Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

papadropolis

Vyčpělý, nudný a stále se opakující Kraus. Působí nepřipraveně a celý rozhovor si vystačí s opakováním hostovy poslední věty (Host: Jsem astronom, ale mým koníčkem je chov švábů. Kraus: Tak chov švábů, jo? ), které publikum nepochopitelně vždy ocení smíchem, případně s přiblblými narážkami a hloupými řečmi. Mnohokrát mu do křesla usedají opravdu zajímaví lidé, ze kterých by mohl dostat úžasné příběhy, zážitky, rady, cokoli....ale bohužel. ()

meda2016

2022 - aktualizace: Bezvýchodný rozhovor se vzdělaným Jiřím Mádlem. ... Sebestředně sestříhané rozhovory, kde televizní a divadelní dění se liší (vzhledem k tomu by TV pořad zasloužil Odpad). V divadle hosté vypravují zajímavé příběhy, zatímco v televizi je sestřih Krausových "supervtipných" vět a chechtotu. Často se Kraus nemůže hnout z místa, nedostává spásný nápad k dalšímu směřování rozhovoru a točí se na jediné naprosto nedůležité a často trapné myšlence. V té chvíli stoupá Kraus ve vlastních očích zřejmě k výšinám, u mne k Odpadu. Co je u Krause považováno za inteligentní pohotovost je pro mne odvážná drzost. Třetí host býval většinou pomatený úchyl - podle statistiky zřejmě navyšuje sledovanost. ()

fafejt001

Pomalu to jde od 10 ti k 5 ti . Někdy je to vtipné a někdy jízlivé , trapné , nijaké . Takže takový standart . A ŠKODA , ŽE JE TO SESTŘÍHANÉ !! ŠKOOOOODA . ()

Danny Nolander

Vcelku zábavný pořad. Kraus je opravdu pohotový a dokáže udělat za každé situace vtip. Přijde mi jen hloupé, aby hosté seděli níže, než moderátor. Podle mě by se tohle dělat nemělo. ()

KukulienkaHO

Zábavná talk-show, pri ktorej sa vždy veľa nasmejem. Som veľmi rád, že si Kraus nepozýva iba známych hercov, spevákov, športovcov, atď., ale skôr vo väčšej miere ľudí z bežného života, ktorí sú ale niečim zaujímaví. ()

Fender

Ono záleží, kdo sem přijde za hosty, někdy je Kraus vtipný, někdy ne a mnohdy jsou zde debaty v podstatě o ničem, tudíž je to takový průměr. Preferuji více pořad se Šípem. ()

v.indruchova

To vše stojí i padá na moderátorovi. Někdy je to prča někdy suché, hold když host sedne nebo nesedne nám i samotnému Janovi. Dlouho mi trvalo si najít k tomuto herci a moderátorovi cestu, ale jsem ráda že jsem pochopila. ()

Maraboy

Kraus ve své nejtrapnější podobě. Sexistický prase, bez špetky inteligentního humoru. Premisa pořadu je, pourážet co nejvíce hostů a ze sebe udělat arogantního prazmrda, bez kouska sebereflexe. Masturbační show Jana Krause, nad sebou samým. Honza už by to měl v televizi bez díků zabalit. ()

Igy007 odpad!

Von by to byl i fajn pořad, nebýt toho arogantního tukana, který si hosty zve jen proto, aby měl komu skákat do řeči, koho urážet a na kom si ukájet své zcela pochopitelné a oprávněné komplexy .. Je to takový zloprcek, vědomý si své nedotknutelnosti (v tom se od svých "druhů" nijak neliší, ostatně) ... Chtěla jsem to po letech nějak překousnout a poslechnout si Karolinu Holubovou, protože se to zdá být zajímavá a chytrá dívka. Ale ten kretén ji prostě ne a nenechá dokončit ani jednu větu, je otravný jako maces nalepený na suché patro. "A já si myslím, Já mám pocit, Já to dělám takhle, já já já ... prostě uřvaný tukaní bonsaj. On nakonec i jeho vlastní bratr Ivan ve svých knížkách píše o tom, jak pár štěků v komunistických filmech Janovi vlezlo do hlavy a házel doma patky, až byl pro celou rodinu nesnesitelný). Kdysi jsme si ho koupili jako šašoura na firemní akci, aby griloval naše vysoké šéfíky. Žádali jsme ho, ať přiveze pouze gauč a nechá doma toho svého zázraka i s jeho "kapelou" - že i tak zaplatíme plnou cenu. Ale on si ho tam přesto vynutil, takže jsme museli ty skřeky přetrpět... Prostě chucpe a taky pěknej trapas. ()

lexa.k

Kdysi byly talkshow Jana Krause vtipné, moderátor byl připravený, slušný a jeho pořady byly harmonickou souhrou hosta a moderátora. Postupně se pořad dopracoval ke Krausově sebeexhibici, Kraus hosty už ani nepotřebuje, neposlouchá je, skáče jim do řeči. Někdy má divák dojem, že ani neví, koho si pozval. Jan Kraus se motá ve vlastních historkách, opakovaně vypráví příběhy svého průměrného života, ukazuje svou nevzdělanost, hulvátsví, mindráky, aroganci a netoleranci. ()

e-pilot

Pořekladlo, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš, platí v tomto případě doslovně... Stejný průvodce, stejné dekorace a stejný vysílací model budí dojem pořadu podobného "Uvolněte se, prosím". Ve skutečnosti jde o odpadní komerční verzi bez hlavy a paty, bez inovačních nápadů, hlavně - s blbými a blbějšími hosty, a otravně prošpikovanou reklamami na vložky. ()

Spike86

No řekl bych, že přechod na Primu pořadu moc nepomohl. Formát pořadu i tým, který jej vyrábí zůstaly stejné, takže kvalita je podobná, ale zde je to rozkouskované reklamami a jinak některé díly již trochu postrádají vtip a zajímavost. Nicméně stále to stojí za dívání. 80% ()

miky222

o 5% méně zábavné než uvolněte se prosím, ale i tak je zde míra zábavy mnohem vyšší, než je na české poměry běžné. Rád si pořad vždy v pátek podvečer pustím a královsky se pobavím. 90% ()

njuska

V drtivé většině vynikající zábava a sám se velmi divím, že mě i po tak dlouhé době dokáže Jan Kraus rozesmát. Chválím také výborné výkony živé kapely! ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj