Väčšinu svojich všedných pracovných dní trávi Bill Marks tým, že len sedí v lietadle a dáva pozor. Ako letecký šerif je zodpovedný za bezpečnosť cestujúcich v lietadle, a to ho už dávno nebaví. Neznáša lietanie a všetko s tým spojené. Lenže tentoraz je všetko inak. Neviditeľný terorista ho počas letu začne bombardovať esemeskami, v ktorých požaduje, aby vláda na jeho tajný účet zaslala 150 miliónov dolárov, inak každých dvadsať minút niekoho v lietadle zabije. A svoje slová v tichosti hneď premení na čin - vzápätí v lietadle nájdu prvú mŕtvolu. Bill Marks sa snaží odhaliť, ako neznámy terorista dokáže zabíjať ľudí v lietadle bez toho, aby si ktokoľvek niečo všimol. Kým agent rozbehne mrazivé preteky s časom, vyjde najavo, že zloduchov účet je vedený práve na jeho vlastné meno. Je snáď on sám tým vydieračom a únoscom lietadla? Alebo je všetko celkom inak? (TV JOJ)

LarisaDavid

Celkom pozerateľné, napätie tam je a pre mňa i konečné prekvapenie ale inak som ho odhalila okamžite ako som ho na začiatku filmu uvidela - jednoducho intuitívne - to bude on :D a nezmýlila som sa, aj keď počas filmu som potom typovala aj iných, ale bolo to tam! ;) Inak som od toho neodtrhla oči po celý film :) Liam bol hodnoverný, tak ako aj pri iných svojich rolách. ()

zmirix

Po delší době zase slušný thriller,který se sice neobešel bez obvyklých klišé ale byl napínavý a furt se tam něco dělo takže člověk těch pár nesmyslů odpustí. 80% ()

DavidAAAA

Non stop je velmi dobře natočený a správně vygradovaný thriller, který bohužel končí totálně slizkým happyendem. Posledních pět minut je k zblití, celej zbytek nemá chybu. Někdo odkrágluje každých dvacet minut jednoho člověka v letadle a ještě se mu to podaří hodit na toho,kdo má lidi chránit. No, všechna čest, dobré herectví Liama Neesona tenhle snímek zvedá opravdu vysoko. Ale jedna hvězda dolů za ten konec. ()

paulusm

Liam Neeson od zachránce židů přes učitele Anakina Skywalkera se propracoval do drsného akčního hrdiny.V tomto případě životem otráveného leteckého maršála,který má ochránit letadlo před zločinci.Tato role mu jde celkem dobře a jistě si řekl o roli v pokračovaní Expendables.Film to není vyloženě zlý na rovině kriminalního vyšetřovaní nepostradá napětí,dynamiku ani zajimavé odhalení těch špatných.Díky přehnaným akčním situacím vystřiženým z filmů 90.let a také velkou dávkou patosu tento film značně sráží pod průměr. ()

hotentot

Únos lietadla ako námet na thriller, tak od toho som moc nečakal. Pozrel som si to hlavne kvôli Liamovi Neesonovi a priznám sa, že som bol príjemne prekvapený. Výborný thriller a ešte lepší Liam. ()

Filmyx

Ctyry hvezdy za liamuv psi oblicejik, a pak sundavam po pul hvězdčce: 1)za scénu 'vylejvam si srdíčko az se i divák stydí' 2)za to, ze moje kopie byla naprd a tak jsem z esemek jakožto rodily antienglish nepobrala skoro nic, 3) z litosti ze ani liam bohužel nemladne, 4) za stupidni dej a vse co se tykalo te male klišoidni holčičky...... A jak jsem zjistila matematicky mi to nevyšlo, tak k výchozímu hodnoceni pripocitavam 1 hvězdu za to, ze mel hlavni kladas dovoleno zapálit si cigo. ()

