Uplynul rok od jarnej párty v Lake Victoria a krvilačné rybičky so zubami ostrými ako nože opäť pocítili hlad. Húfne sa vydali na dlhú plavbu proti prúdu, ktorej cieľom je nedávno otvorený vodný park Big Wet. Začiatkom leta bude plný krásnych dievčat v bikinách a vyšportovaných svalovcov, ktorí sa budú nadšene vrhať do vody, aby vyskúšali všetky atrakcie a užili si ohromnú zábavu. Na túto letnú pohodu dozerá osobne legendárny David Hasselhoff spolu so sexi plavčíčkami, ktoré sú však väčšmi sexi než plavkyne. Návštevníci aquaparku však netušia, že vo vode ich čaká adrenalínový zážitok, aký by si nedokázali predstaviť ani v tých najdesivejších snoch. Čaká ich totiž boj na život a na smrť! Pod vodnou hladinou na nich číhajú tisícky tých najzúrivejších a najkrvilačnejších piraní, ktoré dychtia po ich mäse a krvi a brúsia si zuby pred veľkou hostinou. Kto zachráni bezradných dovolenkárov a zastaví tieto neľútostné príšery, ktoré terorizujú návštevníkov aquaparku? Bude to neohrozený David Hasselhoff? Dajte sa prekvapiť a zažite viac akcie, zábavy ale aj strachu než v predchádzajúcich dvoch príbehoch filmovej série. (TV JOJ)

Scharra

Nejedná se o horor, ale o komedii plnou nahoty. Milionkrát antočený a viděný scénář filmu taky nepřidá na kráse. Jediné co ho drží nad vodou je sebeparodické vystoupení Davida Hasselhoffa ()

bono22vox

Tak jak mě jednicka nadchla svou nadsázkou a poctou filmům tohoto žánru, tak dvojka uplne pohorela a je plná trapnosti... To není ani béčko ale spis decko... ()

kwaicheng

No vida, tohle už mě bavilo. Sice taky blbina, ale bavilo. Samozřejmě jako všem mi utkvěla v paměti scéna s uraflým moudím, blondýnka v růžových pltích, no a zbytek byl už jaksi navíc. Ošem prostředí strip-aqua-parku překvapivě odválo dojem, který jsem měl z jedničky, totiž, že má jít fakt o vážně míněné vykreslení atmosféry. Piraňa 3DD od začátku paroduje sama sebe (doufám), no a David Hasselhoff a závěrečná scéna mě nahlas rozesmály. Takže v pohodě. ()

Petulka88

Už dlouho jsem neměl takový problém s ohodnocením filmu. Na jednu stranu je tady naprosto dementní scénář. Pro ilustraci: Scéna 1: Záběr na pár sedící u vody. Ona: "Na co myslíš?" On: "Na nic." Ona: " Ta voda je krásná." On: "Jo, je hodně mokrá." Ona: "Tak se svlíknem a půjdem si zaplavat!". Scéna 2: Záběr na pár ležící v posteli. On: "Jak se cítíš?" Ona: "Je mi zle. Pomiluj se se mnou. Kdyby se to zhoršilo, nechci umřít jako panna." Tohle je jako vystřižený z toho nejhoršího porna. Jen jsem čekal, kdy se na scéně objeví německý instalatér. Navíc mi připadá jako by tvůrci neviděli rozdíl mezi černým humorem a totální nechutností. Já osobně nevidím nic vtipnýho na znásilňování odtokové trubky nebo na zvracení do kamery a následném rozšlapování zvratků. A zatímco ve skvělé jedničce byl fórek s ukousnutým pérem opravdu vtipný, tady je to jen a jen trapný. Na druhou stranu, pořád je to celkem sranda, "herečky" nemají nejmenší problém s kompletní nahotou, takže si divák dosyta užije poskakujících dudlíků (a nejen těch). Pak je tu Ving Rhames s brokovnicemi místo nohou a překvapivě dobrý David Hasselhoff, který si dokáže dělat prdel sám ze sebe. Je to vážně těžký hodnocení. Ale když jsem v závěrečných titulcích uviděl trailer na fiktivní seriál "Fish Hunter" s Hasselhoffem, tak přece jen dám ty 3 hvězdičky. ()

Acrobat odpad!

