Wrecked

• Veľká Británia Wrecked

Predstavte si, že sa preberiete uprostred lesa v zničenom aute. Neviete kde ste, kto ste a ani čo sa stalo. Zranený a vyčerpaný sa snažíte prežiť, až kým z autorádia nezačujete správu o masakri, pri ktorom boli zabití dvaja ľudia. Odrazu viete svoje meno, ale takisto zisťujete, že ste vrah. Film opisuje boj muža, ktorému sa vracajú spomienky na jeho dávnejšiu, temnejšiu minulosť, a jeho vnútornú cestu za slobodou. (Crael)

maverick10

To nam takhle pan Michael Greenspan slysel jedno ceske prislovi: Leze leze po zeleze, neda pokoj az tam vleze. A tak se mu to zalibilo ze na tento namet udelal film. Ono prislovi si trosinku poupravil a vysel nam z toho Adrien Brody plazice se cely film, ktery leze leze ze zeleze aby lezl dale ... cely film nam proleze az na silnici, ktera musela byt od auta maximalne 100m, ale aby nam 90 minut nejak uteklo, proleze pulku filmu takove kolecko, aby se vratil zpet a druhou pulku lezl zase nekam uplne jinam. K tomu mu sekunduje komisar Rex, ten vsak nastesti neleze. Jako temny stin, nam tam obcas vyleze sponzor nasich fotbalistu, aby zkontroloval, zda Adrien porad spravne leze a leze porad dokud sponzor nezaleze. I pak jen porad a stale leze az nakonci, kdy si onen sponzor odnese zaslouzenou odmenu, si sedne a zatelefonuje si pro pomoc. Tolik snad o slozitem zapeklitem pribehu plenm lezeni. Da se to shrnout cele do jednoho slova - nuda! ()

M.i.k.e

thriller?ale kdeže...nápad sice není z nejhorších,finální pointa je poměrně slušná,ale cesta po které film právě k pointě dokodrcá je minimálně hodně hrbolatá.Brody je sice slušný,ale mezi moje oblíbence nikdy nepatřil a zřejmě ani nebude.V porování s jinými "one-man show" jako Buried.nebo 127 Hodin se nedá Wrecked vůbec srovnávat...40% (20% za Brodyho a 20% za pointu) ()

Nach

Pro mou maličkost se jednalo o příjemné odreagování. Ano, scénář je pitomý, rozhodování hlavního hrdiny naprosto nelogické a celé to šlo pojmout mnohem lépe bez zbytečného natahování, ale to vše vyvažovala pro mě dosti slušná atmosféra a poměrně povedené závěrečné rozuzlení. 60% ()

Rodriguez

Očekával jsem nějaký pořádný thriller! Místo toho jsem dostal propadák roku! Koukat celý film na (už tak) rozmlácený ksicht Brodyho bylo fakticky utrpení, ale co by člověk (ne)chtěl, že?! A nepomohlo tomu ani finální odhalení, které je zřejmé (pro pozornějšího diváka) už po dvaceti minutách. 30% ()

humanbeing

O zařazení Wrecked do žánru horroru naprosto souhlasím, totiž dívat se na Adriena Brodyho, jak se hodinu plazí lesem je vážně hrůza, a to nejen pro postavu, kterou ztvárnil Adrien Brody. Až někdy půjdu lesem, budu se ohlížet, jestli se tam někde náhodou neplazí Adrien Brody. A teď zcela vážně. Nechápu, jak se tento jinak velmi slušný herec mohl propůjčit tak špatnému filmu (a on je opravdu špatný, ať se na to díváte jakkoli). Až v závěrečných titulcích jsem zjistil, že Brody je jedním z těch, kteří film produkovali. Možná, že akčně střižený a skvěle vypadající trailer navnadí dost lidí, aby si ho pořídili na DVD. Mým úkolem je varovat vás, abyste tak neučinili. Wrecked je vyložená ztráta času a připomínka, že některé filmové koncepty by měly zůstat zakopané minimálně patnáct metrů pod zemí. ()

