Fight for Your Right Revisited je krátkometrážní film vytvořený ku příležitosti 25. výročí originálního klipu americké skupiny Beastie Boys. Ve filmu vystupují Elijah Wood, Seth Rogen, Danny McBride, Will Ferrel, John C. Reilly a Jack Black. Malé role zde pak dostalo dalších bezmála třicet známých herců a hereček. (Vecko99)

rowdys

Vymakané promo k vymakanému albumu. Hviezd je tu jak múch na hovne, Šuvadovú som postrehol až keď som si všimol jej meno v end credits. Navodenie New Yorku na prelome 80s/90s je úplne parádne, feeling ako v pôvodných videoklipoch a keď som zazrel pri dance battle ten boombox, až sa mi slza natlačila do oka. Odkaz na SNL skeč More Cowbell nemá chybu. Škoda len hluchého dialógu na začiatku no ináč podarená tripping balls habaďúra. Kto by to povedal, že je to už 25 rokov... ()

uiu

Nemusíte být zrovna fanoušci Beastie Boys (což já taky nejsem), abyste si užili tento 30 minut dlouhý videoklip plný štěků i delších rolí známých Hollywoodských herců. V hlavní roli Elijah Wood, Seth Rogen a Danny R. McBride. Dále si přijdou na své fanoušci Susan Sarandon, Stanley Tucciho, Stevea Buscemiho, Kirsten Dunst, Orlanda Blooma, Willa Ferrella, Jacka Blacka, Johna C. Reillyho a dalších a dalších herců, jejichž obličeje jistě znáte, ale jména už ani tak ne. ()

T-pack

Make some noise if you with meeh! Doteď mě těší seznam herců, kteří se tohohle projektu účastnili, ale hlavní trojice, a to obě, jsou naprosto bezkonkurenční. Je sranda na to koukat, musela být možná ještě větší to natáčet. Dance off stojí za to sám o sobě, ale promění se v opravdovou prdel s nástupem (a nejsem jedinej, kdo tu spoileruje) závěrečného piss offu. Fanda rapujících bílejch kluků si to užije vždycky, pár nadšenců z kravin z řad jiných žánrů určitě taky. This thing needs no more cowbell. ()

Krosmen

Občas se nachomýtne dobrej džouk nebo scénka, ale jinak vzhledem k době trvání celkem sra.ka (méně zdatní ve vulgarismech, nechť si doplní "č") ()

V.Silver

Beastie Boys jsou zpět a silnější než kdy předtím! Minimálně v rozšířené podobě svého klipu, kde vám závěrečná scéna taneční bitvy mezi "starými" BB a "mladými" BB udělá doslova díru do bránice :) ()

Lenulinka

By mě docela zajímalo, co za tuhle kravinu výše zmínění herci dostali. Vtipné to občas bylo, originální určitě, ale hudba byla příšerná, tudíž jsem spíš koukala s vypnutým zvukem, kolik herců poznám. ()

noctambule

Šílenost, ale na druhou stranu to musím ocenit. Moc vydařené. V něčem takovém bych Elijaha nečekala:-) Ale takových herců je tam víc...doporučuji, stojí to za to! Slova nestačí. ()

SpaceOdyseus

I kdyz vlastne puvodne slo o reklamu na novou desku, jedna se o vynikajici kratky film, kde je skvela hudba, fungujici humor, presne spravna uroven reminiscence, absurdni mnozstvi vtipnych camey a hlavne typicka hravost, ktera provazi celou karieru Beasties. Bohuzel o rok pozdeji se, kvuli smrti Adama Yaucha, z tohota dila stal jakysi pomnik jedne hudebni ery, ktera nenavratne skoncila spolu s koncem Beastie Boys. A tuto eru Fight For Your Right Revisited zvecnuje dokonale. ()

Arach.No

Strašná kravina s našlapaným obsazením. Úplně nejníž nejdu jenom protože mám některé z těch herců opravdu rád. Nechápu, prostě nechápu z jakýho důvodu natočili zhovadilou zbytečnost jako je tohle. Hrají si na kretény za doprovodu naprosto odpudivé "hudby". O ničem jiným tento "film" vážně není. Kvůli té odpornosti co mi půl hodiny hrála z repreáků jsem je pořád ztišoval a ztišoval, až jsem nakonci skoro neslyšel "dialogy". Kdyby to natočil někdo, kdo má alespoň špetku talentu, tak to třeba nemuselo dopadnout natolik strašně. Ale takhle je výsledkem totálně amatérské video, plné profesionálních a často i kvalitních herců, kteří bohužel nemají možnost hrát - jenom se blbě tlemí a ultratrapně pózují. ()

Mikino00 odpad!

Banda idiotů co neumí dělat hudbu, ani zpívat si hrají na ještě větší idioty a pozvali si k tomu pár známých osobností abych si jich vůbec někdo všimnul. ()

AIMÉE

"We're the real Beastie Boys, motherfakas.. the ones from the future where shit is really REAL." Zajímavé ohlédnutí se za svou kariérou, za "použití" hvězdného ansámblu, kde vulgaritám jsou dveře otevřeny, BB kalkulují -- a právě včas: MCA si přece jen sedl na režisérskou židli. ()

ipapuchalk

Popkulturní fetišismus. Těším se na na rok 2036:-) Kdyby to byl pilotní díl pro třetí sérii Flight of the Conchords, už bych to měl zařazené v seriálovém top ten. Takhle jeden z nejlepších hudebních klipů, Kanye by se měl dobře dívat. ()

Yokolobuna

Téměř dokonalé technické provedení a herecké obsazení. Tak toto jsou hlavní dva trumfy tohoto kraťasu. Prostě s napětím čekáte, kdo z známých herců přispěje svou troškou do mlýna. Dobře se na to celé kouká. Bohužel jsou zde naprosto nepovedené rapové úseky, z kterých se mi chtělo blít. Nebýt závěrečné nechuťárny, která nebyla ani za mák vtipná, hodnotil bych o hvězdu výše. ()

melloun

Až po shlédnutí tohohle rádoby kraťasu, jsem viděl normální tříminutový videoklip, který je výcucem z oněch skoro 30 minut. Akorát bez blbých keců a tudíž mnohem lepší. Komu vadí, že by neuviděl "street dance battle" s následným zásahem policie, budiž. *** Samotná písnička, Make some noise, se mi celkem líbila. ()

Gašpar

Důstojný finish MCA. Absurdní humor, který byl pro Beastie Boys typický. Závěr, kdy tam celá kapelní trojka naběhne a nažene chčijící amatéry do antonu jasně naznačuje, že BB byli a jsou jediný jasný originál. ()

Lyžař

Docela dobrý klípek. Půlhodinka uplynula šíleně rychle, šestice hlavních herců mě chytla a pustila až po závěrečných titulcích. Jediné mínus u mě má Elijah Wood. Ten se mi do jinak skvěle obsazeného dílka nehodil. ()