Elitní zabijaci

• Česko Nájemní zabijáci (viac)

Vincent Brazil (Jean-Claude Van Damme) je nájomný vrah, ktorý vezme akúkoľvek zákazku, ak je dobre zaplatená. To je dôvod, prečo prijme objednávku zlikvidovať šéfa drogového kartelu Pola Yakura (Ivan Kaye), ktorého práve prepustili z ukrajinského väzenia. Nie je však jediný, kto ho chce zabiť. Druhým je bývalý tajný agent Roland Flint (Scott Adkins), ktorý má s drogovým bossom nevybavené účty. Znásilnil jeho ženu a bil ju tak dlho, až skončila v kóme. Brazil však netuší, že má byť návnadou pre chytenie Flinta, po ktorom poľujú skorumpovaní policajti z Interpolu. Pri prvom útoku Brazil zabije Yakurovho brata a Flinta vďaka nemu uväznia. Uvedomí si svoju chybu a Flinta oslobodí. Podlý Polo Yakur chce Flinta raniť na najcitlivejšom mieste, a tak zamieri za jeho bezmocnou ženou. Aj keď sú obaja zabijaci extrémne odlišní, napokon spoja svoje sily, aby zlikvidovali mocného spoločného nepriateľa, najbrutálnejšieho drogového bossa vo východnej Európe. (TV JOJ)

boumik

Tak tento film byl obrovské zklamaní hrozná kamera scénář taky nic moc podle mého názoru by mel J.C.VAN DAMM odejit secti do filmového důchodu ale jak to už tak vypadá tak se tam bohužel ještě nechystá sem zvědav na jeho výkon v postradatelných 2. Co se Scotta Adkinsna tyče mel bise těmto filmům obloukem vyhýbat. ()

sniperjozef

Ach jo...:( Já tu snad i uroním slzu.Tak jsem byl rád, že se JCVD dostává zpět na scénu, že uvidím jeho kopy s otočkou, ale tohle je prostě nuda! Je mi jasné, že tyhle filmy nemají oplývat promyšleným dějem a dokonalou psychologií postav, ale za to, to má být masakr! Vysoké kopy, souboje, zlámané ruce... Tady je toho velmi málo... ()

Vykuk

Dal bych i 3 pěticípky, ale to jen, protože ty kluky mám rád, objektivně přeci jen postačí dvě. Bez Jeana a Scotta by to nestálo ani za jednu, pokud by to bylo provedeno stejným stylem. Přitom by se z toho opět dalo vykřesat mnohem mnohem víc. Přesto mě film kupodivu celkem bavil, asi jsem to pustil ve správné náladě se sklenkou červeného a celkem pohodička, nechal jsem se volně unášet na vlnách českého rybníčka:) ()

mark9th

Vydareny akcny thriller, ktory si uchovava to podstatne z oboch zanrov. Postaveny na silnom pribehu z neho pre mna ucinili prijemne prekvapenie, ktore neraz prekvapilo aj svojou drsnostou. Dojem uz len kazila zla kamera a nie prilis vydareny vizual. Taktiez by som ocenil viac bojov zblizka, nakolko Adkins ma co ukazat. Tak ci onak dost dobre na sucasne pomery. 70% ()

Pitryx

Zpočátku velmi dobré, pak ovšem hrdina potká ženskou a jde to zase do kopru. Zase mu do všeho blbě kafrá, čímž je divák nucen hledět na naprosto statické scény dvou vykecávajích se lidí, co si hrají na filosofy. Van Dam jako houslista pobavil, v tom měl dostat více místa. Jen tak, z legrace. No, jinak bych řekl, že tohle je nejlepší Van Damův film, ne jen přihlouplé rvačky, ale i něco navíc. 201402139151/0 ()

subic

JCVD i Scott Adkins, střílečky, mlátičky, rozřezané mrtvolky, krev, k tomu všemu sépiový nádech a celkově slušná kamera, to vše je velmi dobré. Za to příběh, to už je horší, přesněji scénáristická bída Aarona Rahsaana Thomase. 50% ()

Lucius55

Ta třetí hvězda je nejspíš z nostalgie... Ale vážně - zas tak moc zlé to nebylo. Ve srovnání s ostatními filmy, co teď točí S. Segal, se na to dalo koukat... Ale ten žlutý filtr, ten to málem všechno úplně pohřbil už na začátku!:-( ()

0verseer

Pán (ne)herec JéCéVéDé v ďalšom zbytočnom béčku, v ktorom už sa pomaly nezmôže ani na svoju povestnú karatistickú kopačku. Deficit akcie (slowmotion záverečná prestrelka je vyslovene tragikomická) spolu s otrasným žltým filtrom a aj tých 60% je ešte na túto "lahôdku" veľa. Za prekvapivú dekapitáciu na tak impotentný film dám 2*, ale je to bieda biedovatá. ()