sulimo

V porovnání s ostatními počiny poslední doby, které jsou všechny podobného rázu, je tenhle rozhodně nejnudnější, člověk na to kouká devadesát minut ale má pocit, že zestárnul o rok. Navíc si film z mého úhlu pohledu drží ještě jedno prvenství, je nejméně zoufalý, asi je to tím prostředím a i tím, že se hlavní hrdina pohybuje, takže pro příště - je daleko lepší zůstat trčet zraněn na místě, než chodit zbloudile divočinou, jelikož to už tady bylo ve filmu tolikrát, že to považuji za vysokou matematiku (jinými slovy to nejsem schopna spočítat). Tři hvězdy dávam za trochu nepředvídatelný konec a za Brodyho, kterýho bych láskou sežrala i s monclem na oku a v autě počůranýho. ()

Pajky3

Ano, já chápu, že one man show frčí. Jenže to, co se povedlo Francovi nebo i Reynoldsovi se prostě Brodymu nedaří. A pokud bych si chtěl pustit Ultimate Survival, tak si radši pustim Beara Gryllse, ten aspoň ví co dělá. Přesto, že jsem se na tenhle film koukal čerstvej po probuzení, měl jsem pocit, že každou chvilku usnu. Jak se tady píše, úplně by z toho stačil 10-ti minutovej kratas, začátek a konec. To mezitím si stejně koledovalo a vykoledovalo zrychlení. Jsem hodně zklamanej. ()

campix

Adrien Brody se už asi natrvalo zahrabal v béčkových filmech. Většina z nich mě však něčím zaujme, ale v konečném hodnocení nejsou víceméně nijak povedené. To platí i o Wrecked, který mě zaujal před nějakou dobou svým trailerem a i když jsem na tento film nějak pozapoměl, tak jsem na něj nedávno narazil. Wrecked nesahá ani po kolena podobným filmům z nedávné doby, jako byli Buried nebo 127 hodin . Wrecked je prostě strašně nudná one man show jednoho pro mě již téměř mrtvého herce, kde ho bohužel místy přehrává i jeho psí společník. Den po zhlédnutí si vzpomenu akorát na pár debilních momentů, skvělého psa a divně useknutý konec. ()

Larushka

Śílenej film. Téma mě velmi lákavo, jenže potenciál bohužel zůstal nevyužit. Hlavní hrdina se celou dobu chová jak idiot, takže si moje sympatie rozhodně nezískal, spíš naopak. Jedna hvězda prakticky za nic. ()

okkac

Brody se hodinu a půl plazí po lese kolem vraku auta snažíce se vzpomenout, jak se tam dostal a trpí halcinacemi. Být to kraťas do 30 minut, tak by to byl zajímavý námět. Takhle se člověk téměr unudí k smrti. ()

ivan_drago

Spíš by se to mělo jmenovat Ultimátní umění plížení aneb průvodce po výrazech A. Brodyho, které dělá při sexu. Nesmyslnost a absurdita v jednáního hrdiny je do očí bijící. Je neuvěřitelné, jak se i tak krátký film může táhnout. A za co ty dvě hvězdy... za pejska, za stopáž a za pokus zfilmovat celkem zajímavý námět. ()

Javad

Na začiatok upozorňujem, nepozerajte trailer, všetko vám vyzradí! Neistota, bolesť, vyčerpanie, smäd, hlad, zúfalstvo, boj s drsnou kanadskou prírodou - všetko fantasticky zahrané Adrienom Brodym. ()

potas

Kdo viděl Buried či vynikajících 127 hours tak bude hodně zklamaný, tenhle film jim nesahá ani po kotníky. Zdlouhavé, nudné a ani Adrien Brody tomu nepomůže. Scénář je hodně slabý, se vůbec divím, že jsem se dokoukal. ()

Nightlysin

Pointa udržela tento snímek nad vodou, ve které po celou dobu zdatně krauloval Adrien Brody. Jako krátkometrážní film by to nemělo chybu. ()

HomeAlone

Pred akymikolvek hodnoteniami som videl trailer a som si hovoril , toto musim vidiet . No co som nakoniec videl , nestalo takmer za nic . Prvych 10 minut bolo sice fakt slubnych , no zvysok uplne o nicom . Skoda , potencial to urcite malo , no nebol vyuzity ! ()