Max sa zotavuje z traumatickej nehody, a tak vezme aspoň prácu bezpečnostného nočného strážnika v otcovom obchodnom dome. Práve vtedy sa mu začne zjavovať v tamojších zrkadlách mladá žena. Max si nie je istý, či sú jeho vízie vedľajším efektom práškov na spanie, alebo či sú skutočné. A tak si začne všímať všetky detaily ženy v zrkadle. Lenže potom sa jedného dňa ukáže, že niekoľko zamestnancov obchodu zomrelo a Max je podozrivý z ich vraždy. Musí s pravdou von - teda, že v obchode straší duch v zrkadlách - len tak môže dokázať svoju nevinu a zastaviť vyčíňanie prízraku. (TV JOJ)

MareT.

Je to pochopitelně slabší než první díl. Děj je slabý a vystačil by na jeden díl nějakého mystery seriálu, ale utáhnout celovečerák se mu moc nedaří. Triky jsou fajn, direct to dvd je zasloužené... ()

Hanys_

S Ajovým snímkem má tohle boužel společný pouze ten název. Děj dost nudí a jedinými zajímavými situacemi jsou ty, při kterých někdo zemře, přestože připomínají takový slabší odvar z "Nezvratných osudů..." A Nick Stahl má na víc, než tyhle role v "direct to dvd" snímcích. ()

Holina

Zrcadla si vyšlápla na podobnou pouť jako třeba série Nezvratný osud nebo Saw. Totiž zatímco jednička byla originál jako poleno, na dvojku aplikovali tvůrci jednoduchý princip, podle kterého se dají natočit kilometry materiálu, přičemž se bude pouze měnit obsazení a způsoby vražd. Jediným společným čibitelem pak bude bubák v zrcadle. Víc prozradit nechci, přesvědčte se sami, ten film není úplný propadák, dá se na to koukat celkem v pohodě. ()

Rendiss

To si opravdu dělá někdo legraci. Fakt pitomost! První díl s Kieferem Sutherlandem nám stačil, tam našli problém a vyřešili ho! Ale tohle? Co to obsazení? No hrůza! Trapná mrtvola v zrcadle, toho jsem se snad měl leknout? Prosím vás, příště se do takových blbostí nevrhejte. Dvakrát piš, jednou toč! ()

Haymar

Ničím nezajímavý (a zbytečný) recyklát výtečné jedničky, který se v druhé půli přehoupne v (jak jinak - nepovedenou) variaci Ozvěny mrtvých. Odpustil bych ty úděsný triky (přeci jen bylo to Béčko), odpustil bych mizernou režii i scénář (přeci jen bylo to Béčko), ale neodpustím Zrcadlům 2, že ze svých fanoušků dělají totální blbce (ať už nechtěně a nebo - což je horší - záměrně)! Aspoň, že to rychle uteklo (cca 75min / bez titulků) ()

ondrula odpad!

Co to kurva je? Nehorázná parodie na horor. Nebál jsem se vůbec, spíš jsem se nehorázně nudil. García, jdi do prdele, a už nic netoč, svině. ()

Bathoryčka

Miluju ty scény, kdy se člověk na sebe dívá do zrcadla, otočí se a jeho doraz v zrcadle se na něho dívá stále dál a pozoruje ho -> to má své kouzlo. Jinak ale nic moc nového oproti jedničce, takže sice ano, je to dobrý a koukatelný film, ale žádné velké překvapení... ()

TERRORDROME

Úkážkový príklad béčkového pokračovania áčkového filmu. Prvé Zrkadlá považujem za jeden z mála naozaj fajn hororov, zato dvojka je hneď od počiatku bezradná ako jehovista čo práve zistil že koniec sveta sa odkladá na neurčito. Hrdina s povinnou traumou opäť raz vidí mŕtvych ľudí a tí sú potom zabíjaní svojim masochistickým odrazom v zrkadle. Nič než rutina, absencia nápadov a letargická rezignácia na nejaké tajomno. Jediné na čo sa tvorcovia zmohnú je hneď skraja natrieskať rýchlo za sebou pár vrážd kde ukážu sprchujúce sa namydlené kozy s odrezanou hlavou či gurmánsky vyliezajúce črevá. No fajn, hnusná brutalita nikdy nič nepokazí, aj keď sa len snaží zamaskovať neexistenciu nosnej myšlienky. Potiaľ v podstate fajn video béčko, ľudia umierajú a nevyspatý hrdina ako bývalý feťák nevie či sa mu nerozleptáva príčetnosť. Celé to potom začne tragicky dostávať na riť s blížiacou sa pointou, ktorá to celé odjebe niekam k televíznej duchárskej detektívke a hrdinovia sa začnú naháňať s dákym slintošom. Odmietam už uveriť že niečo také napísal živý človek a dokonca za to zobral peniaze. Ak áno mal by sa obesiť ako Judáš za svojich tridsať strieborných. To vážne nedokáže žiadny z tých scenáristických jebov prísť s čímkoľvek iným ako záhrobnou pomstou sprznenej ženy?! Skôr si myslím že tie filmové štúdiá majú nejaký spoločný textový editor ktorý automaticky chrlí scenáre pozliepané z rôznych úryvkov nájdených na internete. Hororový žáner je v rozklade už dávno a vďaka podobne bezrízorným podvraťáckym chujovnám už z neho odpadávajú posledné kusy mäsa. Mor ho, Cthulhu na Vás! ()