S pokojom hodným sv. Františka tomu môžeme napáliť odpad, hnoj, mizériu. Excentricky vo zvratkoch vyváľaná Amerikou požehnaná výsostná bludarina, kde ťažko je človeku, keď si pomyslí, že Nielsen s Proftom, Sheen s Abrahamsom vedeli poňať satiru doslova ľudskejším spôsobom. Otravná komédia, otázny dej, odporný herci, šťavnaté pornohviezdy. (videné 17.03.2020, DajTo archív) ()

rublik05

Typické hororové pokračování, všeho je mnohem víc, na smysluplný scénář se kašle už úplně, herci jsou až na světlé výjimky tragičtí, vše je dotaženo úplně do absurdna. Na druhou stranu filmu nelze upřít relativně vysoká míra humoru, jelikož se nebere až tak vážně a dává si za cíl především diváka pobavit. Efekty jsou kupodivu kvalitní, překvapila mě míra brutality a velké množství krve, takže v tomto ohledu velká spokojenost. Dějovou nesmyslnost se tvůrci ve velké míře snažili zachránit nahotou a kráskami se silikonovým poprsím, což je s příjemnou letní plážovou atmosférou ideální kombinace. Nejvíc mě ale potěšila retro vzpomínka na Davida Hasselhoffa a opět skvělý Ving Rhames. Piraňa 3DD není až taková pecka jako předchůdce, i tak jsem se ale poměrně slušně pobavil, vzhledem k tomu o jakou blbost se jedná. 3/10. ()

TSZ

Piraňa 3DD je samozřejmě naprostá píčovina. Od většiny podobných píčovin se ale liší tím, že si na nic jiného nehraje a hrdě se hlásí ke své píčovinosti, čímž se stává ještě daleko větší píčovinou. Měl-li bych to popsat jednou větou, tak je to velmi bizarní bláznivá horrorová komedie (asi jako když zkřížíte Prci, prci, prcičky a Vetřelce), ve které ze sebe David Hasselhoff udělal dokonalým způsobem naprostého kreténa, za což mu musím zatleskat. ()

coinneach

Potoky krve, "kozy", kam se podíváš a herci, kteří by mohli z fleku na titulní stránky erotických časopisů. John Gulager použil stejné ingredience jako guru gore efektů Alexandre Aja, divákovi vnucovaný nadhled byl ale tentokrát spíše na obtíž. Aja je, i přes kvantum svých odpůrců a svůj věk, mistr hororů, kde o krev není nouze a jeho "Hory mají oči" jsou jedním z mála případů, kdy remake předčí původní film, a tak není divu, že jeho Piraňa 3D vzbudila pozornost nejen hororových fanoušků.Ti otrlejší se tehdy zalykávali blahem a ti druzí nestačili zírat. John Gulager je blázen nemenšího kalibru, a jeho režijní debut Krvavá hostina budiž toho důkazem, bohužel ale nezná hranice a stejně jako je nerozpoznal v pokračováních své prvotiny, nebyl schopen sebereflexe ani u Piraní 3DD. Přitom první půlka vypadala slibně, sice chyběl Ajův smysl pro nechutnost a moment překvapení, určitý nadhled a humornější pojetí ale dokázalo tyto ztráty vykompenzovat. Závěr filmu, kdy o červenou skutečně není nouze, však již přinesl pouze zmatek, podivně poslepované scény a naprostý odstřih od alespoň symbolického, realistického podkladu snímku. Piraňa 3DD je dobrou zábavou pro partu přiopilých teenagerů, jako filmová podívaná k večernímu vínu již ale působí značně nedůstojně. 50 % ()

