Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

HeyHou

Nechápu, jestli se tam přihlásili samí takoví tragédové, nebo je vybrali záměrně... Osobně bych ve svojí firmě nechtěla ani jednoho z těch "managerů". Hvězdičky dávám akorát za to, že je to tak strašné, až mě to donutilo se na to dívat :)) ()

cromagnon odpad!

Teplý lazebník a zvadlá prehistorická Miss v roli jakýchsi arbitrů a žárlivá Mojsejová, pro kterou má být čest pracovat poté, co všechny veřejně zesměšní a poníží? Sotěžící jsou omluveni, neboť jsou tak navýbíráni schválně, pochopitelně. Čím větší exot, tím větší zajem diváka (dle zvrácené logiky tvůrců pořadu). Bez vyjímky všichni jsou krajně nesympatičtí. Hnus, kurva, to není možný. ()

rogger odpad!

Nádherná ukážka ako to vyzerá keď sa stretne banda sedlákov, ktorí sa chcú hrať na veľkých manažérov. Príšerné prejavy egoizmu, agresivity, ľudskej hlúposti a primitivizmu, sú asi súčasťou každého dielu. Videl som aby som mohol posúdiť. Mojsejová tentokrát nie je až taká dôležitá ako tie ostatné idividuá z bežného ľudu. ()

Prechytraly odpad!

Toto je opravdové dno. Povrchní, přecitlivělý a emotivní homosexuál, goriloidní obhroublá a tupá domina a tlupa neskutečně vystajlovaných idiotů snažících se jim zavděčit. Celé se to navíc odehrává v kýčovitých kulisách rádoby exkluzivity a luxusu. To není ani dno, to je peklo... ()

DandaPiper

Co se týče soutěží a úkolů, nebaví mě, nezajímají mě, nesleduju je = hodnocení by bylo téměř na odpad, ale od příchodu Nory, která si vždycky přicupitá s nějákým cool účesem na posledních 20 minut, poslechnout si, co ty paka zase vyváděly, pak je tam seřvat, ponížit, udělat z nich ještě větší trapný trosky...tak od toho okamžiku je to na 5 hvězd. Fakt nechápu, co tam dělá ten povýšeneckej Šula, kterej se chová, jakože nemá hotovou ani základku, natož, že by to byl nějákej důležitej "manager". To stejný (ted' už obtloustlá a nehezká) Christová, která mi přijde jako člověk strašně slabá, nezajímavá a nedůležitá...ještě k tomu strašně nudná a nevtipná (prostě děkujeme za účast největšímu tahounovi téhle show:D). Tak tihle 2 exoti vždycky Noře požalují a řeknou jí, co se vlastně během toho týdne stalo, protože Nora to neviděla, Noru to nezajímá. Proč by se Nora starala? Nehledě na to, je ale jako obvykle vtipná a zábavná, ikdyž jako celá tahle "show" postrádá vkus a jakousi lidskou soudnost, navíc má Nora asi v oblibě ty nejvíc "out" lidi, protože těch nejneschopnějších a nejtrapnějších se vždycky zastává (nemluvím o okaté zamilovanosti do Čutky nebo jak je jeho ctěné jméno:D). No, a tak teda po té špíně, co na někoho ostatní nahází, Nora někoho označí a vyhodí. No a nebyla by to Nora, kdyby si ještě naposledy nerejpla, když ste na dně...takže ještě neodcházejte, zůstan'te sedět, ještě Vám povím, proč sem Vás vyhodila: Jste nesnesitelná, neschopná a trapná kráva/debil a dnes "sút'až opúštíte, můžete odíst'". No prostě dokonalost sama!:D // Výčet účinkujících: prdlej "Zoli", laxní Marcela, perverzák Honza, nepracující Markéta, nekompromisní Mirek, šplhoun/skeleton Michal (chudák musel být v mládí hodně šikanovanej), Marko, co si ho v každým úkolu někde přiskřípne, Čutka z Pomády, "NE"vkusná seniorka Věra, pak ta holka, co vypadá, jako by ji někdo přismahl na pánvičce (Šula kvůli ní plakal), no a na druhé straně po stranách 2 blbci a uprostřed Nora "The King":D ()

tonton78 odpad!

tak to je masakr, týhle tlustý arogantní svi.i by dokázala konkurovat jen Bára Tachecí...chtěl bych je vidět bojovat v ringu chladnými zbraněmi a doufal v remízu.obě bradou nahoru ()

BEJB odpad!

Čo to kurva bolo? Joj-ka sa rozhodla vraždiť svojich divákov. Nestačím sa diviť, najmúdrejší z najmúdrejších na čele s tetou "Norikou", rozkysnutou Ivanou a tým trtkom, ktorému ani neviem meno! Bože ochraňuj nás od týchto sračiek. Strašnéééééééé ()

brasek odpad!

Treba vyčistiť televíznu obrazovku od takýchto príšerností! Čím je človek väčší blbec tým ho viac platia, aby tliachal svoje nezmysly do sveta cez televízne kamery a to platí aj pre iné relácie. ()

The_God

Skupina lidí, kteří vypadají jako neúspěšní pornoherci, se snaží získat asilukrativní job za 100.000USD. Občas úchylárna, spousta pípání, ale tak asi furt lepší než Suprstár, Yksfaktory a podobný blbosti. I když ne o moc. ()

KanoJJ

Když na to koukam, tak mě vždycky příjemně zahřeje u srdce.Neni nic vtinějšího než blbý lidi, jak třeba chlápek č.1 masturboval když byl v posteli s chlápkem č.2 :D ()

Schneeman odpad!

Neuvěřitelně ubohé. Stupidní soutěžící, stupidní úkoly a stupidní "šéfka". Ale, řekl bych dobrý tah od TV Prima, která si tímto vychovává další "jednoduché" diváky, kterým následně bude moci servírovat další hloupé pořady. ()

Kanty odpad!

Neviem ako je to možné,ale ľudia z jojky v poslednom čase vsadili na absolútny odpad a klesli na úplné dno Podobné projekty majú asi šokovať Mora Monsterová Martinka z Turca a pod. Neviem či svojich divákov považujú za ľahko retardovaných, alebo chcú dokázať, že je možné klesnúť ešte nižšie ako konkurenčná Markíza 0% ()