Píše se rok 2509 a Země nejen že ztratila kontakt s lodí Ishimura a Isaacem Clarkem, ale nyní také s USG O'Bannon, lodí která byla k Ishimuře vyslána. Čtyři členové posádky lodi O'Bannon přežili. Ale co se stalo se zbytkem? Co se tam odehrálo? Jaká tajemství skrývají? Všechna budou odhalena v Dead Space: Aftermath! (Zet)

greghouse

no ..........zajímé jak se tam střídají styly animace, všechy flashbackové ujdou ale netuším proč do toho cpali v hlavním příběhu 3d........ale už to nemá takovou atmosféru ()

fox171cz

Zase trochu informací, které nás doposud míjely. Ovšem myslím si, že věci okolo tohoto tématu si zaslouží mnohem větší pozornost a kvality. Je to opět spackané a nemluvím ani o té odporné počítačové animaci, audiovizuální stránka byla ve většině případu převzata z video-hry. Celkově je na tom podobně jako "Downfall" možná i o něco hůře. Závěrem bych konstatoval, že spíše tento kousek uvítají fanoušci hry. 46% ()

Šakalík

Stejně jako v případě jedničky doprovázelo vydání druhého dílu počítačové hry Dead Space i vytvoření animovaného filmu. Jedná se o jakýsi prequel k událostem druhé hry, takže se setkáme s některými známými, hlavně teda s tím otravou Strossem, který mi celou hru lezl vytrvale na nervy. Animace se oproti prvnímu filmu výrazně zlepšila, přesto mi to zase přišlo takové nemastné neslané a v porovnání s gamesou, která oplývá úchvatnou, nervy drásající atmosférou, prostě unylé. Je škoda, že se zatím nenašel nikdo, kdo by atraktivní námět Mrtvého vesmíru přenesl do hraného filmu... ()

killjezor

Bohužel oproti Downfallu klesl Aftarmath o pár příček níž. Už se nechystá žádné překvapení, což je sice docela logické, ale dalo se něco vymyslet. Navíc je opravdu hodně vidět, že si Visceral Games (nebo EA) najali stejné lidi jako na film Dantes Inferno. Tam mi střídání animátorů nevadilo, tady je to "jen" znovu něco, co jsem již viděl plus počítačová animace. Ta je na jednu stranu zajímavá, prostědí je fajn sterilní, ale postavy by snesly o pár polygonů navíc. Trochu víc života.Jako doplněk hry fajn, jako samostatný film o ničem. ()

Ilhan

Oproti Downfall opravdu o třídu níž, proto také i o hvězdu méně. Animace mi nijak zvlášť nevadila, asi nemám takové nároky jako ostatní. Co však nechápu je to, proč v každé verzi příběhu prostřednictvím flashbacků měli stejné postavy stále jinou podobu. Koukat pětkrát na ty stejné postavy, aby vypadaly úplně jinak, to je fakt na hlavu. Nechápu. Kromě toho do doby, než se příběh posune do té akčnější části, kterou všichni znají ze hry, tzn. útoku Necromorphů, příběh hru vůbec nepřipomíná. Je to jen takové povinné zlo, které nám propojí to, co nám chtěli tvůrci říct, ale minimálně první polovina prostě nebaví, druhá polovina ale částečně napravuje reputaci a závěr slušně navnadí. ()

DailyDreamer

Příběhově o něco bohatší než jednička, viuzálně o dost horší. CGI animace mi svou kvalitou připomněla hry z prvního playstationu a v kontrastu s kreslenou animací vypadala ještě hůř. Jako horor Aftermath dost zaostává, nicméně jako příběhový most mezi hrami funguje. ()

