Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

FireTight

Je to vlastně úplně to stejné, co jsme mohli sledovat na ČT1. Stejný Kraus, stejné sedačky, stejné publikum, stejný formát, stejný styl, stejně odporný ksicht Krause mladšího, snad jen to pozadí se změnilo... I tak však budu hodnotit oproti "Uvolněte se prosím" o jednu hvězdičku méně, hlavně díky té drzosti dělat něco úplně stejného ("v úplně nové show", haha!) pod záštitou jiné televize, nepovedenému začátku s reportážemi primáckých zpráv, necitlivému puštění reklam a také za hosty. Ti totiž byli podle mého názoru dost slabí, ale snad se to do příště zlepší. Mimochodem, mám takovou obavu, že když Kraus odešel z ČT1 snad kvůli jejich aroganci, za chvíli bude mít stejný problém na Primě, protože ta mu může jako hosty nutit některé ty jejich "celebrity". ()

Primavera

Z uvoľnenia na ČT si urobil pán Kraus show na prime. Príma, stále je to ten istý fantastický komik, ktorého reakcie lepšie ako u jadrového reaktora, je vtipnejší než politik pred voľbami, pohotovejší než stará panna na radnici. Mám rada jeho intelekt krížený so zmyslom pre humor a aj keď neholdujem tomuto typu relácií, tak nemôžem sa ubrániť radosti z toho, že Češi Krausa stále vysielajú.....Vďaka za neho. ()

Dartdevil

Skoro stejná show jako na ČT1. Skoro. Kraus a jeho interview jsou stále vtipná, jako moderátor je perfektní. Odklon ke komerci je zjevný, sice je to na komerční TV jasné, ale zamrzí to. Také by si Kraus mohl odpustit své politické názory, které jsou občas jak scestné, tak hlavně nezábavné. A co na to kapela? Stále kvoká, stále kvoká... ()

ChickenPate

Rád se napořad dávám jak kvůli hostům, tak i krausovu humoru. Vadí mi krausovo politikaření a během písničky jeho syna s bandem přepínám na jiný kanál. EDIT 26.1.2013 : hodnocení ze 4 sníženo na 2 hvězdy. Z talkshow se stala pouze krausova každotýdenní třičtvrtěhodinka politikaření! V části "co se stalo" vytahuje pouze politiku, hosty zve dle své politické noty a otázky jsou pokládány taky tendenčně. Po dlouhé době jsem se na pořad díval v TV místo youtube a velmi mě překvapil počet a délka reklam. ()

Khamsin

Krause mám rád jako herce v komediích - v Gymplu byl fakt super.. :) Ovšem pokud bych měl hodnotit souboj talkshow Šíp vs. Kraus, tak u mě jednoznačně vede Šíp. Má zajímavější hosty a jeho humor je přece jenom inteligentnější, než ten Krausův, který je někdy přinejmenším urážlivý a schází mu hlubší pointa. ()

josieaddms

Tohle se strašně těžko hodnotí. Já Jana Krause vůbec nemám ráda, protože je podle mě srab, což se o jeho Amerických nebo Britských kolegech říct nedá. On si bere na paškál pouze lidi, nad kterými se může povyšovat. Když ale pak přijde nějaký sportovec nebo neskutečně vážený člověk, stane se z něj nevtipný patolízal. I když musím říct že tu a tam dává docela vtipnou poznámku. Jinak to samozřejmě souvisí od těch lidí kteří přijdou. Když se tam objeví nějaká pornoherečka nebo striptérka, je to samozřejmě hrozný trapas. Ale je docela zajímavé když se tam objeví sympatický i nesympatický člověk, protože se tam vždycky všichni rozpovídají, a alespoň vidíte, co jsou ti lidé zač. ()

florik

Honza Kraus je prostě génius. Jeho přehled je fakt neuvěřitelný. Jsem rád za někoho jako je on i u nás. Primacká verze mi příjde ještě lepší než původní, takže skvělá náplň volného času. ()

BAJOHA

No jo, odborník na politiku...už to skoro ani o ničem jiném není. Úvody už se propadají na samotné dno a občasný vulgarismus už to také nezachraní ! Uvidíme dál---) ()

Cerion

V českém prostředí ojedinělá vlašťovka. Humor je typický a dokážu si ho užít, ale přijde mi, že v tomto humoru probublává taková ta buranská česká nátura. Taky se mi mnohem víc líbí nepolitické a nezávažné rozhovory. Na Krausovo moralizování většinou nemám náladu, takhle po večerech. ()

godspeed

dost mi mrzí, že prima a kraus vsadili na jistotu. změn opravdu jako šafránu a to k horšímu. mám na mysli reklamní pauzy, křečovitější úvody než doposud a na závěr claim "když se na nás budete koukat příště, tak to bude hodně prima". ten je vyloženě trapný. navíc opět každý pátek poslouchat vykrádání/remaky krausova synátora, mi už fest nebaví. po třech dílech lepší trojčička. ()

Sollozzo

Pořad, až na pár chlupů, stejný jako jeho předchůdce na ČT, jen s otravnýma reklamama. Kvalita stejně vysoká, zábava stejně zábavná a Jan Kraus pořád stejně pichlavý. Prima dobře věděla proč Krausovi dává tučný balíček chechtáků. ()

Albyx

Slabší, ale přece jenom 4. Jak to popsat? Nemám rád ČT, v mnohém s J.K. souhlasím, ale na ČT se mi jeho pořad líbil krapet víc...Sám to nedokážu příliš dobře definovat, nicméně ten pocit je velmi silný... ()

Allka

Jana Krause mám moc ráda a jeho show lze nazývat kvalitní zábavou, pro kterou stojí za to si tu televizi výjimečně pustit. Jen ti hosté jsou tam často zbyteční - Kraus utáhne všechno sám :)) ()

johhny007

Líbilo se mi to když byl v talentech ani nevím proč , ale pak sem se na to párkrát podíval znova a kromě známých osobnosti na tom nevidím ani špetku humoru . Kdyby najali někoho mladšího tak by dostal asi tak 30 menší honorář a zvládl by to stejně ()

Judy24

Na sestupnou kvalitu, kterou měla talkshow Uvolněte se prosím, navázal Jan Kraus na jiném programu, akorát ještě o něco rychleji. Vtipy trapné, nucené, ohrané a hosté o nic lepší. Po několika letech s červenou pohovkou na ČT1 mávám Janu Krausovi bílým kapesníčkem na znamení konce a míru. Vám to nepřipadá špatné? ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj