Protože příliš mnoho není nikdy dost! Johnny Knoxville je zpět s Jackass 3.5 a kompilací desítek zcela nových epizod od idiotů, kterých se budete tak trochu bát, ale rozhodně si je zamilujete. Uvidíte kaskadérské kousky, které jste nikdy předtím neviděli, spousty žertů a hloupostí k popukání, včetně velmi blízkého a velmi osobního setkání Stevea-O se želvou, dřevěného ptáka Chrise Pontiuse, raketový výlet na Uran s Bamem Margerou a mnoho dalších žertíků! (HBO Europe)

Fat'Fatal

Zase takový menší bonus pro fanoušky Jackass, kde kromě už ne tak častého chcaní po sobě se objevují už spíše modifikované kousky ze starších dílů, ale to neznamená, že by to nudilo. Naposledy jsme si zde užili i Ryana Dunna... // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

kersten

Chlapcom tuším dochádzajú nápady. To bola nuda ako v kostole. Ani raz sa mi nepodarilo zasmiať, ani povracať, ani oči som si nemusela zakrývať. Najvyšší čas zavesiť kariéru na kliniec. ()

Razzor_82

Hodně trapné drobky, které se nevešli do třetího dílu. Nic nového kolem Knoxvillovské partičky magorů.  Posledních záběrů s Ryanem Dunnem na památku je tady hodně. Za zmínku stojí snad jen sádrokartonový sešup a hořící rukavice. 4/10 ()

onlavu

Jsem pro každou blbost, ale v tomto dílu jsem se jaksi neměl moc čemu smát. Chápu ten koncept a nevadí mi, ale vtípky prostě nebyly tak brutální jako kdysi. ()

LabySo69

s přibejvajícím věkem Jackass značně slábnou..hlavně co se týče mejch oblíbenejch prasárenskejch a následně blicích scén. Ovšem závěrečný "basketbalový" scény a vůbec všechny ty údery do koulí si zasloužej hvězdu navíc! ()

gemi

Šílený, nechutný, zábavný, dětinský, odporný, trapný... Prostě jackass. Spousta slabých míst, ale taky pár silných (na sněhu, blbnutí s balóny). ()

rublik05

Jackass 3.5 mně bohužel nijak zvlášť nezaujal, některé skeče mi přišly nezajímavé, jiné zase neoriginální, tím ale nechci říct, že bych se nebavil, pořád se zde najde několik fakt povedených momentů, nicméně už to nemělo takový wow efekt, jako v přechozích a vlastně i následujících dílech. Tentokrát je to čistý průměr. 5/10. ()

odvedle odpad!

to snaď nie! ako komédiu som už videl označené kde čo, ale toto? pár ludí sa mrzačí, ostatní sa na tom smejú ako debili a ešte to sa aj ľuďom páči? podľa hodnotenia 78%. Tak už sa ani nečudujem, že napríklad film Odcházení, či V peřině (to ma len teraz tak napadá) majú nízke hodnotenia. Ono to totiž nebude kvalitou filmov. To čo som videl - jackass - to je brak, odpad je ešte slušné hodnotenie! ()

DoubleJo

Sceny, ktore sa nedostali do trojky, plus par komentarov zo zakulisia. Tri-a-polka jej nekonkuruje zase tak zle, no tie lepsie a zabavnejsie sceny su v trojke. Na kusky nasnimane phantom kamerou sa ale pozera fakt skvele. ()

MaxForValue

O niečo horšie než 3D, ale stále skvelá zábava, pokiaľ ju samozrejme dokážete oceniť. Rozhodne najlepša scéna z celého Jackassu je práve v tomto dieli, Knoxvillov opaľovací krém ma rozosmial tak ako nič iné po veľmi dlhej dobe. ()

angel.CZ

Pro mě už tohle nepřišlo tak směšný a uhozený jako předchozí díly, je fakt že si stím kluci vyhráli, ale už to bylo slabší.... 50% ()

Lyx

Stále jebnutejšie nápady, no pomaly, ale iste strácajú šmrnc. Úvod bol však skvelý a určite sa tam zopár skvelých kúskov našlo, ale celé sa to držalo v takom 70% tempe. Steve-O zase predviedol, že sa neštíti ničoho a bezhlavo sa vrhne do všetkého. Ja som sa zabavil, ich to bolelo a všetci sme šťastní. Moje hodnotenie: 60% ()

toomm

Osobně myslím že je 3.5 o něco lepší než 3D. A to hlavně pro to, že se tolik netlačí na všechny ty serepetičky pro 3D. Také jsem se více zasmál. Navíc po včerejší smrti Ryana Dunna je to vlastně to poslední co se dá s kompletní partou Jackass vidět. Veliká škoda, právě on bude hodně chybět. 80% ()

lobo87

Ďalší z priemerných filmov o uletenej partičke a ich výstrelkoch (niekedy doslova). Ako celovečerný film sú však Jackass už dosť opozeraní... 60% ()