Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

filmsim

Sice se to nevyrovná zámořským talk-show od Conana či Nortona ,ale i tak se jedná o nejpovedenější diskutování se zajímavými hosty na českých obrazovkách, které Kraus trefně doplňuje svými postoji a postřehy. 7/10 ()

esopesokeso

Má to síce dielov ako telenovela, ale čo som pozeral na youtube asi 20 častí, kde pozvali ľudí na ktorých som bol zvedavý, tak to bola celkom dobra zábava.Kraus je bystrý, všímavý, vtipný aj s mierou drzý, svojský, rýchlo sa vynájde, má prehľad, jednoducho to robí dobre a človek sa baví. ()

MATADOR

Uvolněte se, prosím, jsem moc nesledoval, ale tahle show mě bavila. Spousta zajímavých hostů, občas jsem byl pod stolem a Krausův smích ... co dodat :)) ()

Patw

Záleží na tom kdo je za hosta. Jestli se mi nelíbí host, napraví to pan Kraus. Který má ovšem také své dny, které se nepovedou, a místo svého ostrého vtipu se jen ostře ztrapní. Někdy z této show mám tento pocit. Ovšem třeba se to zmení. Myslím že v česku není možné udělat show jako jsou v Americe, a přesto se o to neustále někdo snaží. ()

Chrysopras

Jeník už se docela vyčerpává a to, že pořad výrazně nezměnil mě trochu zklamalo. Z pořadu, který jsem si před pár lety nechtěl nechat ujít se stal pořad obyčejný, ze kterého většinou přepnu po čase jinam... ()

Fanucci

Kraus je nejlepší talk show host u nás (co se konceptu late night show týká). Ve světové konkurenci by asi neobstál, ale u nás je jednoznačně nejlepší. ()

Petroff

Pořad klasického důchodového ražení (ať si co chce, kdo chce, říká... ), kde si spolu povídají takzvané celebrity. Kraus bývá zbytečně trapnej, a často je vidět, že se s hosty prostě nemá o čem bavit, tak se z nich snaží dělat debily. Za blbce je ale on. To má být show? ()

Beagle

Po prvním dílu jsem velmi v rozpacích, úvodní monolog mě zaujmout nedokázal, stejně jako komentář podivně sestavených zpráv z internetu a televize. Rozhovory s hosty byl klasické, ovšem reklamní blok plácnutý doprostřed jednoho z nich mi příliš vkusný nepřišel (proč nedat reklamu před příchod druhého hosta nebo ji alespoň po vzoru zahraničních talk show neohlásit?). Je to Jan Kraus jak ho znáte, show ale nová není ani trochu. Bohužel. ()

easaque

1* od prvopočátku jsem měl s tímto pořadem problém, ale objevily se občas rozhovory, které měly trošku smysl. Ta doba je už dávno pryč a urážlivý humor Jana Krauze je mi na hony vzdálený. Sdílím plně názor uživatele "nascendi", takže i ta jedna hvězdička je možná až moc. Ale evidentně show patří stále k těm oblíbeným, což vypovídá dost i o současné společnosti. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: X /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Gee.Rocks

Jan Kraus je top osobnost české televizní scény. Miluju jak lidi usazuje, nikterak násilně. Nenechá se od nikoho položit na lopatky a když se do něj někdo pustí, má pro něj tak pohotové vtipné reakce, že by jeden padl! ()

peiton

Pán Kraus má zvláštny druh humoru.To len treba pochopiť.Páčia sa mi kulisy.Je to také po americku. Dôležité je v relácii aj to,akých má hostí.Myslím tým,ich druh či charakter.Nie všetci sú zaujímaví a nie všetci sú tiež vtipní.Inak to musí Kraus ťahať za dvoch.Komik,ktorý si vie urobiť srandu sám zo seba má u mňa vždy bod navyše.Jedno čomu nerozumiem je občasná hudobná vsuvka počas relácie,ktorá je skôr na škodu ako na osoh.Inak príjemná oddychovka ak nie je do čoho pichnúť. ()

Figu

Nedivím se, že spousta oslovených osobností, při pozvánce na horkej Honzův gauč, váhá zda jít či ne. Ten borec jede chytrým humorem, je inteligentní a jeho doména je pohotovost! Navíc výběr hostů je pestrej a zasahuje do všech koutů vlastně všeho... 90% ()

ProNotor

Jak z člověka známého nebo neznámého nebo je v něčem dobrý udělat totálního debila před celým národem, ne vždy se to povede, někdy, když ty lidi nemají v hlavě úplně nasráno to dokáží otočit a pak mě to dost baví, protože pak pan Kraus musí pořádně argumentovat, aby i on nebil za debila. Ze začátku výborné, teď už to dost klopýtá i té zábavné složky ubylo, což mi celkem vadí. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj