Za kačku svlíkačku

(relácia)
Súťažný / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

gabin(a) odpad!

Kdyby to dávali později, mohl by to být zdatný konkurent vážné hudby nebo Chaplina, pro které se na ČT evidentně nenajde jiná vysílací doba než třeba 2:55 nebo 3:30. Nebo teleshoppingu na dalších stanicích. Viděla jsem jednou kousek, kde notně použitá krákorající ušmudlaná E-pětapadesátnice laškovala s podobně intelektuálně disponovaným pánem. Pořád mu nabízela, že se svlíkne, ale pán nechtěl a já jsem se mu teda ani nedivila. Jak to dopadlo, nevím, bála jsem se, že se fakt svlíkne, tak jsem přepnula:-) Ještě po přečtení komentářů: já nevím, tohle byl fakt můj úlet, že jsem to viděla, ale kdybych nemohla spát, tak si pustím třeba DVD nebo rádio, ale tohle teda fakt už nikdy. Teleshoppující Horst Náušnička je proti tomuhle Bergman! A ve svém věku je teda i čistější a úhlednější než ta umaštěná a vymaštěná děva, kterou jsem měla tu čest vidět:-) ()

PROCESOR odpad!

Díky "Borci" hned jsem spokojenej a bude se mi líp spát, když se tady hezky rozepíšete u čeho si ho honíte, je to velmi osvěžující, akorát mi chybí info jestli si holíte i pytlíka, nebo jen nahoře. Díky Vám sem zjistil, že to dělám špatně. Stačí psát nechutnosti zabalený do rádoby proti-intelektuálům a sem v pohodě. To sem, ale těžkej chlapák! Jo ještě jednou díkys zapracuju na tom. ()

Šimpy

Nejlepší je koukat na to trochu připitý s podobně podroušenou partou...to pak ty hlášky stojej za to! Nejvíc zabitý: "Ty tam do toho funíš, viď?" :-D ()

wafc odpad!

Když hrajete do nocí WOW, COD, Football Manager, vlastně cokoli, tak se to vyplatí mít jako kulisu zapnuté. Poslouchat to je docela prdel, ovšem dívat se na to je na odstřel. ()

LiborGondek odpad!

Neskutečná "trapárna", volejte, volejte, pojďte hrát. Silně mi to připomíná například autodrom na Matějské pouti. Mimochodem ty moderátorky taky nic moc. Zlaté straré dobré Peříčko, i když ani to za moc nestálo... ()

MagsMoses odpad!

Na tuhle "blbinu" jsem se už taky někdy koukala, ale ne proto, že bych chtěla vidět- pro vás možná hezké a atraktivní- nahé ženy, ale proto, že mě hrozně zajímá, jakou cenu vyhraje další volající v "kole štěstí". To už bych mnohem raději kvůli televizním soutěžím sledovala "Game Show" na Óčku. ()

sskrblik odpad!

Za kačku svlíkačku aneb jak se ještě jinak přiživujou štětky u nás. Člověk příjde z hospody po rukavici (pětipívu) a co ho nečeká na Prima Cool. " Volejte, jsem tu pro vás, mám tady spoustu cen nebo mě můžete svlíknout - mě je tu teplo...". No to jsme to dopracovali. Minuta hovoru 90kč/minutu, proč ne že. Moderátorky tupé až je to do očí bijící a jejich zoufalá snaha vydřít z diváka peníze. Ukázka byznysu v Čechách. ()

mab

Pokud od toho pořadu nečekáte něco víc, případně nejste tak naivní, aby jste věřil, že můžete vydělat, tak je to príma pořad na tu noční hodinu, ve které běží. Některé holky jsou hezké a některé i vtipně ukecané, na vysílací dobu to z lepších programů. To mi připomíná, že já ještě nedal odpad papořadu Volejte Věštce... tak ne, dobrý, dal. ()

ghatos odpad!

Mix dekadece peněz, směšné nahoty, televizní břečky, popkulturní idiocie a hlavně extrémní HLUPOTY. -70%...septik!!! ()

Čtec

Mno, jako zvuková kulisa k noční práci je to děsivý... Ale pokud se naopak zvuk vypne, tak se na to celkem občas mrknout dá, jen ten děj by tedy mohl mít větší spád :-)) ()

Arkanoid odpad!

Kultúrna hodnota tohto ''diela'' je už podľa názvu nulová. Tá erotická - to záleží na slečne a volajúcom, takže jedinou istotou zostáva stále internetové porno:-) ()