beso74

No nedá sa tomu nedať menej ako tri hviezdičky, dve sú za Davida H., ktorý si zo seba neskutočne strieľa a tá tretia by mohla byť za hrubozrnný humor, ale to by som nemohol pred časom pozrieť všetky tri časti Krvavej hostiny, kde boli všetky fóriky s väčším či menším úspechom použité. Poznávacím znakom sú útoky príšer na pohlavné orgány a totálny ne-súcit s ľuďmi, ktorí nemajú nič spoločné so zdravým genofondom a budúcnosťou ľudstva, ako to trefne povie božský David, je to vec prirodzeného výberu, v ktorom slabší, blbší a chorľavejší nepoužívajúci adekvátne kompenzačné pomôcky slúžia ako potrava na nižších stupňoch potravinového reťazca. Ale koniec s iným Davidom ma predsa len dostal, tak prihodím aj tu tretiu, aj keď s menším pocitom viny, že sa do tejto trojhviezdičkovej kategórie môže návrat škaredých vždy hladných rybičiek dostať len čisto náhodou, pretože zvyšok filmu ťahá tie pažravé bytosti tam, kde patria, k dnu... ()

Homerking

Stejně potrefené jako předchozí díl ,ale přesně to dodává tomu nesmyslnému masakru nádech zábavy který jistě potřebuje. Hvězda navíc za Davida Hasselhoffa a jeho "inteligentní " hlášky ()

goodnic

Předem bych rád poděkoval všem, kteří ničí moje očekávání (např. František Fuka), protože díky nim mě druhá Piraňa příjemně překvapila. Masakrscény sice už nejsou na takové úrovni jako byly v jedničce a kozomokroveselá výplň mezi nimi nezabaví tak dobře. Vše je ovšem odpuštěno v druhé polovině filmu, kdy přijde na scénu Hasselhoff (jehož jméno umím napsat jen díky Fishhunterovi) a uvědomí si své plavčické já, černoch z jedničky vytasí nohy (které ale už nejsou díky trailerům vtipné) ale hlavně se dočkáme nepovedených scén! Tohle tu už dlouho nebylo... ()

lucinka1270

Piraňa 3DD je podle mě naprostá blbost! Oproti předchozí Piraně 3D mi tohle přišlo jako parodie. Opravdu jsem si chvílemi říkala, jestli se opravdu jedná o horor nebo o komedii. Jednu hvězdičku dávám za Hasselhoffa, který si ze sebe dokázal udělat srandu, a díky němu nejsem z tohoto filmu úplně znechucená! Ale opravdu lituji mých peněz, že jsem je za tuto slátaninu - bez nádechu strachu a vyděšení – utratila. Víc jsem se u tohoto filmu nasmála, než bych se lekala. Hodnocení tedy 2/10. ()

Lukaso1

Na Piranha 3D jsem byl v kině a podruhé už jsem stejnou chybu neudělal. Už jsem věděl jakou ptákovinu od toho očekávat a je to děs co napíšu, ale já se dobře bavil. Je to ještě blbější než první díl, ale to je možná dobře. Až budete mít náladu na nějakou totální ptákovinu u které se chcete bezmyšlenkovitě pobavit, tak víte co si pustit. Mě se to líbilo a 3 * zasloužené. ()

Slidger

Musím říct, že předchozí díl byl mnohem povedenější. Tady vsázeli jen na nahotu mladých lidí a nakonec na Davida Hasselhoffa. Ty jeho scény stáli fakt za to. Hodně jsem se nasmál. ()

Sandisek

Dejvid Hajzlfon neskutečný výkon, to by chtělo nominaci na oskara. Film je neskutečný odpad, ale v momentu kdy se tam objeví plavčík Mič a začne hláškovat jaktože klučík nezná Anakondu 3 nebo Knight Ridera tak to nemá chybu :)))))) ()

hero_bk

Neskutečná superhovadina, ale abychom si to shrnuli: Masožravý ryby různých velikostí plavou všude, kde jsou lidi, nejdřív sežerou pravověrný párek nesezdaných křesťanů, který si to právě rozdával v autě, potom se protáhnou jedné panně do vagíny tak, že jí nepoškodí blánu, aby potom mohlo dojít k ukousnutí penisu a potom je tu David Haselhoff co se kouká s naprostým pokerfacem na krvavá jatka v akvaparku a jediný, koho zachraňuje je borec, co ho nezná a myslí si, že je plavčík. Seems legit. Hodnocení bude oscilovat někde mezi odpadem v žánru horor a pěti hvězdičkami v žánru komedie, jen nevím ke kterému žánru se přiklonit... ()