Väčšinu svojich všedných pracovných dní trávi Bill Marks tým, že len sedí v lietadle a dáva pozor. Ako letecký šerif je zodpovedný za bezpečnosť cestujúcich v lietadle, a to ho už dávno nebaví. Neznáša lietanie a všetko s tým spojené. Lenže tentoraz je všetko inak. Neviditeľný terorista ho počas letu začne bombardovať esemeskami, v ktorých požaduje, aby vláda na jeho tajný účet zaslala 150 miliónov dolárov, inak každých dvadsať minút niekoho v lietadle zabije. A svoje slová v tichosti hneď premení na čin - vzápätí v lietadle nájdu prvú mŕtvolu. Bill Marks sa snaží odhaliť, ako neznámy terorista dokáže zabíjať ľudí v lietadle bez toho, aby si ktokoľvek niečo všimol. Kým agent rozbehne mrazivé preteky s časom, vyjde najavo, že zloduchov účet je vedený práve na jeho vlastné meno. Je snáď on sám tým vydieračom a únoscom lietadla? Alebo je všetko celkom inak? (TV JOJ)

kratajirka

Ten chlápek hraje drsný akčňáky prostě skvěle. Když k tomu připočtete spletitý příběh, několikero možností zápletek či konce - vzejde kvalitní film s kvalitním hereckým obsazením jako bonus. 85% ()

Regeindy

Výborně vygradovaný thriller, kde, díky výborné režii, začnete být stejně paranoidní jako hlavní hrdina a někdy si nejste jistí ani nim samotným. Bohužel divák stále doufá, že scenáristi pro něj připravili chytrý a překvapivý závěr, který jsme měli celou dobu před nosem a oni zatím měli jenom hloupučký béčkový motiv a celá ta hutná atmosféra se rozplyne jako pára nad hrncem. ()

Honzyg

Proč tolik nadějných filmů končí takovým rozuzlením, které ze slibného materiálu udělá průměrnou koukárnu? Člověk se celou dobu snaží odpouštět drobnosti, ale ten konec, ten to prostě kazí natolik, že víc jak tři hvězdy z toho nevymlátím. ()

JerryPilsen

Propracovaný a do pointy dotažený příběh táhne osoba hlavního hrdiny.Napětí roste úměrně s tempem děje a závěr je výborně zvládnutý a neokoukaný. Pro Neesona typická role,jeho výraz je po Neznámém velmi autentický. ()

copco

nenavidim filmy v lietadle ale toto sa dalo pozerat az do konca. samozrejme na konci sladke a happy end ale az na to je to celkom dobry film ()

m.a.r.a.

Skvělý Liam Neeson, celou dobu napínavý film plný zvratů. Očekával jsem opět nějaký průměrný film z prostředí letadla, ale tohle je o level jinde. ()

mpet

Krom zpraseného konce je to výborný film, ačkoliv je jen tak na jedno zhlédnutí. Neboť pukuď člověk zná konec,tak už ho znovu ten začátek nebude tolik bavit,....Výtečná atmosféra plná hysterie a paranoji, dobrá zápletka, a napětí to vše provází většinu filmu, ale ten konec to prostě všechno zprasil, aneb scénáristé museli z toho udělat zbytečně velkéj akčňák. Velká škoda. Bez toho konce bych hodnotil všema pěti hvězdama, díky konci jednu ubírám, ale přesto si myslím, že to určitě stojí za shlédnutí. ()

CrashHP

Podobných filmov sme tu už mali plno. Vždy je rozdiel v tom, ako s danou témou režisér naloží. Obsadením Liama Neesona sa film asi pozdvihol o 20%. Ako jednohubka počas unudenej nedele veľmi fajn. ()

Kubi

Ho ho hou, hezky v klidu. Tenhle film je zajímavá jízda. Liam četuje jako divej, hledá bomby a možná si sem tam vykouří cigárko na hajzlu, zatím co všichni umírají. Dokonce i Moonre dostala na konci své místo u okna a krásný výhled, když se jí okno zvětšilo tři na tři metry. Dobrý akčňák, ale s americkými kulisy. Ono to přeci vždy vše dobře dopadne, ať je to jakkoliv nepravděpodobné ;) ()

janececek

Na tento film jsem narazil čirou náhodou, tedy pouze na trailer a ten mě donutil zhlédnou tento skvělý filmový kousek. Udělal jsem opravdu dobře, film je natočen poněkud temně, celou dobu převládá napětí a rozhodně nelze nalézt chvilku, kde by se člověk nudil. Takhle má vypadat thriller, navíc to prostředí letadla dělá své. Scénář je napsaný opravdu skvostně a Liam Neeson v roli akčního policisty je nepřekonatelný, v tomhle snímku rozhodně ne! 90% ()

Inhoofer

Liam Neeson si poslední dobou drží hodně vysoký standart. Přebral pozici akční hvězdy ( na rozdíl od totálně upadajícího Willise a jeho trapných "štěků" v každém béčku) , určitě se objeví v např Expendables 17 nebo tak něco :-D ()

cenitel

Pro mě napínavý film od začátku letu až do přistání. Liam Neeson je sympaťák a určitě mě nezklamal ani v tomto filmu. Jen nevím jest-li je reálný přistát s dírou v letadle ve výšce 2,5km. Nu což je to přece Americký film. Přesto mě to vtrhlo do děje a hledat toho zabijáka byla fakt bez moc. Jak někteří píšete pro mě to béčko určitě nebylo. Určitě jsem spokojený. 75% ()

Miroub

Už od začátku tušíte zápletku i rozuzlení. Hlavní hrdina, kterému nikdo nevěří, ale přesto je to ten správný chlap. Podezřelých je několik, konečný výsledek trochu překvapivý. Nic nového , klasický happy end. Vše špatné smazáno, hrdina oslavován, zlo potrestáno. Na odreagování film, u kterého není třeba příliš přemýšlet. ()

vampvegetar

Pěkně natočen klaustrofóbní akčák za podpory několik zajímavých zvratu dějě a těžké pozice vyšetrovatele, kterému ( skoro ) nikdo nevěří a když jo, tak to opět záporák ( áci ) skomplikujou. Ne tak monstruózní těžkotonážný akce jako Únos Boeingu 777 či Air-Force One, nosní část je založena na Neesonovi a pár vedlejších postavách, takže ne zcela klišé ale "typická" Neesonovka po tom, jak přesedlal ( a celkem úspěšne ) na akčný žánr. ()

sobol1

dlouhou dobu napínavý thriller až ten konec je jakýsi dojebatý!! Liama Neesona jako herce beru tak za něj jedna hvězda navýc ()

jakubesd1

To čo sa mi páči na "Liamsonovkach" je to komplikovanie a parádne stupňovanie deja ktoré sa pri nie hocijakom filme vydarí a to POZOR NA TO . No ale našťastie to pri tomto filme vyšlo . Síce musím pododtknut že nie 100 percentne ale vyšlo . Komplikácie v ktorom sa hlavná postava ocitá a to ešte k tomu v lietadle je vážne super a da sa to pozrieť . ()

RenataD

Tento thriller má napínavý děj, tak jak má být. Film vás udrží v napětí až do konce. Snažíte se odhadnout komu lze věřit a kdo je váš nepřítel. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu

16.03.2014

Výběr herců pro příští výlet do předaleké galaxie je náramně komplikovaný. Zatím jím úspěšně prošel jen Adam Driver (J. Edgar, Lincoln), který si zahraje zatím nespecifikovaného záporáka. Jinak se… (viac)