Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

Louie

Původní knížku, podle které je film natočený sem dostal nedávno jako dárek a celkem s chutí si jí přečetl během cest. O to víc mne překvapil přístup scénáristů a producentů k předloze, kdy vypustili podle mne ty nejdůležitější věci, které celý příběh alespoň trochu odlišovaly od akční béčkárny a více prohlubovaly všechny postavy. A´t již šlo o prvotní zaváhání hlaví postavy předurčující že se stane něco špatného a odklonění se od zažitého chování, které má naučené, až po nevinné postavy, které šedý muž strhává do svého krvavého počínání jen proto, aby sám přežil. Škoda, mohl to bým o něco lepší film. ()

E lan

Akčňárna ničící Prahu a mnoho jiných měst zobrazující pomocí naší metropole. Pro Čecha zábavné sledování kulis, jinak neskutečně nabušený akční film, který to valí od začátku do konce a člověk se nenudí. Bohužel si toho taky moc z toho guláše akčních scén nezapamatuje. ()

Nix

Velice slušná akční jednohubka, která určitě nestála málo peněz, ale za to vypadala sakra dobře. Russo brothers prostě žeru díky té kameře a choreografii a veškeré akci, všechno to vypadá naprosto skvěle a herci si to dávaj. Gosling už mne jednou překvapil, že takovou roli dokáže zvládnout a udělal to znovu. Ale nemá to lehký, Evans naprosto dominuje svými hlášky a člověk se nejednou zasměje. Já si tento film fakt užil a jelikož jsem na takový akční béčka, tak mé hodnocení taky tomu odpovídá. Tohle můžu. ()

Terminer

Rozhodně ne přelomový velkofilm, jaký bychom od režiséřů posledních Avengers čekali. The Gray Man je spíše svižným akčním béčkem, které táhnou kupředu áčkový herci (vidět zase po letech někde Goslinga potěšilo) a fakt, že relativně banální scénář neštve přehnaně ambiciózní překombinovaností, ale ve své jednoduchosti příjemně utíká. V pohodě zábava na zabití času, která by, aspoň podle mě, neměla nikoho urazit. I když chápu, že ne všichni jsou a budou tak shovívaví. ()

DavidWebb

Netflix predaboval a preobsadil Johna Wicka a stálo ho to, koľko...? Dvesto mega vraj alebo čosik viacej. Sere pes, tieto akčné naháňačky si dám rád k stakanu a ušmudlané štyri sú tam. PS: Gosling asi dvakrát zdvihol na pol sekundy jedno obočie, tomu vravím herecký vývoj. Len tak ďalej, hoši. ()

oldy

Za mě fajn snimek. Bavil jsem se. Chris Evans s knírkem vypadal dost divně,ale po čase jsem to neřešil. Zaběry z Prahy a akce okolo potěší. Ma to mouchy,ale da se na to divat. Slabší 4*  7/10 ()

Toshio

Obrovský zklamání. Chtěl jsem se rozepsat, ale kašlu na to. Mimochodem proč ta tramvaj pořád jela a jela? To je přece uplná kokotina. ()

incognito

Četl jsem knihu a už u ní jsem říkal, že to je typické akční filmové béčko z osmdesátek. Ve filmovém podání ovšem došlo k tolika změnám, že najít původní příběh je docela oříšek a navíc vůbec nedrží pohromadě a nedává moc smysl. Podle mě žádná změna filmu neprospěla. Jedná se o nejdražší film Netflixu aspoň zatím a bohužel to není chvílemi moc vidět. CGI je dost otřesné a chvílemi i některé až moc zrychlené kamerové nálety připomínající akční sekvence z levných akčních seriálu přelomu tisíciletí. Kniha dostala 3* film logicky musí klesnout ještě níž. A to jednu hvězdičku přidávám za to jak moc je tu vidět Praha. Film každopádně funguje jako dokonalý důkaz toho, že Netflix neumí točit kvalitní filmy. Narozdíl od seriálů. ()

seiffs

Tri hvezdicky jenon proto, ze tam je Ryan Gosling a Anna De Armas a ty ja spolu fakt muzu. Jinak je to fakt propadak. Mozna kdyby tam nebyla ta strasna scena s tramvaji, za kterou jsem se az stydel, tak by to mohlo byt jenom obycejny becko. A samozrejme tu v komentarich rezonuje ta klicova otazka - za co dali tech 200 mega? ()

lookin328

Normálně by to byla klasická tříhvězda, ale tu jednu * na víc za tu 11, která lítala Prahou sem tam a do Vozovny stejně nedojela 😀 musim dát. ()

alldo.raine

Tady musím na 2*. Jedno větší jméno než druhé, budget jako prase, očekávání obrovská a máme z toho akčňák jak s Dudikoffem v době jeho největší slávy. Za mě velká škoda. PS: Goslingovi tato role vůbec nesedla. ()

RAFT

Duo režisérů avengers si šlo natočit akční film za 200 mega. Dobrýakční film, rychlá jízda od začátku až po samý konec. Gosling jako kladas dobrý, Evans jako zaporák taktéž akorát ten keho knírek se hodí možná tak, do nějakýho porno průmyslu. Ana de Armas tak, tauž od bonda další skvělá role, herečka jde hezky nahoru , těším se na její další role. 80% ()

biobulin

Tyhle prvoplánový snímky já nehodlám ani nijak obsáhle komentovat. Horší průměr, klasička netflixovská zívačka. Ani vizuálně to není žádnej chlebík. 1 hvězdička - za absolutně odfláknutou práci a dolary místo zorniček. PEACE ()

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (viac)