V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

Ejdel

Celkem zklamání oproti původnímu filmu. Vůbec nechápu proč to natočili znovu akorát s Miley Cyrus. A ještě k tomu všemu ten hrozný dabing!! Opravdu nevím co se režisérce honilo hlavou, když natáčeli ,,Americký LOL´´. ()

ladymarmelad

jako vždy normal romantiše film s krásným koncem před kterým je samozřejmě ještě nějaké drama. Miley, Demi,Douglas a jiní byli skvělí. Líbilo se mi že jeli do paříže osobně jí miluju tak že to téma bylo super. Prostě wow moc dobrý film =)* ()

heros.and.cons

Film se dá ohodnotit 5-ti hvězdičkami, jen pokud zažijete něco podobného. Myslím, že kdyby mě se nikdy nestalo, co se mi stalo, tak tento film považuju za brak. Ale moje objektivní hodnocení je převálcováno zkušeností. Takže dávám 5* ()

monulka862

Nebýt francouzské verze, která je málokomu známá( možná, protože v ní díky bohu nehraje Miley Cyrus), neměli by "amíci" , co točit. Soundrack, příběh, vše stejné. Naprosto trapné napodobení úspěšného francouzského filmu z roku 2008. ()

kakttus odpad!

Někdy, v několika málo životních situacích je vám mozek doopravdy jen na škodu. Proč, proč, proč jsem se na to dívala? Zabijte mě. ()

Tr3D0ubl3

Koukatelný film s MileyCyrus, popravdě pro mě první. Sympatičtější než Miley jsou bohužel spíše ostatní postavy ale i tak to nevyznělo úplně špatně. Nicméně mě to utvrdilo v tom, že stereotypy opravdu fungují a tady je prostě jasná a samozřejmá cílenost na americké publikum. Nevím jestli se odhodlám zkouknout i FR verzi, přestože tam vidím na první pohled pro mě sympatičtější herce, příběh je v podstatě totožný a nevím, jestli bych to zvládla dvakrát. //Shrnutí: pohádka pro matky a dcery, nijak komplikovaná zápletka, předvídatelný průběh, ale přesto o trochu méně tupé než jiné teenage romanťárny. Výsledek lehce nad průměr.// ()

len.tilka

Další z těch normálních teen příběhů s romantickym nádechem. Je to jako když Pejsek s Kočičkou dělali dort, naházeli tam úplně všechno, co našli. Miley a její 'depresivní' pubertální problémy - nepochopení ze strany matky, kterou nesnáší a zároveň miluje - klučičí kapela, kde se otec po letech tvrdého zakazování po jednom koncertě změní na pyšného stvořitele svého úspěšného potomka - nejlepší kamarádky - nááhodou přečtený deník - šílený nedorozumění, který neni to, čím vypadá a přesto všechno změní - třídní pinda, kterou nenávidí, ale nakonci už se spolu vesele řehtaj - sudý počet lidí v partě, aby se pak mohli nádherně popárovat. Hm dobrý na vypnutí mozku, protože tam fakt o nic nejde. ()

anousek odpad!

Nejhorší výkon Miley Cyrus. Ona se na vážné role nehodí a ještě vůbec se nehodí na herectví. Až raději zpívá. Naprosto nechápu o čem ten film byl a navíc to neustálé skákaní z jedné dějové linky do druhé to nechápu proč. Po shlédnutí filmu jsem zjistila, že vlastně nevím o čem to bylo. Jenom mi je neuvěřitelně špatně. ()

Ether

Úprimne, počas filmu som nevedela odtrhnúť oči od bielych zubov Miley Cyrus a vymladenej tváre Demi Moore, čo asi svedčí o tom, ako ma zaujal dej. Všetci sú tam „nastajlovaní“ ako z Brava. Toľko gélu vo vlasoch a nič z toho. Prisladkú partiu narúša snáď iba prvý priateľ Loly, ktorý je síce sladký tiež, ale takým strašidelným spôsobom. Ako z nejakého béčkového hororu. Pri zápletkách ide skôr o silené nedorozumenia, pri ktorých som hneď rozmýšľala, koľko ešte potrvá, kým si postavy padnú do náručia. Opakuje sa to na hranici znesiteľnosti. A „LOL“ hlavne pri synchronizácii/prestrihu scén, keď dcéra prichádza o panenstvo a matka je prvýkrát v posteli s priateľom. ()

B_D

Miley Cyrus mě nezaujala jako herečka, ani jako zpěvačka. Obsadit jí do filmu vedle Demi Moore jsem opravdu nepochopila. Já sama jsem teenager a neoslovilo mě to. Přišlo mi to jako jiná dimenze a sama se divím tomu, že jsem u LOL vydržela až do poslední minuty. Alespoň film obsahoval celkem chytlavý a příjemný soundtrack. ()

Morrigen

Doslova a do písmene nicneříkající a nicnezanechávající uspávačka. Sice nemám nic proti americkým teenegerkovkám, jednu dobu jsem na nich dost ujížděla, ale tenhle snímek neobsahoval vůbec nic, co by mě zaujalo. Příběh v podstatě nijaký, vtip jsem nezaznamenala ani jeden, scény na sebe nenavazují a u většiny z nich jsem měla pocit, že mají za účel jen nějak vyplnit čas těch 93 minut, než naskočí závěrečné titulky.Stejně tak i dialogy - zbytečné, osekané, nudné. Navíc jsem čekala větší angažovanost těch moderních technologií a sociálních sítí, nicméně i ty rozhovory přes telefony a facebook mi přišly poněkud běžné a opět sloužící jen jako nastavovaná kaše. A tu 1* dávám proto, že film splnil účel, za jakým jsem si ho pouštěla - uspal mě. ()

copterfish

Nakonec to nebylo zas tak špatný jak se myslel.Dalo se na to dívat.Ale pár věcí se mi tam nelíbilo,třeba ten koncert na konci byl takovej kokotskej slaďák ()

mareknovAk

Nevím proč, ale tento film se mi zdál jako opravdu podivná slátanina, ale nebylo to až tak strašné, aby to bylo pod 40%, jsou i větší blbosti než LOL. ()

Richmond odpad!

Väčšiu hlúposť som teda nevidel. Päť-korunoví herci na čele s Miley Cyrus príbeh nulový a to všetko zakomponované do seba. To znamená len úžasný znamenitý pravý a nefalšovaný grc 10% odpad! Radšej by som si trhal chlpy z nosu ()