Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva

• Česko Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (viac)

Pod vedením Juliusa Caesara napadli preslávené rímske légie Britániu. Jednej malej dedinke sa však darí statočne odolávať, ale každým dňom je slabšia a slabšia. Britská kráľovná preto vyslala svojho verného dôstojníka Anticlimaxa, aby vyhľadal pomoc u Galov v malej dedinke vo Francúzsku vyhlásenej svojím dômyselným bojom proti Rimanom. Keď Anticlimax popísal zúfalú situáciu svojich ľudí, Galovia mu darovali barel svojho čarovného elixíru a Asterix a Obelix sú poverení odprevadiť ho domov.
Akonáhle dorazí do Británie, Anticlimax im predstaví miestne zvyky vo všetkej paráde a všetci to poriadne roztočíia. Caesar sa však rozhodne naverbovať Normanďanov, hrôzu naháňajúcich bojovníkov Severu, aby raz a navždy skoncoval s Britmi. Lenže Normanďania túžia po jedinom - zažiť strach. A to preto lebo niekde počuli príslovie: "Strach Tí dáva krídla" a kto by nechcel lietať? Galovia, Briti, Normanďania a Rimania sa zamotávajú do bláznivej naháňačky za čarovným elixírom, na ktorom záleží spása národa. (TV Markíza)

Gumeedek

Na to, že vyměnili skoro všechny herce, které mohli, bych si možná i zvykla. Ale aby Asterixe hrál zničehonic člověk, který předtím hrál Otise v Misi Kleopatra, to je i na mě moc... ()

Dvorka96

Takhle zprznit Asterixe to svět ještě neviděl. Jedna hvězdička za jedinou vtipnou scénu, a to bylo to jak vikingové skočili z útesu a druhá za to že je to prostě Asterix. ()

Radek273

Nerad hodnotím film bez dokoukání do konce, ale tohle byla tak strašná nuda. Nový strašný Asterix, nudní (skoro by se dalo říct až přespříliš nudní) angličané a hlavně... téměř žádná akce ani humor. ()

Seda93

Nudné, nazajímavé, prostě o ničem... vůbec nedoporučuji mrhat drahoceným časem. Předchozí díly byly daleko lepší. Nedal jsem Odpad! jenom proto, že tam hraje Gérard Depardieu. ()

yaneczech odpad!

Tohle je teda řádnej prů*er! Už jen ten time gap. V době, kdy v Anglii vládla královna, byli Asterix s Obelixem už pár století pod drnem. Trapný fóry, šílenej scénář, slátanina dvou příběhů a naprostá degradace Asterixe jako takového. ()

v.indruchova

taková oddechovka, která si dělá legraci sama ze sebe i např. anglického přízvuku :) dále narážející na migrační krizi a další momentální témata na světě :) ()

david141474

No, jako nebylo to špatný, ale mohlo to být i lepší. Děj není moc zajímavej, ale pár dobrých věcí se zde najde, třeba Londonie, ožralí vojáci, Asterix, kterému hrozí upálení nebo finální boj. Asterixe, zde opět hraje někdo jinej, tentokrát Edouard Baer, ale nehraje ho zrovna špatně, třeba scéna na loďce je skvělá. Postavy jsou zajímavý, teda pár je zajímavých, jako např. hlavní duo. A pár je nezajímavých, jako třeba Jaksitax, to je velmi nesympatická postava a nesžijete se s ním. Je to nepotřebná postava, kterou mohli klidně vystřihnout a nic by se nestalo. A finální boj je taky skvělej a to je asi tak všechno co bych k tomu řekl. 7/10 Je to slabý, ale pár scén ten film zachraňuje. ()

Mr.Hackels odpad!

První hodinu to byla nuda. A tu druhou taky. Příběh to nemělo. Komedie to nebyla, protože jsem se nezasmál ani jednou. A na co to bylo dlouhé 125 minut? Hrůza! ()

ondysovec

Tento film jiz spíše parodii na anglickou vychovánost. Dále je tento film o zamilovanosti což s původním Asterixem má málo co společné. Ty bitky a věci kolem toho co delalo Asterixe, čím co byl bylo asi jen v 5% filmu. Bylo to hlavně o moralizaci, ze se nemá mlátit. Atd. Ceaser - absolutně nevhodný herec v nejslavnějším filmu byl nejlepší. Taktéž Asterix naprostý nevhodný výběr. Narážky, kterým jsem se zasmál tam byly jen ty, které pochopí jen dospělí a děti se smáli jen jak tam jednou museli vypípavat a nebo nějaké náhle vstupy. Naprosto nesmyslně splácený film, který zkazil sérii mého oblíbeného hrdiny. Kamera v některých momentech dobrá. Dabing: straný co se týče anglánů... češi je chtěli zesměšnit nebo co?? Naprosto nevkusné. U scény s parodií 300 bylo jasně vidět jak je Obelix tlačí a na konci sami padají jako kaskadéři. ()

Terminator666

Nechápu proč Asterixe hraje tak vysoký, pohublý, a zároveň hodně mladistvě vypadající herec. Místy se mi také nezdálo dobré spojení dvou kreslených filmů v jeden, docela mi to kazilo výsledný dojem z filmu. Jinak zde je dost vtipných hlášek, samozřejmě nechybí ani akce. Myslím, že tento snímek se rozhodně nemůže měřit s předchozím dílem, ale i tak je to v celku slušná podívaná. ()

dyjaska odpad!

Trapné, nesourodé, roztříštěné, některé motivy absolutně zbytečné (výuka strachu?? To vážně???). Celkově mi Laurent Tirard dluží dvě hodiny života. ()

pájap

určitě jsou kreslené příběhy lepší.určitě se spojily dva příběhy do jednoho.a taky určitě jsou některé scény super....třeba převychovaný viking...či mr.obelix......a určitě je to dobrý film....chtěl jsem dát zlatý střed ale jsem optimista ,dám tedy 4..... ()

pirate

Tolik přehnaných věcí jsem dlouho neviděl. Film zachraňuje fakt, že se jedná o parodování, takže se stačí bavit a nepřemýšlet nad ničím. Bitek s Římany je výrazně méně, někteří Galové zde ani nevystupují, je znát především absence druida Panoramixe, ale zato se představují jiné nové postavy, díky nimž na to vlastně celkem rychle zapomeneme. Asterix má opět jiného herce, naštěstí takového, který se na něj pořád ještě hodí. Pro někoho se může film zdát jako spatlanina všeho možného, ale milovníky starších kreslených příběhů Asterixe a Obelixe možná potěší, že se tento celek skládá právě z nich (Asterix v Británii, Asterix a Vikingové, a možná se najde i nějaký další). 70% ()

joker211

Škoda. Čakal som oveľa viac. Veľmi málo vtipných situácií, slabý scenár a zase "nový" Asterix. Tvorcovia mohli zvážiť stopáž, pretože ju vážne prepálili. Ešte slabšie ako Asterix a Olympijské hry. ()