Saul Berenson a Carrie Mathisonová letí se speciální jednotkou do Moskvy, srdce nepřátelské rozvědky. Jevgenij se ukrývá v ústraní s klíčovou svědkyní, která může zvrátit komplot proti prezidentskému úřadu USA. Prostředky šetrného diplomatického vyjednávání v tomto případě stačit nebudou a politický i ozbrojený střet je na spadnutí. Prezidentka Elizabeth Keanová má pak být zproštěna své funkce; vyhrocená situace ve Washingtonu zásadním způsobem ovlivní postavení delegace v Moskvě. A mezinárodní skandál na sebe nenechá dlouho čekat. (Česká televize)

Ivo

Na tohle jsme museli čekat celých 10 (víceméně jalových) dílů ? :) Konečně se vrátila trocha té zapomenuté dynamiky, intrik a adrenalinu, i když si zase přiznejme že ta ruská akce byla trošinku pohádkově předimenzovaná a sovětští soudruzi místy jednali jako značně nepravděpodobní free style dementi ... no tak ale aspoň něco ... Zajímavé jak se Claire z ničeho nic zase zázračně a bleskurychle vyléčila skoro až do pozice superwomanky ... ()

Necrotongue

Teprve podruhé v průběhu sedmé sezóny mě opravdu bavilo sledování epizody. I tentokrát měl děj své mouchy, ale ani mi to příliš nevadilo. Tvůrci konečně rozpohybovali pořádnou akci, a hned to bylo znát. Ale nebylo to jen o akčních scénách, kvalitní bylo už jednání obou delegací, tento díl mě bavil. ()

• V čase 37:18 projíždí auta moskevskými ulicemi a na rohu domu je vidět název ulice „Andrássy út“. I další záběry pak prozrazují, že Moskva byla točena v Budapešti. (bearmeedek)