V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

Miagy

Priznám sa, že od tohto filmu som nič nečakal, nič som o ňom nevedel, v podstate som ho videl úplne náhodou. Teeneagerské americké komédie boli vždy plné infantilných, stupídnych typicky amerických klišé prakticky bez humoru, nápadu a podobne.Tento film ma však veľmi prekvapil, niektoré scény boli síce pritiahnuté za vlasy a typicky americké, ale celkovo na mňa film dobre pôsobil, vkuse som sa usmieval, prekvapila ma D.Moore i M. Cyrus svojimi výkonmi, ktoré podľa môjho názoru neboli vôbec zlé. PLUS: výborná teen americká oddychová komédia, celkom dosť vtipných scén, vyspelé dialógy, čo ma fakt prekvailo bolo to, že z tohto filmu vypustili všetko detinské... MINUS: mierne zidealizovaná americká rodiná atmosféra... ()

sadovsj

Celý film jsem kontrolovala čas a čekala, kdy to skončí. NUDA. Tento film ve mně nevyvolal žádnou emoci. Miley mi lezla na nervy. Jednu hvězdičku dávám za Douglase a Demi, ti byli fajn. ()

Cherry_Bomb

Kým uzrie tento film svetlo sveta som čakala asi dva roky pre problém s financiami na propagáciu a podobne. Ide o remake pôvodnej francúzskej verzie filmu LOL z roku 2008 za réžie tej istej režisérky. Bolo viac menej jasné, že hneď ako film vyjde spustí sa kritika na americké obsadenie (Amerika nezvláda iné filmy než z vlastnej produkcie a preto sa do toho púšťa s cieľom niečo si dokazovať atď...) a úprimne povedané som ani sama nechápala prečo remake a prečo tá istá réžia. Ale tešila som sa na ďalší film s Miley a bola som zvedavá ako to zahrá a ako sa popasuje s úlohou bad girl. Keďže Miley Cyrus je moja srdcovka a chcela som byť objektívnejšia pozrela som si i pôvodnú verziu z roku 2008. Vlastne som si filmy pozrela po sebe na porovnanie. Podobné scény pár zmien v podstate ani jeden film nebol zlý. Ale predsa len viac sa mi páči nová verzia čo som nečakala pretože väčšinou zastávam názor, že čo bolo skôr je najkvalitnejšie a najlepšie. Názor, že 2012 je lepšia zastávam hlavne pre to, že Miley Cyrus a Demi Moore boli naozaj perfektná dvojka a udobrenie matky a dcéry po ostrej hádke na záver filmu mi pripadal krajší a dojímavejší než vo filme z 2008. Okrem toho francúzska Lola Christa Theret s jej výrazmi a gestikuláciou mi pripadá až moc neviniatko (toto som si všimla ešte skôr ako som videla film podľa promo plagátov fotiek) zatiaľ čo Miley v tejto úlohe jednoducho presvedčila a mala drzosť a iskru na správnom mieste. A pre toto hodnotím za 5 *. ()

HaiWithLove

Původní LOL jsem neviděla, takže nemám s čím srovnávat. Tohle je klasický americký teenage film, který vás extrémně nenadchne, ale ani nezklame. Jen opití babičky bylo trochu mimo. ()

RigorMortis

Americká vykrádačka francúzskeho originálu. Spočiatku nemastné - neslané, až som mal pocit, že Miley je neschopná herečka - alebo je to tým, že takéto americké výšplechy nemám veľmi v láske? ()

jafuska

Klasická teenagerská komedie, nebo snad i romantický film, kde patnáctiletá dívka prožívá své nelehké období dospívání, prvních lásek, nedorozumění doma, ale to všechno patří k věku, a tak se ani nepozastavuji jejím chováním, všichni jsme si tím taky prošly, jen co bych vytkla, byla hlavní hrdinka, rozhodně bych ji vyměnila za hezčí herečku a mladší, aby vše bylo uvěřitelnější, a herečka Demmi Moore,no nevím, jestli zrovna v tomto filmu měla zapotřebí hrát, asi neměla zrovna žádnou lepší roli a měla dostatek času, a proto vzala zrovna toto, a přitom má rozhodně na víc, ale budiž ne každému herci se poštěstí vždycky hrát v megafilmech ()

