Životopisy: Woody Harrelson

(TV film)
  • USA Biography: Woody Harrelson
všetky plagáty

Woody Harrelson si oblíbil Česko nejen díky přátelské atmosféře festivalu v Karlových Varech, ale hlavně díky svému vztahu k režiséru Miloši Formanovi, pod jehož vedením natočil asi nejzásadnější snímek své kariéry - Lid versus Larry Flynt. O tomto výrazném a impulzivním herci se ví, že je vášnivým ochráncem přírody, propagátorem zdravého způsobu života a zastáncem legalizace marihuany. Málokdo však ví, že jeho "třináctou komnatou" je vztah k otci - několikanásobnému vrahovi. Připomeňme, že kromě zmíněného Formanova legendárního snímku známe Harrelsona i z filmů Takoví normální zabijáci, EdTV či 2012. (oficiálny text distribútora)

Streeper

I když Woodyho Harrelsona znám jako skvělého herce, tak jsem si uvědomila, že o něm nic nevím, proto jsem se rozhodla podívat se na jeden z dílů Biography. Překvapila mě minulost jeho otce a vlastně i jeho minulost, netušila jsem, že má v sobě tak agresivní geny, ale jsem ráda, že se rozhodl pro jinou cestu. ()

castor

Mistr vedlejších rolí v (opět) zbytečně neutříděném dokumentu. Tvůrci přehlídli řadu zajímavých partů (Vítejte v Sarajevu, Tenká červená linie, Zmražená pojistka nebo i třeba jen menší, ale o to důležitější role z posledních let – Opravdový život, Sedm životů, 2012). Přehršel opakujících se fotek (to je takový problém oživit materiál jinými?), málo ukázek jeho hereckého umění.. škoda.. ()

majo25

No, musím si pozriet ten sitkom Na zdraví, ked ho v tomto doku-seriáli tak chválili a kde prvýkrát sa Harrelson objavil. Ináč ani tento diel nijako nevybočuje...zase je to o mrtvých fotkách, ktoré približujú zväčša profesný život známeho herca. Zaujímavé boli zmienky o jeho kriminálnom otcovi. Hodnotenie: 60% ()