Šerif Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) bol pôvodne losangeleským policajtom, ale po jednej spackanej akcii skončil ako šerif ospalého mestečka Sommerton Junction na mexických hraniciach. Šéfovať bande neschopných policajtov v pokojnom zapadákove kde je najvážnejším zločinom špáranie sa v nose, nie je žiadne umenie... Dni plné nudy ukončí až telefonát agenta FBI Johna Bannistera (Forest Whitaker). Pri prevoze z Las Vegas do mexickej väznice totiž utiekol nebezpečný boss mexickej mafie Gabriel Cortez (Eduardo Noriega)! Počas transportu ho vyslobodili členovia jeho drogového kartelu a on sa snaží dostať sa čo najrýchlejšie do svojej domoviny - s pomocou kumpána Burella (Peter Stormare) a s rukojemníkom trieli v nadupanej Corvete k hraniciam! Poslednou prekážkou na ceste k slobode je práve šerifovo mestečko. Lenže tunajší strážcovia zákona a poriadku ani len neuvažujú o tom, že by sa mali postaviť do cesty mužovi, na ktorého je celá FBI krátka... Ich šéf ale nechce znovu pošpiniť svoju povesť, a tak nakoniec prevetrajú svoje zbrojnice a vytiahnu z nich pušky, guľomety a meče a vydajú s v ústrety neľútostnej prestrelke, aby zastavili zdanlivo nepremožiteľného gangstra a jeho chlapov. Je dosť možné, že vďaka šerifovi Owensovi bude mestečko Sommerton Junction... Cortézova KONEČNÁ! (TV Markíza)

Brusíček

Docela se mi to líbilo, Arnie nebyl tak "kamenný" jako v jiných filmech a dá se říct že snímek patří k těm lepším kde Arnie hraje, nicméně filmu chybí spousta věcí k dokonalosti, ale to jsem ani neočekával, 70%. ()

warrenur

Vtipne, ale priemerne B-cko s Arniem, ktory vsak, ako moj od davna jeden z oblubenych hercov, velmi potesil. Nic extra uzasne, ale pekne natocene s fajnymi dialogmi a par uletenymi postavami. Priemer, co neurazi. ()

Chundys

Arnold se vrátil, jak to řekl v Expendables 2! I'm back! Asi jsem čekal více... A hlavní záporák byl teda dost trapný, když většinu filmu projezdil jenom v autě! Nene takhle by to nefungovalo!!! ()

Pupendix

Neskutečně zábavný návrat bubliny Arnolda, který ani v důchodovém věku nehodlá uhnout z cesty nikomu a je mu jedno, kolik je nepřátel, jaká je jejich výzbroj a kolik mají na kontě. Tady jde o princip a ten se nejlépe dodržuje s rotačním kulometem v ruce. Arnie to ví a tak ho mám rád. ()

LordBeeDoO

Nová akce s Arnoldem se tváří jako nabušený akční film plný střelby, rychlých aut a Arnolda :-) Ale bohužel se tak jen tváří .. spousta pasáží je spíš nudná než napínavá, spousta dialogů vyznívá úplně do prázdna. Celkově je film vyčpělý a vlastně nemá moc co nabídnout. ()

Bozvav

"Si zatčenej", "Neměls te to auto nechávat v tý požární zóně..vy šašku" a spousta dalších dobrých hlášek. Když k tomu připočítám velmi slušné rodeo v kukuřici, skvělou závěrečnou bitku na mostě a celkově hezky navozenou atmosféru příhraničního amerického městečka nemůžu dát jinak než plný počet. Jistě snímek má svoje mouchy a není jich málo, ale čert je vem. Já se bavila jak za mlada. Arny dokazuje, že pořád má co nabídnout, ostatní taky nebyli vůbec marní. Za mne 90%. ()

Rathalos

Ulala,skvela akcna zabava v hlavnej ulohe s Arnoldom Schwarzeneggerom,som prekvapeny,ze az teraz moje oci zazreli tuto vtipnu oldschool zalezitost,pri sledovani,ktorej nema nuda sancu,nie je o com rozmyslat,jasne plne hodnotenie...:-) ()

Aurus

Tenhle film jsem viděl několikrát a stále neomrzí. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Akce je v tomhle filmu fakt hodně a je skvělá a neskutečně dobře nstočená. Kamera filmu je fakt úžasná, zachycuje vše co potřebujete vidět a lokace jsou zájímavé a skvělé. Tenhle film má i skvělého záporáka a velmi skvělého hlavního hrdinu. Za mě 10/10. ()