Oňďo

Pravdu povediac som od tohto filmu nemal až príliš veľké očakávania. A to už len preto, že vačšinou tieto pokračovanie nebývajú zrovna najvydarenejšie. Ale toto sa fakt podarilo. Efekty boli fakt dobré, dokonca to bolo o trocha strašidelnejšie ako jednotka. Ale na jednotku to stále nemalo. Bohužiaľ, ale i tak moje hodnotenie je 4/5 ... ()

Reverger

Škoda jen, že si tvůrci při dopsání scénáře neuvědomili tu velkou chybu. A to, že vlastně točí zrcadla bez zrcadel. Stačilo jen, aby předělali název, o něco málo pozměnili scénář a měli bychom hned samostatný film, na který by se dalo dívat a který by tolik neprznil jedničku. ()

Ad4mson

Naprosto neškodné televizní pokračování Zrcadel od Alexandra Aji. Pozerat se to rozhodně dá a brutality si užijete do sytosti. Jen je důležité vypnout na hodinku a půl mozkovnu. ()

Illy

Vše hluboce pod průměrem - scénář, herci a jejich výběr, režie. Ztráta času. Ale líbil se mi nápad udělat exfeťáka a alkoholika, který se potýka s vidinami, nočním hlídačem v podniku kde někomu sem tam mrdne. Geniální. ()

majo_svk

Všetci, ktorí videli jednotku budú sklamaní. Ako video film však slušný horor založený na jedinej úchylnej vražde, ktorá rozpúta v zrekonštruovanom obchodnom centre zrkadlové šialenstvo. ()

kluk z Na

Příběh je slabý jak prostředníček Calisty Flockheart, ale přijde mi to o něco upřímnější než zrcadla 1, ty americká. Hororu bude vždycky víc slušet láhev kečupu a pořádný masky, než jedničky a nuly. A co ta scéna s hlavou? Epic!! ()

Flopik

Zrcadla 1 sa mi páčili a tak som sa rozhodol pozrieť aj 2.No a musím povedať že príjemné prekvapenie.Samozrejme je to o dosť horšie než 1 ale nieje to žiaden prepadák.Hlavný herec dosť nesympatický neviem či mal zámerne vyzerať ako feťák ale ak áno tak sa im to podarilo.Lakačky no skoro žiadne možno 1. Takže ak vôbec do 3 by som sa vôbec nehrnul a nechal to už takto.3* a 50% jednohubka ku ktorej sa už nevrátim. ()

lardko

Zrcadla 1 , byl podle mě dost skvělý film , ale tohle druhý pokračování fakt ne. Tenhle druhý díl byl nehorázně nudný , blbý , a několikrát i trapný. Několik scén ve filmu bylo skvělých , ale celý film byl dost o ničem. Slabých 50%. Přitom u prvního dílu jsem se tak bavil. ()

Antaeus

Prijemná dráma o nesmelom mladíkovi, ktorý vizualizuje svoje erotické fantázie pri pohľade do zrkadiel. Ide napríklad o predstavu, v ktorej z neho dievčina stratí hlavu. A ber to čert, že doslova. Láska si nevyberá a on, podmanený vlastnými predstavami, sa svojej vyvolenej rozhodne nakoniec pomôcť. A tak sa v príjemne ľahkej kriminálnej zápletke dozvedáme, aké strasti postretnú každého beznádejného romantika v snahe poodhaliť niečo z minulosti svojej vyvolenej. Čo na tom, že mŕtva, hlavne že má záujem. A potom.. Aspoň v prípade skrachovania vzťahu ďaleko neutečie.. ()

Matli

O jedničce alepoň vím, že existuje a že byla docela dobrá, ale dvojku už si nepamatuju, krom těch pár mrtvol (doslova pár), ale na druhou stranu ty zabíjecí scény nebyly špatně udělaný, ale jinak příběh i herecké výkony o ničem. 29% ()