Bohatý muž a chudá kaskadérka se do sebe zamilují. Ale vše se zkomplikuje, když si nevysvětlitelně vymění těla a na povrch vyplouvají temná tajemství. (Netflix)

Elio

Popravdě, jsem z tohoto dílka trošku rozpačitá. Jde o klasický příběh kdramat z let 2000/2010 o tom, jak "chudá holka potká bohatého chlapa (který se k ní chová jako k odpadu) a zamilují se do sebe, ovšem jeho matka jim brání v tom, aby byli spolu". Asi jsem rozmlsaná z nově vznikajících doram, které tyhle klasické zápletky naštěstí opouštějí. Před pár lety, kdy jsem začínala s Boys before flowers, bych si tuhle doramu neskutečně užívala. Přece jen mám ale za sebou už nějaký ten korejský seriál a tohle mi dnes bohužel nestačí.  Zaprvé ke kritice. Takových záchvatů pláče jsem už hodně dlouho neviděla, hlavně tedy ke konci seriálu. Snad to souvisí s dobou vzniku (2010), kdy podobné scény byly celkem standard a Esmeralda by ubrečeným a ukřičeným scénám asi těžko mohla konkurovat. Další výtku mám k chování hlavního crushe. Na začátku se zdál být jako někdo konečně alespoň trochu normální, ale postupem příběhu se projevily jeho charakterové vlastnosti, které prostě patří každému crushi hlavní hrdinky z těch let (ustrašený, ale zároveň chladnokrevný CEO, k hlavní hrdince se chová majetnicky, no a samozřejmě skrývá tragický příběh z minulosti). Snad zním dosti ironicky, ale nějak si nemůžu pomoct. Moje standardy se (např. od zhlédnutí Because this is my first life) posunuly. No a nakonec, poslední výtka patří k délce. Myslím, že kdyby šlo o klasický seriál o 16 dílech, bohatě by to stačilo. Poslední díly byly skutečně jen o záchvatech pláče a o vyřešení tragické minulosti hlavního hrdiny. Teď ale k pozitivům, ať nehážu jen samou kritiku: chemie mezi hlavní dvojicí byla vážně skvělá. Tomuhle říkám obsazení na vysoké úrovni. Po dlouhé době se mi moc líbil i second-lead pár, který sice opět skrýval nedorozumění, která by se dala vyříkat během pěti minut, ale to bychom tu neměli seriál o 20 dílech. Ale to nevadí. Jejich sbližování se mi moc líbilo.  Ke shrnutí: seriál byl skvělý do chvíle prohození těl, připadalo mi to jako dost překombinovaná zápletka, ale jinak se to poté táhlo směrem klasické doramy z let 2000/2010. Škoda, začátek byl slibný. Na odpočinek u televize ale dobrý seriál. ()

Magi90

První díl nic moc, od druhého dílu mě to chytlo tak, že jsem to zkoukla snad během tří dnů.. Seriál se mi moooc líbil, není mu co vytknout..Herecké výkony Bina Hyeona a Ha Ji-won jsou opravdu úžasné..brečela jsem smíchy, nejvíce když si vyměnili role :D No, ale zase tam byly i dramatické chvíle, kdy to bylo až k pláči..Nicméně, dopadne to víceméně dobře, takže rozhodně doporučuju zhlédnout! :-) Já určitě někdy dám repete..:-) ()

Wajny13

Jsem unešená !! Prostě úžasný - úplně mě ten seriál pohltil - zamilovala jsem. Určitě se ho pustím ještě tak 10x (minimálně). 5* ()

Chroustal104

Tenhle seriál se mně líbil opravdu moc. Hlavní dvojice byla úžasná. Vedlejší postavy, zejména Oska, taky velice dobré. Co se mě líbilo asi nejvíc je, že se postavy chovaly docela normálně. Nedocházelo tu k nesmyslným obratům o 180°, kdy některá z hlavních postav začne myslet na "dobro" té druhé a začne se chovat nesmyslně, jako se to bohužel běžně v Korejských dorama stává, když je potřeba natočit ještě další díly a přitom je většina zásadních věcí již v podstatě vyřešena. Tenhle seriál mohu jen doporučit. ()

moikan

Keď sa prekopete cez prvých 3-4 epizód ( so smiešnym štúdiovým dabingom), tak je to výborný romantický príbeh s klasickým riešením tajomstva minulosti. Plus dobre sa na to pozerá- kvalitne vybrané exteriery, výborná estetika prostredia seriálu (indoor aj outdoor). Herci boli super, celkom zaujali. Jedine, čo mi vadilo, ale fakt strašne- bol otrasný účes hlavnej ženskej postavy Gil Ra Im ( Ji-won Ha) a vlastne aj celý jej outfit. Čo ale považujem za viac podstatné, je dej príbehu. Autorka scenára odviedla excelentnú prácu, vždy keď dej trochu strácal spád, tak sa to prekvapivo pohlo ďalej a nabralo oprátky. Ešte veľmi ocením soundrack. OST bol výborný- snáď prvý, čo sa mi z tých romantických k-drám páčil, Nechápem , kde sa ten hudobný vkus za dekádu stratil, keď dnes sú skoro všetky romantické OST tak strašne mazľavé a trápne na nevydržanie, že ich musím pretáčať (ako napriklad v Gumihodyeon) Stálo za to pozrieť túto jedenásť rokov starú drámu. ()

