Conan

USA, 2010, 1365x60 min

Réžia:

Mike Sweeney

Účinkujú:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera, Julie Bowen (viac)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

figliar

Návrat Conana na televízne obrazovky bol fenomenálny. Je vtipnejší, bystrejší a jeho rozhovory sú neuveriteľné. Škoda že titulky sa dajú zohnať iba na veľmi málo dielov. Mohli by to dávať v niektorej slovenskej či českej televízii. ()

RoneXxXD

Král tohoto druhu žánru. Ačkoliv poslední měsíce u NBC ztrácel na dechu (což Conana nelze ani moc vinit vzhledem k tomu, co se dělo) se zde zcela vrátil do svého živlu. Škoda jen, že odešel k dnešnímu dni do důchodu co se týče onoho formátu. Pravděpodobně poslední vtipný a zajímavý host, co se nebavil o politice. 100% ()

Yellyman

Na téhle planetě je strašlivá spousta talk-show, žádná si ale nezadá s Conanem. Ten maník to prostě umí, zejména díky svému vlastnímu zápalu a angažovanosti. Nebojí se udělat sebevětší hovadinu a to je v tomto případě správně. Šroubujme řachandu ještě výš! ()

dEst28

Oblíbil jsem si ho vyloženě až s příchodem clueless gamera a postupem času jsem se dostal i k rozhovorům a skečím a u toho všeho se člověk s Conanem fakt pobaví až skoro brečí smíchy občas. Conan je prostě svůj a snad takový zůstane a bude ještě dlouho bavit. ()

Mouchal

Conan. Conan je prostě šprýmař. Conan kam vejde, tam se lidi budou válet smíchy a nebo si budou stále dokola opakovat "kdo to kur*a je a to se snaží bejt vtipnej, jo?". Ale Conanovi na tom nesejde, protože Conan stejně odejde s myšlenkou, že on je prostě bůh komedie. Ale samozřejmě nemůžeme opomenout také jeho věrného side-kicka Andyho a věčně usilovně pracujícího zaměstnance-polorobota Jordana Schlanskyho. Conan to prostě umí rozjet. Někomu sice jeho přehrávání může postupem času začít lézt na nervy, ale to nic nemění na tom, že tohle pometlo je prostě číslo! Je to prostě magor. Je to prostě Conan! 80% ()

.killer.

Pro mě nejlepší talkshow, která z Ameriky leze. Conan je neuvěřitelnej. Má výborný nápady, tisíce hlášek a blbejch keců a to co dělá prostě umí. Proto tuhle talkshow a vše co k ní patří miluju. ()

fallanga

Conan je jeden z těch lidí, které mám rád, ale nechtěl bych je potkat. Je to skvělý komik, samotný talkshow je sice slabší, ale výlety, bezradný pařan, scénky s Jordanem, atd.... jsou prostě skvělé. Plus Andy občas prohodí také skvělý vtípek. ()

groz122

Fantastické! Jednoduše fantastické! Nejlepší show současnosti, ve které důvtipný moderátor brouzdá ve vlnách moderní literatury, filmů,hudby,byznysu a životního stylu. Už hodně dlouho jsem se u něčeho, tak moc nezasmál. A proto na vás apeluji drazí spoluuživatelé CSFD. Zapomeňte na předlouho se vlečící The Big Bang Theory a nalaďte si TBS Conan! 100% ()

anyonecek

Conan O'Brien je výborný komik, kterého nerozhodí absolutně nic. Jako jeho sidekick se objevuje Andy Richter, který mi není až tak sympatický, ale místy prohodí slušný vtip. Tento pořad není jen o povídání si s celebritami, je to i o světovém dění, o spoustě vtipných návštěv různých organizací a obchodů, nově i o hraní her a spoustě dalšího. Conan je mi velmi sympatický, na nic si nehraje a dokáže se postavit za své názory. Jediná nevýhoda je, že je to v angličtině a pochybuju že český dabing nebo titulky vystihnou 100% vtipu co se v tomto pořadu odehrává, pokud člověk nerozumí angličtině, tento pořad si určitě neužije. ()

BardDeLune

Conan je jediný z těchto "hostů", který je prostě sebou, nepřetvařuje se pro každého hosta a buď má kolem sebe skvělý tým, nebo je sám génius, jakože asi ano. 4* za show a jedna navíc za Clueless Games :) ()

Sennhie

Pokaždé když jej pravidelně sleduji, tak nějak velmi brzo omrzí. Vtipy a narážky na aktuální témata se začnou opakovat a jeho směšné pohyby spíše začnete nenávidět po čase. Pokud si ale jeho show zapnete jednou za čas, kdy zrovna se chcete pokochat svojí oblíbenou herečkou či hercem, nebo jinou známou osobností, tak o zábavu budete mít postaráno. ()