Rosa sa po presťahovaní do Španielska snaží o nový život. Po čase sa na ňu usmeje šťastie: postúpi do finále výberového konkurzu. Návševa obyčajnej práčovne kúsok od jej bydliska jej však urobí škrt cez rozpočet. Aj najhoršia nočná mora je iba slabým odvarom toho, čo ju tu čaká. (petrik11)

elanius

(26/2013, DVDRip) / No tu sa varilo z veľa prísad, film sa dá ale hodnotiť celkom kladne hlavne vďaka "typickej" španielskej atmosfére, to jest, napätie, dobré herecké výkony, pekné farby. Čo by som len dal za to aby ten zvrat nenastal, to by ale bol skvelý survival. (5/10) ()

coscarelli

Tonymu by sa zisiel novy pilník, pre lepsie vypilovanie zaveru. Z toho som , ako sa hovorí, trocha smutny. Preskoda. V gradovani a vypravani ale vyhrava, nenudí a prekvapuje, no a niekedy vie aj nasrat. Tato lahsia rumba ma v poslednom case na poli tohto mileho zanru (s prekvapenim) potesila. Ale nad svatu trojicu neidem, i ked som mal po skuknutí prijemne , dychzastavajuce nocne mory. ()

Teabag

Tenhle kousek s hlavní hrdinkou ala Natalie Oreiro mě moc nenadchnul. Námět rozhodně špatný nebyl, ale aby takhle komorní snímek fungoval, je potřeba víc než telenovelní herectví... ()

Wancohoff

parada, za malo penazi vela muziky! SPOILER: dejovy zvrat ale napadne pripominal moj oblubeny from dusk till dawn.co som ale netusil, pretoze som si pred filmom nic onom nezistoval... ()

Scharra

Zase nemůžu dát takové hodnocení jaké jsme měla původně v plánu, protože film sráží poněkud uspěchané finále. První polovina je pěkná hra na kočku a myš, no a potom se to poněkud zvrhne. VARUJU PŘED SPOILEROIDNÍM TRAILEREM, který stejně jako u La Cara oculta prozradí i to, co nemá. ()

Denila

Komentář obsahuje SPOILER!!! Příjemný snímek, avšak zkazil to španělský Van Helsing. Celkově to mohlo být bez krvelačných zrůd, byly tam naprosto zbytečné. Jako pouhý thriller by to stálo za víc. ()

petrik11

Dej mal napätie, nebolo to od prvej minúty hrané na nejaké nepochopiteľné prkvapenie. Divák bol držaný v napätí až do konca. Menší počet hercov nebol na škodu, režisér si s týmto nízkym počtom postáv poradil s bravúrou. ()

intro

Tohle mi sedlo. Vynikající obsazení, prostředí zapadlé prádelny, atmosféra a nakonec i stopáž filmu. Chybělo málo a dal bych 5 hvězdiček. Doporučuji !!! ()

pivomamrad

WTF? Soutěžní otázka: Kdo může ze 70 minutové stopáže mít 55 minut skvěle našlapaný thriller a posledních 15 minut absolutně nedomyšlenou pitchovinu? ANO je to Antonio Trashorras... ()

Cechyno4

El Callejón je v něktrých chvílích velice silným hororovým filmem. Napětí, skvělé scény. Jen jej trochu sráží nudné scény. V půlce filmu honička podél auta, pak dlouho nic. Následuje však skvělý konec, který se mi velice líbil. Pointa také byla velmi dobrá. Kdyby takhle vypadal i celý film, dal bych tomu klidně všechny hvězdy. Ale za dlouhé čekání na skvělé finále, musím dát tři. I když velmi zasloužené tři hvězdy. Rozhodně doporučuji. ()