Americký filmový horor, ve kterém se hrozbou nevinných lidí stává velké hejno nechvalně proslulých dravých rybek, kterým se podaří utéci z experimentálního vědeckého ústavu, financovaného americkou armádou. Jejich cesta vede přímo do blízkého jezera, které je vyhledávanou turistickou atrakcí a jehož břehy jsou v letních měsících obleženy lidmi, kteří se sem sjíždějí z celého širokého okolí, aby se tu opalovali nebo si zaplavali. V okamžiku, kdy se k jezeru blíží smrtelné nebezpečí v podobě hladových rybiček, přijíždí k jezeru také autobus plný malých školáků. (oficiálny text distribútora)

AcHeRoN odpad!

Jakožto fanda béčkového hororu musím uznať, že tento film nadmieru naplnil moje očakávania, a teda: nasmial som sa "do popuku" (doslova)! V preklade: stupídne komentáre, totálne nelogické a nezmyselné veci vyskytujúce sa v scénari a v samotnom deji filmu, herecké výkony srovnateľné s nízko-rozpočtovými argentínskymi telenovelami, no proste film pre pravých labužníkov!!! Film odporúčam pozerať iba na vlastnú zodpovednosť ;) ()

Pilda17 odpad!

Je to kopie a kopírovaný filmy já nesnáším.. Když jsou tam velký změny tak je to v klidu, ale jak mile se to kopíruje do přesných detailů tak je to špatný. A pro mě tento film je hrozný. Jako že se mi ten film z roku 1978 docela líbil aspoň trochu, tak todle vůbec.. Tak že dávám odpad a doporočuji kouknout spíše na ten starší film..:) ()

SOLOM.

Na tento film jsem narazil zcela náhodně aniž bych tušil, že nějaký remake Piraní (1978) existuje. Jelikož jsem příznivcem zvířecích hororů a původní snímek se mi celkem líbil, nemohl jsem se dočkat až si to pustím. Neodradilo mě ani nízké hodnocení na netu, ale po shlédnutí musím dát zapravdu všem, kteří tento „skvost“ označují za tragédii. Režisér Levy společně s R. Cormanem jen parazitují na svém předchůdci. Okopírovali téměř všechno co šlo ( pěkně scénu za scénou a to ještě v mnohem horším provedení, dokonce se nestyděli použít i několik záběrů z originálu). O ztvárnění masožravých rybek se raději nebudu ani moc rozepisovat, protože by mi nestačila všechna známá sprostá slova. Za celý film je mnohokrát neuvidíme a když už ano, tak se ve vodě plácají gumové náhražky, které nerozpláčí ani malé děti, natož aby vyděsily dospělé jedince. Celé mi to přišlo jen jako jakýsi pokus o parodii, který se pánům tvůrcům absolutně nepovedl. Laciné hlášky a špatné herecké výkony jen podtrhují jejich marnost. 3/10 ()

Z0oMb3E odpad!

Ak bol úmysel hororu vyvolať u mňa salvy smiechu nad jeho stupiditou, tak Piranha si zaslúži Oscara. Dokonca udelenie Oscara by bol pre film urážka. Milujem béčka ale toto bolo už aj na mňa veľa. Nechápem prečo v rámci už tak nízkeho rozpočtu neurobia film nemý. Nikto by si to ani nevšimol. Efekty? Efekty dostávajú pri sledovaní tohto filmu nový rozmer. Pôvodný film som nemal možnosť vidieť, ale ak je toto remake po 17 rokoch musí byť echt "kvalitný" aj originál. Jediné vzrušenie nespôsobili ani tak krvavé scény, ale odhalené vnady. Jasný režisérov zámer, aby udržal divákov pohľad na obrazovke. Pri sledovaní Pirane zažijete rovnaké zimomriavky, ako pri lúštení sudoku, takže sťahujte ju vo veľkom. Mimochodom v komente nie sú spomenuté výkony hercov. To nieje chyba ani výkon ani herci totiž prítomní nie sú. ()

JP84 odpad!

Jak levně natočit film?Nejdřív vezmete jeden starý horor a vystříháte z něj všechny akční scény.K tomu přidáte pár béčkových herců,které obléknete do stejného oblečení jako v původním filmu (to aby to s originálem ladilo) a natočíte s nimi pár nudných ukecaných záběrů.Přidáte jednu velkou tlupu dětía řekněte jim,aby vám ukázaly,jak se s amokem utíká z vody.No,a jako třešničku na dortu tam fláknete jednu mladou holku,která ukáže hrudník.Pak to stačí jen nějak splácat dohromady a hle,film je na světě.Pravda,není to žádné veledílo,ale to nevadí,na DVD si to na sebe vydělá a stejně se na to budou dívat jen nějací puberťáci. ()

• Některé scény se natáčely na stejných místech jako originál z roku 1978. (Cheeker)
  • V některých scénách byly použity záběry z původního filmu. (Cheeker)