Josie Davis je najatá skupinou horolezců, aby vedla výpravu na zrádné svahy Ďábelské hory. Až v polovině cesty zjistí, že cílem je 29 milionů dolarů ve zlatě... (oficiálny text distribútora)

brasek

Vlažné, bez potrebnej atmosféry a napätia. Priemerná televízna produkcia... ovšem ak nejde o tv film, tak je to pekný prúser. ()

homerr odpad!

Hned první scéna mi přesvědčila, že se na to musím dodívat a královsky se pobavit. Jelikož o lezení něco vím, tak jsem byl s tím co jsem viděl spokojen. Škoda, že ten film byl myšlen jako drama... ()

cross odpad!

Asi jako kdyby jste se na Sněžce snažili natočit regulérní film o zdolávání osmitisícovky:) Tohle je prostě celé tak strašně špatné, až je to zábavné - notabene pokud chodíte po horách.... ach jo, ti američani - koza která si navazuje lano kolem břicha "vede" partu neuvěřitelně gramlavejch zabijáků po smrtící hoře v podobě lesa a skalek, kde jednotliví vrahouni padají do skalních hlubin, které tam prostě nejsou...nebo ta výprava s cepínama v lese a odrovnání padoucha podpáleným sprejem...to mě fakt baví:)))) ()

Chuppa odpad!

Z "filmu" čiší težkej amaterismus a to doslova na každém kroku, ztráta času. I když párkrát jsem se zasmál, což ovšem tvůrci nezamýšleli.. ()

Agipov odpad!

A takéto filmy nám sem servírujú naše televízie a ešte si tam veľkým na*ebú že premiéra, po 4 rokoch kúpia kopu sračiek čo nemala cenu ani v roku keď to natočili. A rovno to dajú do poobedného vysielania v nedeľu, toto by som zakázal vysielať aj ráno o 4tej, k filmu ani niet čo dodať, maximálny amatérizmus ktorý vrcholí podpálením človeka sprejom na medveďov, no lol ()

macetoma odpad!

Vzestup nad limit a vzápětí pád pod limit sledovatelnosti. Ubohost, autorům bych nevěřil ani že umí správně sedět na WC. Odpad. ()