Vítejte na Planetě YÓ!   Budeme se potkávat na zatím zcela neznámé planetě, schované kdesi mezi hvězdokupami a temnými mlhovinami... Málokdo by čekal, že ve vesmíru, mezi vlasaticemi, černými dírami, asteroidy, planetoidy a dalšími kosmickými objekty existuje velmi útulné místo, kde žije přátelský mimozemšťan se záhadným jménem Tý-Yó. A že na návštěvu za ním létají naši moderátoři Honza Cina a Maruška Doležalová a také mnoho zajímavých hostů. Proč? No protože odtud mohou pro vás nerušeně vysílat spoustu zajímavých věcí - animované i hrané seriály, pohádky, soutěže a také plno informací o světě, na který se odtud - z hloubi vesmíru, můžeme podívat pěkně s nadhledem! (oficiálny text distribútora)

Dzvandzi odpad!

Pořad,který dělá z dnešních dětí ještě tupější než jsou ( pouze v některých případech)...Nesympatická dvojice uvaděčů taky dobrý,animace a efekty bych v movie makeru udělal lepší,takže asi tak :) ()

Mrenka

já i můj půlroční syn jsme spokojeni :-)... opravdu nechápu jak může někdo srovnávat s magionem a spol... Prostě je jiná doba a upřímně není to spíš nostalgie??? jediný, co mě trochu děsí jsou zuby tyyy jááááá ()

Thorgerda

V poslední době mám pocit, že základním účelem České televize se stala sebelikvidace, resp likvidace diváka, tedy přinejmenším všech jeho trochu ambicióznějších mozkových aktivit. Proto jsem příjemně šokována, že tato degenerace ještě nepostihla všechny složky jeho vysílání. (ovšem, co není může brzo být) Mám malé dítě, a tak "jedním okem" sleduju tenhle pořad relativně pravidelně. Osobně považuju to, že moderátor improvizuje každý den na jiné téma, a pokud jsem mohla vysledovat nikdy NE HLOUPĚ za docela nebývalý jev. A některé vydařené nápady mi vlastně připomínají Studio kamarád - v tom, že za prvním plánem "bavení" občas pableskne nějaký morální apel, nebo narážka na nějaké pozapomenuté dobré hodnoty... Což se vlastně projevuje i v některých pořadech v Planetě Yó obsažených, mám na mysli ty diskusní... Opravdu nechápu proč to tu má tak špatné hodnocení? ()

R.Drson

Jedna hvězdička za nápaditý animovaný úvod. Co se týče moderátorských vstupů, to je tragédie, která odpuzuje jak děti tak dospělé. ()

EasternJoe odpad!

Domníval jsem se, že ČT už hlouběji klesnout nemůže. Opět jsem se spletl. A nemyslím tenhle pořad obecně, myslím díl "o utečencích z planety Ne" (viz youtube). Vstát normalizační cenzoři z hrobu, došlo by jim, že v porovnání s ČT byli jen břídilové. Česká televize klesla na úroveň normalizační televize a zneužívá děti k politickým cílům. ()

R.E.M. odpad!

Manipulace cílená na dospělé je sprostá, nemorální, zkráceně humus. Manipulace cílená na bezbranné děti je ... (zasáhla má vnitřní autocenzura). Autoři textů by zasloužili víc než pár facek + rok o suchém chlebu a vodě. ()

Davule

Některý animáky jsou super (Regular Show, atd.), jen ti moderátoři jsou děsní. Tomáš Kyselka je fajn divadelní herec (doporučuju představení Tři mušketýři v divadle Ty-já-tr/Načerno) ale jako moderátor nic moc. ()

Plechovka95 odpad!

Chudáci děcka !! Vyrůstat v dnešní době musí být asi utrpení...zlatá kouzelná školka. Tohle je výplod jedince,který kromě užívání psychoaktivních látek má dojem,že rozumí dětské duši,opak je ale pravdou a tento člověk ne jen že obsadí dva hrozné moderátory (Cinu navíc teď cpou kam se dá),ale ta mluva mimozemšťana musí urážet i dítka předškolního věku. Jsem pro zrušení celého pořadu,akorát to zabírá čas a ČT by místo toho mohla dát několika pohádek bez zbytečného matení dětských duší. ()

Deadmaus odpad!

Hrůza a děs, pouze toto můžu říct o největší české frašce, kterou jsem kdy viděl. Moderátoři jsou to nejhorší na celé ,,TV show", možná by to nebyla až taková mizérie, kdyby se změnilo obsazení. Takhle dávám odpad. Nemá to cenu ani pouštět. ()