Za kačku svlíkačku

(relácia)
Súťažný / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

playboy_05 odpad!

Kdyby ty zensky aspon nebyly tak osklivy a blby...jinak volat tam muze jen vul...v nejlepsim pripade vyhrajete 2 tisice a provolate 2 a pul...15ti minutovy cekani nez vas vubec prepojej neni zadna novinka ()

Bezda22

Je to úplně špatně, ale lidi tam volaj, což je účel. A řeknu vám, že sranda u toho je, hlavně když jste s dobrejma lidma, někde na privátě a každej má tak promile v krvi, to je celkem pak veselo. Dávám jednu hvězdičku jen za to, že je to celkem sranda, když jste v dobrý partě a máte upito. ()

Bube1

Ano, je to odpad televizní zábavy na té nejnižší úrovni, ale při vzpomínkách na akce, kdy jsme na to čuměli a kámoš provolal 9000Kč, aby odpověděl na otázku, jejíž hodnota byla 5000Kč, prostě musím tu jednu hvězdu dát. :D ()

G.THOMPSON odpad!

Vzpomínám si, jak jsem si v dětství nařizoval budík nějak kolem 1 ráno, abych se na to potajnu díval. Stejně to pro mě byla děsná nuda a i přes kochání se polonahou ženskou jsem brzy zase usnul. ()

HrochOch odpad!

Zdroj telefonních kontaktů ruské mafie, sborník ohavnosti. V každé duši, kterou lapí, vyvolají absolutní rozpolcení. Zavolat?Vyhrát? Na jak dlouho ji hovorem utiším? Co když, proboha, zodpovím špatně a ona se skutečně odhalí?..soutěžní/erotický/horor ()

white_

když jsem se o tomhle pořadu dozvěděl, hned ten den sem bez váhání čekal do noci (tedy, do rána) abych shlídnul jeden díl.. když sem pak ve tmě mžoural ospalýma vočima, a čekal na upadnutí do mikrospánku, nedočkavě sem vyhlížel onu chvíli, až ta holka shodí další kusy oblečení .. tak sem čekal, a čekal , a čekal.. sledoval, jak doslovně škemrá o další zavolání, je naprostá nuda, a po několika minutách.. věřte nevěřte - sem to vypnul, a šel radši spát... no a když jdu radši spát, než abych se koukal na nahý holky, vypovídá to o jediný věci - ten pořad stojí pěkně za hov*o!!! =D ()

V.N. odpad!

Tak tahle plate night show nestojí ani za zmíněnou kačku. Mám takovej pocit, že je asi problém v našich zeměpisných šířkách sehnat do TV svlíkavku, která by stála za svléknutí a zároveň by byla schopná vydat souvislou a smysluplnou větu. Uh-uh-hu-hu-húúúúúúúúúúúúúúúúú, jo! ()

borohub

Ale tak proč ne.. Za předpokladu že se kouknete jednou za 10 minut(mezi tím přepínáte na jiné kanály, na kterých stejnak dávaj totální shit v tuhle hodinu), hry jsou zajímavé. Takové 2 hvězdy spíše ze srandy :D ()