Benjamin Mee (Matt Damon) je novinár z Los Angeles a autor dobrodružných kníh. Ako slobodný otec čelí pri výchove svojich dvoch detí mnohým úskaliam. Vo viere, že nový začiatok a nový štart pomôže obnoviť pocity rodinnej spolupatričnosti, dá výpoveď v práci a kúpi na vidieku starý dom s obrovským pozemkom a jedným bonusom - patrí k nemu aj zoologická záhrada! V Rosemoorovom zvieracom parku sa o desiatky zvierat starajú ošetrovateľka Kelly Fosterová (Scarlett Johanssonová) a jej oddaný tím. Bez akýchkoľvek skúseností, s minimom času a značne obmedzeným rozpočtom se Benjamin rozhodne, že s podporou svojej rodiny a miestnej komunity znovu otvoria ZOO pre verejnosť. Benjamin Mee už dobrodružné príbehy nepíše, on ich začal žiť na vlastnej koži, a to priamo na svojom pozemku. (TV JOJ)

LukyNike

Nebýt tak příjemného obsazení, tak by toto bylo dalším propadákem, ale právě ti herci, zvířata, sluníčko a prostředí dodávají filmu energii. ()

Lachvos

Útok na city velkou dávkou sentimentality a všeho s ní spojených na všech frontách, o tom se ani polemizovat nedá, ale na sobotní rodinné odpoledne, proč ne? Jak mi řekla jedna kamarádka: "Já myslím, že to bylo hezké..." Dobré shrnutí ;) ()

Pt&k

Přesto, že už od začátku bylo jasné, jak celý film dopadne a ani průběh filmu nepřinesl žádný nečekaný zvrat, který by mě alespoň trochu vyvedl z naprosto předpokládatelných situací, byl film velice příjemný na shédnutí a na kvalitě mu to téměř vůbec neubralo. Sympatické herecké obsazení a vážně pěkná atmosféra údělaly své a vůbec bych se nebál ho doporučit na příjemný večer strávený u filmu;-) ()

raky5

Úžasná atmosféra spojená s dojímavým príbehom, skvelými hercami, zvieratkami a niekoľkými vtipnými scénami. What's not to like? Pre mňa veľmi nečakaných 5 hviezdičiek. ()

Wancohoff

hollywoodsko sladke ako kava so siestimi cukrami, ako predsa sa mi to pacilo... najvacsi minus vidim v kamere. stale vidime len dom,interier, alebo blizke zabery na zvierata... co ma do konca filmu nepresvedcilo, ze tu zoo maju skutocne blizko domu. prislo mi to ako natocene na dvoch miestach a pozliepane do kopy. ()

BreHas26

Velice pěkná komedie. Nečekal jsem, že by se mi mohla tak hodně líbit a ani jsem netušil že je to na motivy skutečného příběhu. Na 2 hodinovou komedii to utíká velice rychle..krása :-) ()

Pavelos

Velice příjemná komedie, která potěší celou rodinu.. Každý si tam najde to svoje.. Veliké překvapení pro mě byl výkon Matta, protože já si ho pamatuji především z trochu akčnějších rolích.. Tady se ukázala i jeho druhá stránka.. A fakt dobrý.. ()

Illy

Prachsprostý útok na mé city, které jsou již ztvrdlé (stejně jako má játra). A vyšel. Takhle se nechat dojmout v mém věku....že se nestydím. ()

Erik7595

Áno, slaďák a doják ako hrom. Avšak niekedy je potrebné si pozrieť aj takéto filmy, ktoré Vám dodajú pozitívnu energiu, optimizmus, náladu a navyše aj pobavia. Hľadal som presne takýto typ filmu, pretože som nemal náladu na akčáky, temné a depresívne thrillery a horrory. Mal som chuť pozrieť si príjemný, pozitívne naladený film a trafil som veľmi dobre. Príbeh ma zaujal a ak je film podľa možností podľa skutočnosti, len a len dobre. Najviac ma prekvapil Matt Damon, ktorého som si doteraz vedel predstaviť len v akčných snímkoch, odteraz si ho viem predstaviť už aj v rodinnej komédií-dráme. Ďalej potešila krásna Scarlett Johannson v civilnejšej roli a Ellie Fanning s jej milým úsmevom. A že vraj je to podľa skutočného príbehu? Zaujímavé. Dávam plný počet, mňa to fakt bavilo i sem tam dojalo. ()

waits

Mám rád filmy, které mě dojmou, stejně jako filmy, které mě rozesmějí. Jakožto nenáročnému divákovi se mi dostalo obojího za hudebího doprovodu výtečného leadera skupiny Sigur Ross Jonsiho a několika dalších hudebních lahůdek (Dylan, Pearl Jam, Cat Stevens). Scarlett Johansson krásná jako vždy, Matt Damon příkladně tatínkovský, Church mistrně cynický a malá M.E.Jones roztomilá tak, že přitom nelezla na nervy. To mě zase jednou sladký Hollywood dostal! ()

Heero

Je to hezký rodinný film, ale přeci jen, 2 hodiny na totálně předvídatelný děj je až trochu příliš dlouhá stopáž. ()

Blueeyes

"Asi ti neřeknu nic nového, ale ty jsi šílenec." Mě se to moc líbí, kupodivu se na film lépe kouká, než se četla kniha. Film lepší než předloha? To často nebývá. A já ale vím proč. Protože takhle to přece vůbec nebylo! Může mě vzít čert z toho podání, které vyznívá, že tu zoo koupili vlastně omylem, že se jim líbil ten barák a zoo byla zkrátka k tomu, což ani moc nevěděli? A řekli si, no co už, tak my to bereme. Herdek, bylo to přesně naopak Benjamin Mee si ten projekt sám vybral, schválně, jako výzvu, jako svou velkou vášeň a touhu realizovat nerealizovatelné. Tu zatracenou zoologickou nekoupil jako mamlas kvůli domu, co byl k tomu. Byl to splněný sen :-) Jinak je to pěkné, rodinný film jak ze žurnálu s civilním a uvěřitelným Mattem Damonem. To já ráda. ()

Med_Tw

60% Scarlett a Damon pohodová dvojka bavili mě, ale raději bych je viděl v nějakém akčnějšim nebo scifi ale i tak se na to nechalo dívat .... ()

adriane9

Příjemná rodinná oddychovka..Matt Damon nebyl vůbec sexy :),ale roli zahral fajnově..Jedna z hvězd pro dokonalou princeznu Maggie Elizabeth Jones. ()