Milá rozprávka o lásce a strašidelném salóně krásy.  I přes to, že mladík Jakub po celý rok poctivě sloužil bohatému sedlákovi, spravedlivé odměny se nedočkal. A tak se vydal do světa, kde postupně potkal vodníka, bludičku, vílu, ale hlavně trojici svérázných čarodějnic - prababu Filoménu, babu Agátu a nejmladší Esterku. Když z nedalekého zámku přinese myška - tulačka do lesa obrázek krásné Klárky, Jakub se do ní na první pohled zamiluje. Klárce však hrozí nebezpečí ze strany knížete Darjabáda, který potřebuje její mladé srdce k tomu, aby se stal znovu mladým a hlavně nesmrtelným... (oficiálny text distribútora)

ArsenalEagle

Tak, koukám se a když dám 3 hvězdy tak má pohádka 27% a když dám 2 hvězdy tak je tam jen 26% - jako malej (5 letej kluk) jsem měl tuhle pohádku opravdu rád, teď když na ní koukám, tak můžu říct jen blééé :D, ale za to dětství co jsem díky této splácanině prožil a za Lucku Vondráčkovou (a její song) tam ty 3 hvězdy nechám Jinak herecké výkony snad raději komentovat nebudu ()

Karlas

Přeslazený jak špatně udělaná káva, u které se rozhodujete jestli jí máte vylít do záchodu, nebo to pro tentokrát přetrpět. Mladé herce ("muže"), by v této lehké pohádce, asi nejlépe popsal svým jadrným způsobem Verbal. Přesto nemůžu říci, že by to bylo úplně odepsané, prostředí a výtvarná stránka lesní říše se mi docela líbily. ()

speedy3 odpad!

Šmankote, babičko, zmizni!! Tohle je důkaz toho, že novodobé české pohádky jsou k smíchu...kde jsou ty doby pohádek jako S čerty nejsou žerty, Hrátky s čertem, Obušku s pytlem ven, Nebojsa...atd. atd. atd.... ()

ABLABLABLA

Krásná česká pohádka. Podle mě jedna z lepších, a ne jedna z těch horších, jak tu většina tvrdí. Výborné obsazení v podobě Lucky Vondráčkové, Naďi Konvalinkové a dalších. A ta Prababička neměla chybu. A především se mi velmi líbila ta písnička Láska na 100 let. Jako malé devítileté pískle jsem tu pohádka neskutečně žrala.22.1.2014: Viděno znova a opět jsem se utvrdila v tom, že nechápu tohle šedé odpadové hodnocení. Je to natáčeno v nádherném lese, jsou tam příjemné pohádkové bytosti, Vondráčková se mi jako Ester hrozně líbila - tam hraje takovou podivínskou ťunťu, Klárka je pěkná správňácká holka zvesnice a ty nádherné záběry krajiny jsou úžasné. Hejhula a třeštiprdlo jsou naprosto boží slova, která budu odteďka používat. ()

kajas

Z nějakého důvodu jsem tuhle pohádku viděla jako malá opravdu hodněkrát (což dokazuje i fakt, že nyní po několika letech jsem si vybavovala jednotlivé scény), ale v dospělosti se to vážně skoro nedá. Romantická písnička Lucie Vondráčkové si ale zaslouží samostatnou hvězdičku. ()

rakovnik

Zvláštní mišmaš událostí a záběrů na různé postavy v různých scénách, tradičně přehrávající Přeučil a nesympatický hlavní pár. ()

WolfR

Laciný Český pohádkový šmejd, asi tak bych to nazval. Naprosto katastrofální herecké výkony, stupidní dialogy, neexistující děj, prakticky nulová nápaditost a tupá režie. To snad ani ty děti nemůže bavit! Jediné, co je na této pohádce kladné, je závěrečný song. Alespoň za něj tedy 1 hvězda. ()

Mr.Ripley odpad!

Ukázkový příklad toho, jak by "pohádka" rozhodně vypadat neměla. Jako malé dítko jsem z tohohle hororu měl nejednu noční můru, s odstupem času musím přiznat, že můry přetrvávají. ()

Monoxid odpad!

Myslím, že díky úžasnému ději a geniálním hereckým výkonům jsem ani nebyla schopná to dokoukat. Omylem to asi někdo zařadil do vysílání v čase, kdy obvykle běží pohádky, a mě nevaroval. ()