Galeana

Tak tohle je rozhodně korejský seriál číslo jedna (tedy zatím). Postavy nepůsobí uměle (ba naopak), občas se zasmějete (zvláště, když si přehodí těla) a ještě je tam ta romantika. To se prostě musí vidět. ()

Evikju

Do tohoto seriálu se mi moc nechtělo. Bála jsem se, že mě to nebude bavit. Omyl pánové..bavila jsem se ! Po nějaké době zas serial od kterého se člověk nemůže odtrhnout a není to jen obyčejný standart na který po zkouknutí zapomenete. Ji-won Ha byla parádní, dobře jí sedělo akční prostředí. Ovšem velké plus má Bin Hyeon. Výměnu hrál velmi přesvědčivě a celkově se mi líbil jeho herecký výkon. Vedlejší postavy byly taky na jedničku. Je pravda, že začátek se možná trochu táhnul, ale prostředek a konec vše vyrovnal. Doporučuju ! ()

Curlyen

Nějakou dobu jsem nad seriálem uvažoval, zda se do něj vůbec pustit. Po prvním díle jsem byl chvílemi nejistý, ale po druhém jakoby to šlo už samo a pokračoval jsem. Super herci (Bin Hyeon, Jong-suk Lee, Sang-hyun Yoon), i vedlejší obsazení bylo dobré, postavy které mě bavily, oblíbil jsem si je, naopak i postavy/a, které mi lezly na nervy. Zajímavý příběh se zvraty, který mě táhnul dopředu a nutil mě se dívat dál a dál. Nádherný povedený soundtrack. Hezký a nápaditý seriál, kde je drama, romance, i humor a špetka fantasy, která je pro příběh klíčová. Btw.: Ta tepláková souprava je OP ()

sara93

Od průměrného začátku až k nadprůměrnému konci. První díly mě moc nebrali, ale díl od dílu mě bavil víc a víc, až jsem si seriál zamilovala a je mi líto, že skončil. Výměna těl (duší) a kaskadérské prostředí dělá seriál originálním nicméně ty první díly mě moc nebraly. Bin Hyeon i Ji-won Ha jsou sympatičtí a chemie mezi nimi je úžasná. Příběh a děj šlape skvěle, jen občas zbytečně moc mluví, ale zase lepší než citové vydírání, které Korejci předvádí v jiných seriálech. Asi i proto se mi nejvíce líbili díly se ztrátou paměti, kde to pojali výjimečně vtipně. Dala bych i 5*, ale kvůli pomalému začátku by to nebylo spravedlivé. Jinak škoda že jsme se nikdy nedozvěděli co je to za návrháře (značku), která vyrábí ty suprové teplákovky :-D. ()

LoisLane

Neviem akým záhadným spôsobom sa ku mne tento seriál dostal až teraz. Z pohľadu dnešnej tvorby je už mierne retro, ale bavila som sa skvele :) Joo Won alias Kim Šílená Souprava bol zo začiatku úplne odporný chlap, zaslúžil by si kopanec nielen do píštaly. Ale keď hral ženu, plakala som od smiechu. Slečne Limetke som tú kaskadérku úplne verila, fyzicky to musela byť celkom náročná rola a fakt jej to seklo. Najlepšia postava: jednoznačne Oska, aj keď teda jeho lovestory mi mierne liezla na nervy. Trošku mi na konci chýbala Joo Wonova sestra, mysela som, že sa dá dokopy s riaditeľom kaskadérskej školy. 5* za to, že som sa nemohla od seriálu odtrhnúť. Vyzerá to tak, že si ho v blízkej dobe zreprízujem :) ()

SmileSun

Zajímavě pojaté zpracování lásky mezi chudou ženou-kaskadérkou a bohatým mužem, který se do ní bezhlavě zamiluje. Klasický romantický příběh však oživují další výrazné postavy a také to, když u hlavních hrdinů dojde k výměně těl. Vznikají tak velmi komické situace a herci to skvěle zahráli, především Bin Hyun mě často velmi rozesmál, jak se zhostil hraní ženy. ()