joffreydepeyrac

Moc se mi líbilo, jak je to natočené (kamera, střih), i herecké výkony jsou fajn. V průběhu jsem se chystal na hezké 4 hvězdy, ale je tam nakonec tolik dějových WTF momentů, že nemůžu víc. Nebudu se v tom hnípat, protože bych spoileroval, ale podobné Executive Decision jich tolik nemělo. Takže za tři, nějakých 50%. A protože docela lítám, už se těším, až narazím na tuhle generaci boingů, protože tolik místa dneska jen tak nedostanete (tvůrci postavili maketu na míru skoro dvoumetrovému Liamovi, aby nechodil uličkou s ohnutým krkem :-)). ()

jirzy

Celkem slušně rozjetý thiller se zajímavou zápletkou jde v závěrečné třetině nezadržitelně do kopru, aby se změnil v přehlídku absolutního klišé za hranou parodie. Na posledních pět minut (s titulkama cca 10) je lepší jít umívat nádobí. Trochu škoda. ()

Sbisa22

Prostě klasika. U tohoto snímku opravdu nelze usnout. Liam Neeson zahrál výborně, děj má pointu a hlavně napětí, které dává filmu šmrnc. Jednoduše řečeno, únos letadla za bílého dne! ()

Martyjoker

Nebýt Neesona, tak nevím, na jaké akční filmy bych dnes koukal.....trilogie 96 hodin, A team, Neznámý, Non Stop....Už se nemůžu dočkat dalších snímků...Dodnes nechápu uživatele, kteří stále upozorňují na nereálnosti, nesmyslnosti apod. v akčních filmech. Když vám to tak vadí, nekoukejte na ně!! ()

darius1706

Liame, Liame. Já tě mám prostě jako herce rád a vlastně obdivuju, že v tomhle věku ty filmy, kde hraješ něco, co by v reálu nedal ani třicátník, hraješ tak, že člověk s trochou tolerance a dvojkou v krvi tomu může i uvěřit (no jasně, zase barvili vlasy a makeupu padlo asi tak půl tuny, takže to o pár let stáhli). Ale kruci, proč ten scénář píše taky někdo sjetej, resp. na začátku si šlehnul, bylo to fajn, ale pak to šlo všechno do háje. Začátek ušel a říkal jsem si, že dobrý, že to celkem ujde. Pak se to začalo točit v kruhu no a uklidnit lidi tak debilním proslovem.... No, taky je tu možnost, že amíci jsou prostě jiný a tohle je u nich normální, to by vysvětlovalo, proč většina filmů, kde je nějakej duchaplnej proslov, dopadne vždycky takhle. Ale nakonec jo, přežil jsem to a vlastně jsem se docela i bavil, takže lepší 3 hvězdy. ()

AAsniper

Akčný film v lietadle na sobotu večer, pri ktorom som bol v napätí od začiatku až po tri štvrtiny filmu. Nápad dá sa povedať originálny, pak ale film scenáristicky skur**li ako sa len dalo. Klišé za klišé... patriotizmus, 9/11, národný hrdina... no na grcanie. Vyzeralo to na štyri hviezdičky, ale dám max. 3. ()

kalmaf

Nepředstavitelně zamotaný příběh, nekonečná shoda náhod a neustálý rychlý běh filmu. Skvělý výkon naprosto uvěřitelného drsňáka Liama Neesona. Zápletka ovšem až moc překombinovaná. Myslím, že by bylo záhodno věnovat více času popisu velice schopných únosců . A nakonec se s toho vyklube jen normální happyendový trhák. ()

topol999

Velice vydařený thriller, výkon Neesona je slušný a líbilo se mi jak měl neustále problémy s cestujícíma. Opět závěr filmu (odhalení atentátníků) byl zcela netypický, ale proto je to thriller.... Dost dobrý film. 85% ()

quido.morava

Z béčkové záležitosti ani Liam Neeson nedokáže vykřesat mnoho, i když mu tyto role odpadlých akčních hrdinů sedí. A ten zmršený závěr je neodpustielný. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu

16.03.2014

Výběr herců pro příští výlet do předaleké galaxie je náramně komplikovaný. Zatím jím úspěšně prošel jen Adam Driver (J. Edgar, Lincoln), který si zahraje zatím nespecifikovaného záporáka. Jinak se… (viac)