Sexy šance

všetky plagáty
Súťažný
Česko, 2012, 123 min

SOLOM. odpad!

Souhlasím s tím, že tohle byla další z těch sexy „žump“ večerní zábavy pro nadržené jedince a tupé volající. Jak se nechat oškubat a ještě k tomu čumět na otřesnou moderátorku, která má už svá nejlepší léta v pornu dávno za sebou. K jejich potěšení se však vždycky dost zoufalců, kteří budou žhavit své telefony, i když vyhrajou úplné hovno… ()

slatkac odpad!

Perfektní pořad. Ošklivá přešminkovaná blondýna 3 hodiny kecá o tom ať lidi volaj, že buď můžou vyhrát prachy za řešení hádanek ze základky, nebo že jim ještě ošklivější ženská na gauči udělá vše co si budou přát. Radši bych volil kulku do mozku, nebo by jste mě mohli brzo najít v nemocnici jak toužím po lobotomii. ()

Mulosz odpad!

Chtel jsem puvodne napsat zhruba totez, co Alambert, uz nemusim. Snad jen, ze moderatorka, kterou jsem si pracovne nazval Ožana, a pod ni na gauci svijejici se divky Zuzanka (patek) a Adriana (sobota), z nichz ani jedna nemela zuby nebo aspon tak obe vypadaly, s nejvetsi pravdepodonosti pri nejblizsim vyhlasovani cen Ty Ty prevezmou sosku za objevy roku. S temi detmi je to pravda, ale to jsem neresil jako problem, ale naopak se hodne bavil, jestlize klucik, ktery ma jeste otlacene kolo od nocniku na riti, zcela suverenne sdeli, ze se narodil 26.1.1973, Ožana mu to sezere i pres jeho detsky pisklavy hlasek (ani dospely eunuch nebo clovek s problemy se stitnou zlazou, pripadne Bobby McFerrin, nemuze ze sveho hrdla vyloudit takovou fistuli) a hosik se pak uz nemuze dockat, az ohavna Zuzana sunda rukavicky. Tato avantgarda si zaslouzi bud 5 hvezdicek nebo odpad, nic mezi tim. Volim to druhe, protoze kdybych prece jen tuto estradu sledoval pravidelne a v cele delce stopaze, brzy me najdete, jak v bohnickem parku hrabu listi. ()

LiborGondek odpad!

Stejný komentář, jaký jsem dal pořadu Music Game - Volejte, volejte, ale šance na výhru = 0. Připadám si jak na bleším trhu s moderními zloději. Lži, podvody. Pořad jako česká politika. Sice je to o něco málo lepší než Music game, ale i tak je to čistý odpad. Nechápu, že je někdo tak hloupý a volá jim tam... ()

Paity odpad!

Těžko hodnotit jinak pořad, kde otravně ukecané bývalé nebo současné české pornoherečky, neustále přesvědčují abyste volali a něco vyhráli. To vše naprosto bez postraních úmyslů, aby vás co nejdéle udrželi na telefonu. ()

alambert odpad!

Až když vidíte pořad jako je tento, uvědomíte si, jak velké rozdíly existují i v tak nízkém typu TV zábavy. I když vynechám to, že ty holky jsou ošklivé a z moderátorky je mi na zvracení; a že to u tohohle typu pořadu rozhodně není nepodstatné; jsou tu další, snad ještě významější problémy. Především způsob otázek, které jsou mnohoznačné nebo nesrozumitelné. Pokus o ukázku: "Řekněte nějakou autoznačku. / Tři / No ale musíte ji uhádnout. / Tři / Musíte jí uhádnout. Řekněte nějakou autoznačku. / STOP / Co? / STOP / Ale to né. To je špatně. To není jako autoznačka jako co potkáte na ulici, ty dopravní. To je jako autoznačka." Další věc, která mě zaujala byla, že jsem se na to jeden den koukal asi 20 minut a za tu dobu se tam dovolaly dvě děti, což mám pocit, že se v Za kačku svlíkačku nestává. Prostě Za kačku svlíkačku forever, u toho se dá aspoň smát. Tohle už je moc nechutné. ()

vozralec

Slečna moderátorka měla parádní okénka, když zapomínala připravený text. Pořad moc neodsejpá. Ale třeba se to časem zlepší. Každopádně otřesná kvalita obrazu. ()

Paulie26

Musel jsem za tři hvězdy, protože to jenom ukazuje jak se dá krásně vydělat na lidské blbosti.. Vždy je ta odpověď tak udělaná, že se to nedá uhodnout :) ()

tsatsiki odpad!

PAMATUJU SI, KDYSI TUTO SOUTĚŽ MODEROVAL KOREC S NĚJAKOU BLONDÝNOU A TO BYLA SRANDA, DNES TAM VEMOU KAŽDOU SLEPICI, CO NEUMÍ ANI KVÁKNOUT A PODLE TOHO TAK VYPADÁ. ()