Idealista

Společně s až do smrti jsou ty to zabijácké hry nejzajímavější Van-Dammevkou v posledních 12 . letech. Zde je to taky spíše o herctví než o kopech a roznožkách. Je pravdou že mi to místy přišlo jako céčko a ne béčko . Akce je zde dost ale není nijak výjmečná a když je zde nějaký souboj tak trvá krátce . A tak největší devizou je zajimavý příběh , obstojné dialogy, par drsnějších scén . A snad je to i první bulharské béčko co nevypadá trapně . Skalní fandové JCVD si klidně můžou přidat hvězdičku navíc. ()

DonBraso

Nemůžu si pomoct,ale tohle byl skvělý filmek s tímhle balkánským béčkovým duchem,který teďka točí jak na běžícím pásu páni Van Damme,Lundgrenové i Segallové :D Prostě tohle bylo trochu jinak a bylo vidět,že režisér se nespokojí s mafiánem co mele mele a okolo se střílí až zásobníky nestíhají,každej proletí oknem a člověk macho.Výborně zvolený tempo a i s napětím.Režisér pro mě úplně neznámý,Kostka 0 bylo svinsto no:) a když se člověk koukne co bude natáčet,je vidět že akční filmy asi rozjede ve velkým tempu(doufám,že nepřestřelí:D)Trochu jsem zvykal na filtr ve filmu,kdy až bolestně kontrast sluníčka zahaloval pokoj Van Damma(hnidopich) Konec alá USA.Van Damme uvěřitelný jako nikdy předtim,neviděl jsem ani jednu roznožku,Adkins doplňoval dobře v žánru akčním.Sečteno podrtženo..Překvapení a JCVD ožívá dámy a pánové :) ()

White-Man

Klasický béčkový akční snímek s pomalu, ale jistě stárnoucím JCVD. Je vidět snaha příběh okořenit a rozvětvit, ale dle mého se toto vůbec nepovedlo. Zapojení do příběhu dva zabijáky, interpol a mafiánského bose je příliš chaotické. Rovněž snaha o citové změny jednoho ze zabijáků je příliž násilně vloženo. Od dob Dvojitého zásahu a prvního dílu Univerzálního vojáka jsem neviděl JCVD v žádném pořádnem snímku. Ani tento film není žádnou vyjímkou. ()

maniacxl

Je to jeden z těch lepších Van Dammových kousků.Zbytečně nepřehnaný akční scény,kopů taky tak akorát.Tenhle počin idola mého mládí mě neurazil.Ale kurva stárne.......60%. ()

rasto87

Pre mňa osobne solidné akčné béčko. Filmu by však pomohol lepší scénar a kamera, aj keď pre JCVD si myslím, že Nájemní zabijaci a 6 Bullets budú jeho maximom v jeho hereckej kariére, ktorá sa blíži ku koncu. Prekvapuje ma však Adkins, ktorý sa necháva zatracovať do priemerných akčných béčok a jeho potenciál je nevyužitý. Keby naozaj využili potenciál týchto hercov a pridali by pár bitiek, kde sa môžu predviesť, bola by to bomba. Musím však vyzdvihnúť ukázanú realitu, ako skutočne bolí rana päsťou a herci nestoja ako Terminátori, ktorým to nevadí. ()

lobo87

Priemerné béčko s priemerným Van Dammom a Adkinsom. Akčná oddychovka, ktorá nikoho neurazí. JCVD stále nestratil charizmu a má aj na lepšie snímky ako je tento. Adkins je pre mňa len tuctový akčný herec a do prvej ligy sa asi nedostane... 50% ()

Stanmi

No jeden by čekal, že když už se sejde JCVD a Scott Adkins, tak to bude větší mela než nám předvedli v tomto snímku. I když je Vincent Brazil (JCVD) odborník na bodné a sečné zbraně a Roland Flint (Scott) na palné zbraně, tak vlastně logicky nelze čekat moc soubojů na pěsti, prakticky jediný zásadní se odehraje mezi hlavními aktéry, jinak se spíš střílí a hážou nože, což je celkem škoda. Jinak pár slov o příběhu: dva nejlepší nájemní zabijáci dostanou kontrakt na stejný cíl a když se ani jednomu (vinou toho druhého) nepodaří cíl zneškodnit, tak se dají dohromady s tím, že pro Flinta je zneškodnění cíle osobní a Brazil zase rád prachy. No, ale aby tam byl taky nějaký děj, tak je jasné, že cíl dá oběma hochům ještě pořádně zabrat... Co mne však na filmu zaujalo je, kromě obligátního Rumunska, jakožto současného centra všech béčkových akčních filmů, podivný filtr, kterým je celý film proložen a jenž moc vábně nepůsobí. Ale film si nakonec ty tři hvězdičky zasloužil, protože příběhově to není špatný, kamerově i střihově taky ne, Scott i JVCD své role zvládají, ale nic moc víc tam člověk nenajde. ()

RoB23

Prosím, prosím už mu někdo konečně napište kvalitní scénář. On totiž hrát umí (a jestliže ne, tak by se to alespoň ověřilo). :) ()