Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva

• Česko Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (viac)

Pod vedením Juliusa Caesara napadli preslávené rímske légie Britániu. Jednej malej dedinke sa však darí statočne odolávať, ale každým dňom je slabšia a slabšia. Britská kráľovná preto vyslala svojho verného dôstojníka Anticlimaxa, aby vyhľadal pomoc u Galov v malej dedinke vo Francúzsku vyhlásenej svojím dômyselným bojom proti Rimanom. Keď Anticlimax popísal zúfalú situáciu svojich ľudí, Galovia mu darovali barel svojho čarovného elixíru a Asterix a Obelix sú poverení odprevadiť ho domov.
Akonáhle dorazí do Británie, Anticlimax im predstaví miestne zvyky vo všetkej paráde a všetci to poriadne roztočíia. Caesar sa však rozhodne naverbovať Normanďanov, hrôzu naháňajúcich bojovníkov Severu, aby raz a navždy skoncoval s Britmi. Lenže Normanďania túžia po jedinom - zažiť strach. A to preto lebo niekde počuli príslovie: "Strach Tí dáva krídla" a kto by nechcel lietať? Galovia, Briti, Normanďania a Rimania sa zamotávajú do bláznivej naháňačky za čarovným elixírom, na ktorom záleží spása národa. (TV Markíza)

Als.D

Tak tohle je naprostá hrůza. Vtip je tak suchý, že z vína udělá rozinky. Herci nudní a nezachránil to ani Gerard Depardieu. Ze ságy Asterix a Obelix nejhorší film včetně všech kreslených. I můj malý synovec u toho usnul a to po obědě nikdy nespí :). Jednu hvězdu dávám jen ze sentimentu a označení odpad si Gerard Depardieu nezaslouží. ()

texxik

Kvoli slabym recenziam som od filmu necekal vela, ale spolu s priatelkou sme sa cely cas dobre zabavali. Nie je to oskarova drama, ale je nie je to ani zle. Typicka oddychovka ()

cveta

Smíchat dva kreslené díly do jednoho? to jako fakt?! Oproti minulým dílů je tento opravdu hodně slabý!! Na tento film jsem opravdu koukala s otevrenou pusou. ZKAZILI TO!! člověk za ten film snad ani neusmeje... jen si rika, kdy prijde to lepsi.. ale nedocka se. Jsem z tohoto filmu opravdu hodne zklamana. ()

Shadowrat

Na komixy to nebude mít nikdy. Animované verze byly také zvládnuté mnohem lépe a hrané... prostě odnášejí to, že jsou hrané a montuje se do nich stále moc rádobyvtipných situací a narážek, které místo aby vše pozvedaly naopak srážejí. Za sebe můžu říci, že jsem se obával, co provedli tentokrát, ale s drobnými připomínkami můžu říci, že už je to alespoň skousnutelný průměr s několika dobrými momenty. ()

Bernice

Film je teda totální katastrofa. Kdybych se v ten osudný večer, kdy jsem tuto slátaninu viděla nenudila, byla bych ušetřena očirvoucího smíchání edvardovského, galského a středověkého oblečení+ Cézara alias starého hnusného dědka. Asterix je už kategorie sama pro sebe, jelikož vypadá naprosto strašně. Měnit herce se nevyplácí ! ()

topol999

Tento film je jasný důkaz toho, že když si nějaká holka přeje film s Asterixem, tak ho nějaký režisér udělá, je jedno za jak dlouho, jak moc bude kvalitní, kdo tam bude hrát, hlavně, že něco bude a holka bude spokojená. Klady jsou asi jen dva: Obelix je dobrý, pořád stejný dobrák, (ovšem Jirák nic moc), vykreslení Anglánů je velice trefné, musím si rýpnout (studený čumáci), postava Zničehonixe byla odpad!! Jenom se divím, že tolik skvělých dabérů se nechalo přemluvit na tuhle hrůzu. 30% ()

Atom84 odpad!

Bože, to je snad ten nejhorší Asterix co byl natočenej. Depardieu už je tak tlustej, že ani nepotřebuje vycpávky do kostýmu a doslova z něj vytejká. Asterixe hraje nějaký dvoumetrový čahoun. Humor aby člověk v "komedii" pohledal. Sice se scénáristé snaží držet původního kresleného filmu, ale nabalují na to zbytečnou nudnou omáčku. Tenhle díl se měl jmenovat Asterix Obelix ve službách filmových diletentů. ()

DarkSikorski odpad!

Ne... prostě ne. Asterix jsem měl rád jako děcko a popravdě ho mám rád teď. Ale tohle? Za prvé to jsou dva příběhy sesekané do jednoho filmu. To by ani nevadilo, ale celé je to příšerně toporné. A dabing? Tak ten se ani nedá popsat, protože slušnými slovy to nejde. Tenhle "počin" je prostě hnus. ()

Alagaesie

Fregaty luxusně udělaný. Plavobok mě rozřehtal. Ta římská želva nic nevydrží... „Britské“ ‚ou‘ mě fakt sralo – takhle britové ne-mlu-ví (možná, když sou totál na plech). Obelix a ženy – achjo… Nečekal jsem, že Římani (zase) objeví lektvar. Zlatej S. P. Q. R. s křídlama se povedl. Smrtelné louže - bože můj... ()

trollfjord

Rozhodně nejslabší ze serie ale také žádná tragedie. Tragický je jen dabing a myslím že by stálo za zvážení předabování. Ten pseudobritský dialekt trhá uši. ()

JannieS

Za mě rozhodně nejslabší Asterix z hrané série. Mám mnohem radši Christiana Claviera v roli Asterixe. Příběhu chybí lepší nápad - pár vtipných okamžiků na mě až tak nezapůsobilo. Český dabing můj zážitek z filmu ještě zhoršil. Přesto hodnotím poměrně kladně, oceňuji snahu, výkony herců, ale spíše se přikláním k tomu, aby další pokračování už nebylo. ()

PanIncognito

Film má opět dvě hodiny, což je ničivé. Navíc si tvůrci nedávají záležet, co se spojitosti s předchozími díly týče... každý díl nese zcela odlišné herce. Přijde mi, že i komiksové předlohy se tento díl drží nejméně. Příběh je nejistý a tak zde lze pochválit akorát několik parodických a vtipných scén. Ty umí vykouzlit úsměv na tváři. Na závěr jen něco k českému znění. Britské postavy se snaží napodobit přízvuk, což zde dost kazí vtipnost a jde o zbytečnost. :-| (viděno s dabingem - TV) ()

Rangifer odpad!

To je ale blbost. Se starší animovanou verzí se to nedá vůbec srovnávat. Za celou dobu jsem se ani jednou nezasmál. Depardieu hraje Obelixe už jen z povinnosti. Předchozí hrané filmy byly dobré, ale tohle je černá ovce. Taková smět trapných momentů je snad jen v české vládě! ()