, že v některých dílech jsem se u Fast and Loose pobavil i více než ve Whose Line... Hlavně díky Davidu Armandovi. ()

Mleako

Je to v podstatě novější verze Whose Line Is It Anyway, ale přináší nám nové improvizační hry a Sideways Scene na žíněnce jsou naprosto rozbíjející. A mně osobně přijdou Britové v těchto improvizačních show mnohem zábavnější a nekorektnější než jejich zámořští kolegové. ()

ataman329

anglický humor v plnej pohotovosti. oveľa vtipnejšie, ako naša, či česká partička. neubránim sa však pocitu, že to improvizované nie je a že každý diel má predom stanovený scenár. alebo žeby boli až takí dobrí? každopádne skvelá zábava. "you are beautiful, as a picture. unfortunately, it´s a picture of shit." ()

TheGunner

Nedokážu to naplno ocenit, i když anglicky mluvím docela dobře, proto nemůžu dát plnej počet. Jak napsal sulimo, chce to umět anglicky perfektně, ale i tak se u toho hodně pobavíte. ()

Yokolobuna

Whose Line Is It Anyway je prostě o moc lepší. Zejména herci jsou zde příšerně nesympatičtí a nezábavní... Nicméně předvádění písniček je provedeno tak geniálně, že pod 3 jít nelze. ()

fisus

Je pravda,že jsem z tohohle pořadu zatím příliš neviděl,ale stačilo mi vidět několik INTERPRETATIVE DANCE v podání Davida Armanda a šel jsem opravdu do kolen!!!!! :-)))))) ()

P. J. D.

Vcelku povedený pořad, který se oprávněně těší dobrému hodnocení nejen u nás, ale i v zahraničí. Partička by se od něj mohla hodně učit a nejenom jej a jemu podobné prachsprostě vykrádat a obohacovat se tak na nich za pomoci jakýchsi opičích skřeků. Ale kvůli Partičce tu nejsme. Tenhle pořad má hlavně dynamický spád v kontrastu se stupňovitostí komičnosti, což se rozhodně cení, protože něco takového není jednoduché. Zároveň má ale i specifický druh humoru, což je možná kamenem úrazu u mého hodnocení. Mnohé gagy a vtípky jsou totiž směřovány ve směsi na Británii a Ameriku, v čemž mi u nás nejsme moc zběhlý (alespoň ne já). Právě proto některé vtípky nechápu a připadají mi tak trapné. Právě to bohužel strhává na hodnocení, protože tak nemůžu říci, že by pořad byl dokonalý. Proto čtyři hvězdy. ()