Conan

(relácia)
Talk-show / Komédia
USA, 2010, 1365x60 min

Účinkujú:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera, Julie Bowen (viac)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

Zeebonk

Conan rád říká větu "Amazing things will happen, takže není divu, že se najde taková spousta mentálů, kteří mu ty jeho hovna žerou. Jejich pětihvězdičkové hodnocení je naprosto pochopitelné, já věřit, že do pěti let vyhraju v loterii a ošukám Angelinu Jolie, tak zapomenu na svůj vytříbený vkus, než bys řekl "pes vomrdal papeže". Pravdu je taková, že tenhle zoufale nevtipný chlapík stráví půlku show skákáním do řeči mnohdy zajímavým hostům a nám neúplatným pak nezbývá než z plných plic zaburácet do ticha - Umlčte toho sráče! Očividně se to míjí účinkem. ()

dO_od

// Chvíli mu trvá, než se člověku dostane pod kůži ale jakmile je tam, těžko ho jde ignorovat. Vtipálek, jehož největší zbraní je umění si dělat srandu sám ze sebe. ()

Ded@M@tes

Pořad jak má být, Conan tomu dává ten správný šmrnc. Moderátor musí být trošku šílenec, aby se zábava točila a bylo se pořád čemu smát a na co se dívat, tento moderátor to rozhodně splňuje. Převážně se dívám na jednotlivé herce, kteří mě zajímají. Například: Ryan Gosling, Neil Patrick Harris, kaskadér Steven Ho, Shaquille O’Neal, Hugh Jackman, Chris Pratt, Michael C. Hall, Zach Galifianakis, Matthew Perry, Julie Bowen a další. / Viděné epizody: jednotlivé osobnosti *17.dílů / ( Hodnocení: 9/10 ) ()

Kothy

Ten chlap je prostě ultimátní troll. Co všechno je schopný vymyslet, to snad ani není možné. Vždycky dokáže něčím překvapit. A tohle už dělá 22 let. :) "Tatoes!" :D ()

Ratemus

Geniální Conan se nebojí ničeho a pouští se snad do všeho, nezapomenu na video s Hartem a Ice Cubem při projížďce v autě. Kam se na tohle hrabou naši umělcí, měli by se ještě hodně učit. Conan je prostě nejlepší, každý díl má originální a nikdy se u něj nenudíte. ()

luka4615

Podle mého jedna z nejlepších talk-show na světě. Conan ví jak zabavit a pobavit publikum, zve si skvělé hosty a pokládá jim trefné otázky, a nesmím zapomenout na jeho speciály, zvláště na Bezradného Pařana. Sice jeho humor nesedne každému, ale do mého vkusu se strefuje pokaždé přesně. ()

BoPo

Conanov humor mi celkom sedí. Okrem klasického a samozrejmého prvku, rozhovory s hosťami, sa tu vyskytujú fungujúce doplnkové záležitosti typu ponižovanie podriadených, náročné debaty s Jordanom Schlanskym, testovanie počítačových hier a spol. Conan O'Brien síce vyzerá ako vyzerá, ale jeho talent, nápady a cit pre situáciu by Vám nemali uniknúť. ()

BigDeal

Prvé, čo chcem povedať- Conan má teraz jednoznačne najštýlovejšie štúdio zo všetkých late night show. A druhé, čo chcem povedať- patrí k tým moderátorom, ktorý ešte nevyschli a sú stále úprimne vtipní. ()

fishki

Conan je one of a kind. Je úplne jedno, kto mu píše džouky v monológu, aj tak improvizuje väčšinu času. Je úplne jedno, ako je oblečený, vždy bude vyzerať hrozne. Je úplne jedno, kto je jeho hosť. Aj keby to bol jeho sused, tak z toho dokáže vymlátiť super show. A velkú zásluhu na tom má aj Andy Richter. Jediná late night, ktorú pozerám od začiatku do konca. Thumbs up pre TBS. ()

FFilipCZ

Talk-show s hosty je samozřejmě parádní, ale nejradši mám stejně různá jeho mini videa a rubriky. Jako příklad uvedu třeba Bezradného pařana, kdy Conan, naprostý antitalent na pc a konzole, recenzuje hry a nebo rubrika upozorňování diváků na chyby, přičemž Conan má stejně vždycky pravdu a jejich výtky utře, vyvrátí a zakope hluboko pod zem. ()

SallyZen

Musím říct, že jako samotná talk-show mě spíš baví ta s Craigem Fergusonem než s Conanem. Jenže co Conan předvádí všude okolo, nemá chybu. Recenze na hry, všeljaké reportáže nebo ty vtípky, kterými práská do vlastních řad(incident s kávovarem nebo s dortem). To prostě nemá chybu. Conan je originální a velice zábavnej. 85% ()