Policajný dôstojník Amadeus trpí silným odporom k hudbe. Ako jediný spomedzi svojich príbuzných nedisponuje hudobným sluchom, vďaka čomu bol odjakživa čiernou ovcou rodiny. Keď sa dostáva na stopu skupiny hudobníkov, ktorá sa rozhodla verejný priestor ovládnuť sériou akustických útokov, je preňho prekazenie plánovaného zločinu otázkou cti. Podarí sa mu zabrániť vojne vedenej pomocou hudobných kompozícií, alebo sa stane jej obeťou? (4 živly)

Gongren

Už když jsem viděl trailer, tak mě film dost zaujal a po shlednutí sem nadšen. Když jsem viděl prvních pár minut, tak jsem si říkal, že na úkor vynikajicí hudby bude trpět příběh, ale i ten mne překvapil, že nebyl vůbec plytký a hloupý. 100% ()

LBsmoke

ten začátek je perfektní už jen kvůli první třetině filmu se stojí za to na něj podívat..ten ale říká že půjde o něco velkého.. čekal sem finále které mě rozpumpuje.. marně ..nevím jestli sou ti bubeníci tak špatní herci že se jim celý film tak vyhýbal.. mě ani nepřišli špatní.. mohly být skvělé postavičky které táhnou film.. ale ani ta dějová linie s amadeem nebyla nikterak zlá jen postupně vyšuměla do ztracena...celé to mohlo být trochu jinak..trošku zmařená šance udělat opravdu nezapomenutelný film.. ()

Ukko

Tak já vám nevím... jsem rozpačitý. Nápad super, hudebníci super, filmový kumšt super, ale prostě a jednoduše mě to zas tak nechytlo. Nevím jestli je to tím, že stárnu a poslední dobou echt umělecké a originální filmy nedávám tak jak bych chtěl, ale celkově mě tempo a scéna filmu přišla pomalá a nedokázala mě uduržet v plném vědomí. Zkusím tomu dát ještě jednu šanci a juknu na to podruhé, snad to bude lepší, takhle 3. ()

Marys

Zaujímavé vidieť krátky film, na ktorý som už aj trochu zabudol prerobený do celovečeráku. Vlastne som ani netušil, o čom film bude, keď som si ho púšťal, no bol som príjemne prekvapený, zvlášť keď sám som bubeník. Malo to mnoho skvelých pasáží a zvratov, ktoré som si užíval, takisto bola dobrá záverečná pointa, no niektoré časti ma trošku nudili. Krátky film bol skrátka krátky film. Ale dobré ináč. Dosť. ()

Mr.Mick

Neuveriteľne osviežujúce prekvapenie zo Švédska, nabité nápadmi s ktorými film zaobchádza veľmi dobre hoci ku koncu mu dochádza šťava ale to vôbec nevadí som nadmieru spokojný. Sound of Noise prehlušilo celú tohtoročnú mainsteamovu scénu so všetkými blockbustermi. Klobúk dole a dúfam že takých filmov bude čoraz viac. ()

ipapuchalk

Celkem ambiciózní téma, při scéně z nemocnice jsem si vzpomněl na koncepty Matthewa Herberta, ale ve druhé půlce film ztratil tempo i moment překvapení. ()

Jaroslaf

Po šesti letech na druhé shlédnutí - Ten snímek prostě nefunguje. V krátkých videích jsou tihlencti "bubeníci" velice prospěšní, dokonce jimi vyluzovaná hudba zní autenticky, ale když se tady cinká na kyslíkovou bombu jako na xylofon, tak to nemá cenu. Příběhově je to exhibice hudebně teroristické skvadry, jenže co naplat, když jejich krátká videa mají ve výsledku daleko větší hodnotu. ()

Gastovski

"Nesnáším Haydna!" aneb Bláznivý hudební výplod ze severské dílny. Film je doslova přecpán oroginalitou a nevšedními hudebními čísly. Při souboji bubeníků a masakru hudebních nástrojů na policejní stanici jsem málem umřel smíchy. ()

RickyFitts

ještě trochu šílenější a poetičtější a je tam pátá jak vyšitá... každopádně doufám, že něco podobnýho ještě někdy uvidím 4+ ()

Saur.us

Jistě originální počin o hudbě města i o neobvyklému uchopení tohoto tématu šesticí hudebníku aneb Fuck the Music. Ke konci sice upadá k lehčímu romatickému klišé, a ztrácí tempo i v kadenci originálních nápadů, ale zas tak hrozné to na snížení známky nebylo. ()

Ba-jo

Velmi originální ..téměř 100 minut trvající zvukový/hlukový? videoklip....o děj zde moc nejde, ale kdo by si nechtěl třeba zablikat celým nočním městem a nebo zabubnovat lžící bagru? ()