Phorbo

Předpokládal bych při produkci od Electronic Arts, že se bude jednat o hodně solidní film v plné grafice. Jediné, čeho jsem se dočkal bylo prostředí jak z Borderlands křížené s něčím velmi neúctyhodným. Proti jedničce je tady neskutečně málo akce. Postavy si ani v realite a v anime flashbacích nejsou moc podobné což je škoda. Nedonáším si z toho vůbec dobrý pocit. Aspoň ta hra to prý dohání na plné obrátky ... ()

wampire23

Toto už bolo slabšie. Slabšie ako veľmi dobrá jednotka (Downfall). Hneď zo začiatku mi vadili animácie, ktoré sa prelínajú. Klasické japonské anime mi nevadilo, ale grafický štýl ,,lego postavičiek" mi dosť prekážal. Čo sa týka príbehu čakal som oveľa viac. Myslel som, že by sa autori snažili dosiahnuť aspoň úroveň predchádzajúceho dielu, ale k tomu sa zďaleka nepribližujú. Akcie je tu pramálo, nečaká nás žiadne veľké prekvapenie, dopredu nám autori prezradia, o ktoré postavy sa nemusíme báť. Jediné zaujímavé momenty (aspoň pre mňa) boli tie, kde sa spomína Isaac a že ich nebolo veľa. Takto je to priemerom vo svojom vlastnom vesmíre, vo svete Dead Space. Keby som to nehodnotil v rámci fanúšikovskej povinnosti, bolo by to zrejme dopadlo inak. P.S. Pre neznalých hier a celého univerza okolo Dead Space je toto úplne zbytočný film, ktorý by zrejme ani dostatočne nepochopili. ()

DaeGurth

Pokus o anime kresbu smíchaný s klasickými americkými klišé... ach jo.... Ještě že jsem si hru zahrál, než jsem to viděl. Jinak bych se jí nedotknul ani klackem (což by byla samozřejmě chyba). ()

Chundys

Jestliže jsem nebyl moc spokojenej s Dead Space Downfall, tak tady jsem byl fakticky nespokojenej. Zachraňovali to jen flashbacky a nejvíc asi flashback Isabel Cho. Ale ta 3D animace byla fakt otřesná, vůbec nevím proč jsem si stěžoval v prvním dílu na animaci ()

hororwatch

Doufám že se podaří plánovaný film na 2013 a že bude hraný, protože tyhle omalovánky už mě nebaví. Inu na druhou stranu alespoň jsem se konečně dozvěděl plus mínus jak vznikají nekromorfové a jaký má vliv marker na mysl lidí a proč. ()

Perth

Tak tohle se opravdu nepovedlo, několik sekcí kreslených a jedna CGI animace zplácané do jednoho tak, že spousta věcí dohromady nesedí (postavy mění barvu pleti, jedna postava se pak úplně vizuálně změní...) to je fakt děs. Myšlenka tajného vládního projektu je jistě zajímavá ale trochu ohraná - obvzláště takto stroze podaná jistě nikoho neohromí. Jednu hvězdu dávám za zajímavé rozdělení děje... podle mně by ale bohatě stačily 2-3 vyprávění. ()

ortoncz

A máme tu spojovací můstek mezi 1. Dead space a 2. Dead space. Vzpomínkové sekvence jsou velmi záživné a taky hezká animace. Bohužel jakoby ta současnost se mi až tak nelíbila ať už graficky nebo dějově. Ale celkem to ujde. 50% ()

Zet

Ach jó a to jednička byla tak příjemné překvapení. K tomu co zde ostatní napsali mohu jen doplnit, že Mike Disa režii bohužel opravdu nezvládl moc dobře a voice acting (namluvení postav), které bylo v jedničce tak brilantní, je ve dvojce na úrovni našeho dnešního dabingu (velmi špatné). Jediné co opravdu nezklamalo, je hudba od Christophera Tina a Jasona Gravese. ()

Claude Speed

Po stránce animace mám spoustu výtek. Tahle umělotina se nehodí do hororu, jako je Dead Space. Nadruhou stranu je to skvělý film pro hráče této hry (tedy i pro mně). Prostě Downfall i Aftermath jsou dobré filmy, které skvělým způsobem doplňují hlavní příběh hry. A na třetí díl (tentokrát hraný) už se moc těším. 65%. ()

Don82

O něco horší než Downfall ale přesto stále "kvalitní", gore animované sci-fi. Asi nejvíce mi vadila ta dvojitá animace, ale jinak šlo o ultra specifickou lahůdku pro fajnšmekry. Soooo EVIL!!! ()