Hapretor

Arnie nám poněkud vyschl, ale to mu nezábrání si ze sebe udělat prdel a ještě si trochu užít. Je to blbé, obyčejné a místy až trapné. Však díky Arniemu a celkovému nadhledu je to zábavné a leccos se tomu dá odpustit. Na poli dobrých thrillerů naprostý brak. Na poli prostoduchých brainwash béček klasika i s tak starým Arniem. Je kupodivu, že na starý kolena točí víc filmů než když byl v plné kondici. Komu čest, tomu čest. Jen ten vypatlanec Knoxville mě tam strašně vadil. Do tý role se opravdu hodil. On to vlastně ani hrát nemusí. ()

Wolvie

Hodně chatrné tři hvězdy. Nemůžu si pomoct, ale nehrát v tom Arnie, šlo by to rovnou na DVD. Ale že jde o comeback ohromné akční hvězdy, ujal se filmu korejský režijní supertalent, který jej zvládá jakž takž prodat přes moderní look a svižné tempo. Do toho už ale zas nepasuje ten Arnie... Výsledek si pořádně neužije ani nostalgik stýskající si po osmdesátkách, ani fanda moderní akce. ()

owwidius

Natocene je to fakt zrucne a je to presne to co clovek od toho caka. Ale taketo akcaky sa tocili predsa len uz pred dakym tym desatrocim. Expendables sa na nic nehrali a bola to cista akcna zabava a kolotocova jazda. Toto sa tak nejak hlada, najprv to chce byt krimi thriller, potom klasika akcny film s Arniem, v strede k tomu pribudne kopa patosu a dokonca sa tam zrazu mihne aj daka love story (wtf?) a ku koncu uz aj zopar jokes (ale tie su vydarene, som sa uchechtaval). Zapletka je fakt jednoducha, logika dostane zopar uderov pod pas, ale na druhej strane je tam aj jeden cool napad ako zdrhnut vrtulniku:) Tiez potesilo zopar vtipov a dvojzmyslov na sameho Arnieho, ale inak on je podla mna otrasny herec. Skoro vsetky jeho filmy som videl s nemeckym dabingom a ten daber je podla mna lepsi herec ako pan ex-guverner :) Cakal som trochu vacsiu zabavu, toto sa tak minimalne do polky snazi tvarit vane. Ale inak, why not, sak to je Schwarzenegger!!! 6/10 [#21/2013] ()

Matthew01

Na film jsem se těšil zejména proto, že po delší době uvidím pěknou střílečku, která bude říznutá super hláškama a ozdobená hlavním hrdinou. Trochu jsem v očekáváních znejistěl, když otvírací víkend v US byl propadákem, nicméně jsem to dával spíš do souvisloti, že v US v té době běžel Super Bowl. No, nebyl to ten správnej důvod. Opravdu ten film nestojí za vydání 170 Kč. Je to plné klišé, která už dávno dopředu víme. A aby to bylo ještě dotažené k "dokonalosti", tak auto s 1000 HP, neni schopné ujet Chevy Camaru. Ještě, že na tento film běžela akce 1+1, takže za těch 85 Kč, to tolik nebolelo. 50% ()

Puol

Sympaticky vybalansovaný mix komédie a drsného akčného filmu, kórejský režisér sa nezaprie. Arnold ani po rokoch "herecky"nesklamal, bohužiaľ film finančne už áno. ()

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

14.10.2013

O bizarním projektu Tusk mluví Smith na conech už zhruba půl roku, ale teď se film opravdu stane realitou – natáčení začne už příští měsíc a svérázný scenárista a režisér právě pilně obsazuje hlavní… (viac)

Conan, Odyseus a Ben-Hur plánují návrat

Conan, Odyseus a Ben-Hur plánují návrat

16.01.2013

Jeden fantasy, jeden mytologický a jeden „téměř-biblický“ hrdina se vrátí na plátna kin. Arnold Schwarzenegger během propagace blížící se Konečné promluvil i o dalších projektech. Tím nejzajímavějším… (viac)

Nezastavitelný Schwarzenegger

Nezastavitelný Schwarzenegger

08.05.2012

Herectví mu muselo šíleně chybět. Jde totiž z filmu do filmu. V novém traileru na The Expendables 2 je zdaleka největší hvězdou, ačkoli se zřejmě ukáže jen v jedné (klíčové) scéně. Dotočil už i… (viac)

Schwarzenegger, DeVito a Murphy – trojčata?

Schwarzenegger, DeVito a Murphy – trojčata?

02.04.2012

Bláznivý apríl máme za sebou, přesto je tu zpráva, u níž člověk doufá, že jde o hloupý žert. Jenže ve studiu Universal prý zcela vážně připravují pokračování komedie Dvojčata. Arnoldův historicky… (viac)