Maja238

Och ano, film jako vystřižený z reálného života. Tzn. všechny představitelky něžného pohlaví jsou vyfintěné sexbomby jako vydělané z nějaké modelingového časopisu, které vážně neví, co se svým volným časem. Všichni představitelé opačného pohlaví by se klidně mohli ucházet o titul Playboy roku. Dospělí na tom nejsou o nic hůř a po většinu času jsou to oni, kdo se omlouvá svým rozmazleným dětičkám s Apple telefonem či notebookem, když dojde k nějaké vážné hádce. Inu, to jsme měli reálný život a teď se podíváme na příběh filmu... tedy, podívali bychom se, kdyby to, ovšem, nějaký mělo, že? S odřenýma ušima tomu dávám dvě hvězdičky, ale už se na to asi nebudu moct nikdy podívat, jinak to srazím na odpad. ()

Renie42

Není to zas tak špatný, takový příběh ze života americké studentky. Jen ta přemíra chatu, mobilů, notebooků a hlavně všude strkají to uhnilý a ukouslý jabko. Dokonce i Myley umí zahrát někoho jinýho než Hanu Montánu. ()

kakyn

Být třináctiletá teenka tak ten film žeru a věsím si po pokoji plakáty těch hezoučkej klučíků. Bohužel nejsem a proto mě to zas tak nenadchlo. Nic novýho, nic ohromujícího, zkrátka nic co tu už dávno není. Nesympatická neherečka Miley Cyrus, teplý hošani z one direction a to všechno zabalený holčičí naivností. Místy trapný a plný už dávno okoukaných klišé. Ale abych jen nekritizoval......Lolina bestka je pěkná :) ()

Peter Bračík odpad!

Pre mňa výrazovo absolútne nulová a naviac nesympatická herečka v hlavnej úlohe filmu určeného pre mladšie generácie, ktorý ako veľa podobných duchovne prázdnych snímkov ukazuje aký "zložitý" je život tínedžerov. Vymyslené podvádzanie partnerov, ohováranie kamarátov, klamstvá a dokonca aj tradičné nájdenie tajného denníčka - veľmi slabé a úbohé. ()

Sharleen

Francúzsky originál som zatiaľ nevidela (už len kvôli Sophie Marceau určite niekedy pozriem) takže neviem povedať nakoľko USA verzia opäť raz po..... originál, ale ako vieme, vačšinou je to dosť. Napriek tomu je to nenáročná oddychovka, ktorá neurazí pokiaľ ste teeneger alebo žena, ktorá večer nemá zrovna chuť pozerať niečo, na čo sa treba aj sústrediť, ale chce len trošku pri niečom vypnúť (môj prípad). U mňa bol taký večer včera a pri filme LOL sa to celkom vydarilo. Lolin kamarát: Kdo že to má na nás žárlit? Lola: To emo sedící vedle tý děvky. Herci príjemní, ústredná dvojka veľmi pozerateľná. Treba povedať, že Miley Cyrus už nemá 14 a začína byť na nej vidieť zdedená charizma jej otca, speváka Billy Ray Cyrusa. V roli mamy Loly uvidíme štandardne nestarnúcu Demi Moore, ktorá, čo sa chaosu v ľúbostnom živote týka, si s ničím nezadá so svojou pubertálnou dcérou. Nenáročná oddychovka s príjemnou hudbou..za *** ()

KateW

Vlastně to nebyla až taková katastrofální blbost, jakou jsem očekávala. Na druhou stranu, kdybych to neměla pouze jako zvukovou clonu při šíleně nudné činnosti, rozhodně bych to vypla. ()

J*A*M*B*O

Miley Cirus ako herečku nemám rád. Ale urobiť teen love story comedy? To už na prvý krát znie slabo. A presne taký je a výsledok. Novodobý film, ktorý má všetkých mladých pobaviť, je akurát na hanbu. Vo filme prekypuje naivnosť a samotná namyslenosť. Hviezd tam je až až ale čo z toho? Dávam 2/10 bodov. ()