Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

Zeck

První dvě epizody nebyly zase tak špatné. Pokud je člověk správný masochysta, pak se na tento pořad z nějákého důvodu koukal. No, po třetí epizodě je to vážně sračka první kategorie, kterou nezachraňuje absolutně nic. Soutěžící jsou spodina toho nejhrubšího zrna a stále je divákovi předhazováno, že jsou něco více než on. Protože to jsou "manažeři", nadlidi, bohové práce. Většina manažerů jsou neschopní idioti, kteří jsou na své pozici díky známostem, vítěz tohoto braku je skvěle doplní. ()

Djkoma

Naivně doufám, že se některý účastník projeví jako schopný člověk a ne jen další (neschopná, nepraktická, atd) pochybná existence hledající svých patnáct minut slávy v reality show. Přesto to není taková potupa, jak bych čekal. Pár okamžiků dobře reflektuje Čechy/Slováky, tu vesnickou povahu, nevychovanost a jen výjimečně tu zatím projevuje zájem Nora Mojsejová. Je tvrdá, ale je z ní cítit jako by v diáři měla jednou týdně dvě minuty na celý pořad... Osobně to vidím na Marcelu K, protože ostatní převyšuje až zdrcujícím způsobem. (od třetího dílu naopak nehorázně spadla a je na viditelný stres a tlak, o to víc se zamotávají díky některým ignorantům vztahy ve skupinách!Díky bohu). Oproti původní verzi je to očekávaný propad dolů, čím to? Češi nejsou Američané, Česko není Amerika, Nora není Donald, Prima není NBC... Aktualizace: po 6 epizodách první reality show, schopná sociologické sondy:) Libor Šula velmi mile překvapuje, účastníci naopak docela propadají. A je to stále zvrácenější... Krok od finále: prozatímní dojmy- upřímná až krutá Nora a její dvojí měřítko (čím méně snahy, tím spíše překvapíš, takže tím spíš postoupíš). Postup čtveřice, k tomu není co říci. Mezi slepými jednookými slepý králem... PS: post jednoznačně nejhádavější reality show si Šéfka zaslouží třikrát:) ()

hirnlego

Tohle je snad ještě lepší než piča s mákem! Ale taky nepoměrně zvrácenější - tam to táhla prakticky jen Ivetka a baketa, ale tady je to nádherná líheň. Ani nevim, co ještě napsat, jak jsem dojatá - zadarmiko do exkluzivního panoptika a ještě můžu přetáčet, kolikrát chci! :´) __________ Achné, vypadla jódlující Markétka :( po velmi dlouhé době někdo, kdo ve mně dokázal vyvolat krásně čirou nenávist a chuť pomalu, pomalinku ji stahovat z kůže. A až by bylo dostahováno, poslala bych ji drhnout hovna od holubů na Václavák a při tom bych do ní šťouchala klacíkem. Tak snad aspoň ten Honzík to dotáhne daleko, držíme palecki!!!§ ()

movie

Pavel Čutka a Honza Kocián rulez! Jako vždycky geniální mutace zahraniční reality show, která je díky české a slovenské nátuře vytažená k naprosté genialitě. ()

Pethushka

Přesně takto si představuji pravou reality. Exkluzivní výběr! Jsou tak příšerní až jsou dobří. Při každém dílu pláču smíchy. Perfektní tyjátr. ()

StarsFan odpad!

Bože. Asi dvacet minut mi stačilo k tomu, aby se můj sen o české The Apprentice rozpadl spolehlivěji než hrad z písku zasažený přílivovými vlnami. Americká The Apprentice s Donaldem Trumpem je skutečně seriózní manažerská reality show, jejímiž účastníky jsou lidé, kteří prošli nejlepšími univerzitami světa a už před natáčením měli vlastní firmy nebo pracovali pro viceprezidenta Spojených států. Česká obdoba namísto toho nejspíš ukradla soutěžící z Big Brothera. Všichni se neustále překřikují, řvou na sebe, jejich byznysové schopnosti jsou tragické a jako cíl si zjevně stanovili pouze ukořistění oněch $100,000. (Není na škodu říct, že v originální verzi nikdo o finančním ohodnocení nemluví a účinkujícím jde o získání práce v Trumpově impériu.) Nora Mojsesová se navíc rozhodně nemůže rovnat Donaldu Trumpovi, ani jeho britské obdobě Lordu Alanu Sugarovi. Trump je magnát, má charisma, má respekt, patří mezi nejbohatší lidi na světě, poskytuje rozhovory nejznámějším novinářům, uvažuje o kandidatuře na prezidenta USA. Ať už to chceme vidět nebo ne, podobně vlivnou osobnost v ČR zkrátka nemáme. A to ani v Petru Kellnerovi, natožpak v Noře Mojsesové. Pokud chcete vidět, jak Šéfka měla podle původních představ Primy zjevně dopadnout, nelze než doporučit americkou verzi. Už jen první tři minuty tohoto videa totiž dokazují, že i vyhrocené osobní spory Američané a Britové zvládají s nadhledem, který je českým reality show bohužel doposud velmi vzdálený. ()

castor

Čert vem formát a náplň těchhle připitomělých pořadů, u kterých česká a slovenská televize spojují síly. Víc, než cokoliv blyštivého kolem, jsem si cenil krásy slovenského jazyka. Není to totiž tak dlouho, co ho český divák slyšel pouze při předávání všemožných cen nebo soutěží krásy v podobě nějakého hosta, tady si libozvučnost západoslovanského jazyka užívá dosyta!! Když ho teda z úst nevypouští zrovna Mojsejová.. ()

Rex Mundi odpad!

Tak ja som si svojho času úvodnú časť pozrela a potom už len zlomky ďalších. Spočiatku som bola zvedavá, nakoľko to bude "akčné", na rôznorodé prejavy rivality medzi súťažiacimi a aj na Norino zdrbávanie, lebo v tom je fakt jednotka (ale presne ako píše Djkoma, pôsobila, že má na šou vyhradených pár minút a vlastne ju to vôbec nezaujíma). Neviem ako vyzeral originál tejto šou, ale česko-slovenská mutácia sa nevydarila. Na tom sa nedokázala baviť ani moja škodoradostná bunka, ktorá väčšinou môže za to, že vôbec nejakú reality šou tohto razenia v telke zapnem. Nebotyčná nuda, súťažiaci sa správali ako idioti a v tých momentoch, ktoré som videla, neboli schopní správať sa ani ako tím, ani ako bojovníci za seba. "Dramatické" poňatie relácie sa niekam vyparilo, nemalo to poriadny strih ani réžiu. Jedným slovom nuda aj v rámci žánru. Keby sa na tom aspoň dalo baviť, dala by som 1*. ()

MM_Ramone odpad!

Kontroverzná, korpulentná podnikateľka z Košíc Eleonóra Mojsejová už nie je mediálne zaujímavá. Už sa prostý televízny ľud prejedol jej arogantnej nadradenosti. Už nie je nikto zvedaví na jej vulgárne keci. Pokus urobiť federálny projekt "Šéfka", s ktorým vyrukovali JOJ a Prima, zlyhal na plnej čiare. Mala to byť konkurencia upadajucej talentovej súťaže "Československá superstar", ktorú vysielajú na Nove a Markíze. V tomto súboji Mojsejovej show jasne prehrala. Kvôli nízkej sledovanosti bola po druhej časti vyradená z hlavného vysielacieho času a najlepšie by bolo, keby túto nepodarenú "Šefku" stiahli z vysielania úplne. Je to odpad! ()

paascha odpad!

Vezmi bandu kreténů, debilů, uvřískaných krav a buzen, jednu tlustou krávu, ufňukanýho teplouše a starou arogantní pizdu, promíchej, zatřepej a máš tu další vymaštěnou československou šou dva tři... Hnus ()

DJ Obelix odpad!

A pomyslnou štafetu za vybranou sebranku nejnesympatičtějších účastníků české / slovenské reality show po tragické CZ verzi Big Brother získává... ()

Smok odpad!

Svet sa na kravskú riť obracia! Účtovníčka so správaním a slovníkom baču z Očovej, navyše podozrivá a vyšetrovaná z daňových podvodov ide vyberať top manažéra! Tak to ma teda poser, na to fakt netreba komentár. ()

Crocuta odpad!

Sleduji se zvráceným potěšením a smíchy se popadám za břicho! V hlavní úloze údajná celebrita, jejíž projev je směsicí hulvátství, buranství a ješitnosti, nabízí svým potenciálním zaměstnancům výhru v dolarech, protože ji to přijde levněji, než kdyby jim zaplatila jako každému jinému na Slovensku v eurech - a ta banda patolízalů se předhání v servilitě a snaze upozornit na sebe. Hlášky typu "je to piča", "pchá sa do riti",kterými Mojsejová nešetří, ovšem sedí padni komu padni - není divu při tom lidském materiálu, který má k dispozici. Korunu všemu nasazuje veledůležitý afektovaný kadeřník, který se ve své roli vševědoucího dozorce a pohůnka vysloveně vyžívá a s potěšením kárá a soudí chudáky vydané na milost jeho aroganci. Vřele doporučuji každému, kdo hodlá zkoumat kam až může sahat ochota nechat se ponižovat a dělat ze sebe idiota pro vidinu nijak závratného výdělku a vlastní zviditelnění! ()

heyda odpad!

Největší odpad tohle! Zaprvé samotná Nora je úděsná ženská, která jen proto, že má moc a prachy, tak si může nadávat do televize, jak se jí zachce? Zadruhé tlupa primitivních soutěžících, kterým bych nesvěřil ani nákup v Tescu, natož vysoký manažerský post (a to se týká ženských i chlapů). Ten týpek, co tam mastrubuje a brečí, toho bych nakopal do řiti a vůbec se s ním nevybavoval. Zatřetí směšné úkoly, které nedokazují vůbec nic o pracovních schopnostech a dovednostech. A začtvrté nechápu, co tam dělá Libor Šula, takovej sympaťák a vleze do takové odpadové reality show. ()