Co bude dnes k večeři?

(relácia)
  • Česko Kašpárku, vař!
Reality-TV
Česko, 2010, 15 min

Co bude dnes k večeři? je pravidelný pořad o vaření vysílaný na TV Barrandov. Hlavním "učitelem" je kuchař Radek Kašpárek, který divákům dává inspiraci pro každodenní vaření i slavnostní tabuli. (Paity)

Linda.csfd

Jak by řekly moje kolegyně: "Pornokuchař" Radek je nejvíc! Není to žádný strojený projev, ani naučený scénář, tady se prostě krutopřísně vaří. Při sledování tohoto pořadu vždy začnu mít pocit, že vaření může být i zábava a přestávám se bát chodit do kuchyně. :D Jeho nadšení je nakažlivé, tak je prostě fajn sledovat někoho takhle zapáleného. Není malých rolí a nevytuněných porcí. A na konci - když Radek zvedne talíř a usměje se, zjišťuji, že i já se na obrazovku usmívám jako blbeček. :) ()

Fanucci

Ten chlap mluví jako dement. Jako kuchař je v pohodě, ale když už má svůj pořad v TV, měl by mít nějaký přednes. Horší už je jenom Babica...a to neni moc dobře:-) ()

Iwus.ka odpad!

Pokud si chcete obohatit slovní zásobu o hlášky, používající dnešní teenageři, pak zcela jistě nezapomeňte na tento pořad. Navíc pan kuchař působí tak, že příliš inteligence do vínku nedostal. Ani nemohu hodnotit to vaření, jelikož je jeho projev tak slaboduchý, že se na to nevydržím dívat. Asi by to měl ještě trochu vytunit. Jinak vyvrcholením jeho kuchařského umu je např. poznámka: „No, nevypadá to na talíři sexy?“ Asi mu dám ještě šanci, je stále vtipnější kluk. ()

Khumbac

Neviděl jsem a zřejmě ani díky verbalovu komentáři neuvidím. Kurva ten strejda mě rozesmál jak cip. Měl by vydat knihu povídek, ten náš milej strejda verbálek :-D ()

bubun

Ono není vyloženě špatné, co tam ten člověk vytváří, ono je zkrátka hrozné, co u toho říká.... "Hezky nasekat, šup šup... aspoň to usnadníte mixeru při tom futrovani....když řikám trochu brandy, tak myslim pořádnýho hospodskýho panáka... na tu smetanu neni stejně nikdo zvědavej, tyjo, hlavně když je tam ta kořka, jak já řikám... nakrejte si to zelčo... po konzumovani se vám začnou zmenšovat kalhoty, hlavně v pase, chlapi... tak, teď si to pěkně vytuníme.... mi spadnul křen za pásek, tyjo... teď oliváč a tři malý bobkáče.. bůčkovka je rozjetá, takže je to do pohody... " - a to všechno "nasbíráno" pouze z jednoho dílu. ()

Lachtaan

Než se Radek Kašpárek vyšvihnul na světlo světa MasterChefem, vařil kromě reálného prostředí i v tom televizním kdysi dávno na Barrandově, ještě v časech, kdy se na tuto stanici dalo v pohodě dívat i několik hodin denně. Abych ale šel s pravdou ven, Co bude dnes k večeři? jsem viděl několikrát jen proto, že jsem ještě jako žák prvního stupně základky čekal na večerní Animáček. ()

Maik22

Jsem z Ostravka a tomuhle "úplně masakru největšímu" rozumím. Tenhle ten sympatickej "típos" si na nic nehraje a vaří dobře, jednoduše, bez jakýchkoliv cizích názvů potravin, které mnohdy nelze v obchodě ani nalézt. Prostě pro mne "ostravský" Pohleirch. Držím mu palce do dalšího natáčení a vytunění :). ()

Koryntos odpad!

Milé děti, to bylo tak, milé televizní stanice se nám začaly předhánět kdo z nich dokáže sehnat většího trotla, rozuměj někoho kdo je antitalent na vaření, slovní zásobu má jako jedinec vychodivší celé dvě třídy zvláštní školy a s charizmatem nakousnutého rohlíku. A lidé jim to překvapivě baští a pošušňávají si na věcech, které nejdou žrať. Naivně jsem si myslela, že větší kontraproduktivní všeuměl jakým byl Babica, nebude mít ve světě konkurenci. Ó, jak jsem se hořce mýlila. Marně přemýšlím kdo je větší zlo jestli Kašpárek, nebo Hruška. Eniky beniky kliky bé..... ()

korndaddy

5.3 2014..OPRAVA..Kašpárek má řemeslo celkem zvládnutý. Jídla jsou fajn a jeho prezentace se mi zamlouvá...Ale jeho vystupování je pořád otřesný..Bude to oukej, nebojim se toho, trochu to natuníme..Ale ne.. To snad ani není možný, že po dementech typu Babica či Podhůrský má další kokot odvahu se se svým dementním uměním ukazovaz v televizy. Asi Barandov nemá na nic lepšího...Asi nemoc z povolání, ale prostě na tyhle sračky koukat nemůžu. ()

Lukoboss

R. Kašpárek je bezpochyby dobrej (šéf)kuchař, ostatně Michelinská hvězda pro jeho restauraci tomu odpovídá. V TV ale nemá co dělat, když mluví, jak mluví, chová se, jak se chová. Resp. když umíš vařit, ještě to neznamená, že s tím můžeš do televize. Občas jsem se u toho fakt smál, ale to asi nemá s vařením nic společnýho. ()

Paity odpad!

Kašpárek se občas chová opravdu jako Kašpárek. Tohle je na mě moc celé ulíznuté. Na druhou stranu vím, že už tady byla veliká řádka pořadů o vaření, které byly ještě stupidnější. ()

Mbeast odpad!

Ona je to v podstatě taková komediokuchařka, vytuněná a vydesignovaná k dokonalosti. ;) (jen tak pro zajímavost: nejfrekventovanější slova: sosik, oliváč, ve finále, bouchneme tam, easy, významné mrknutí na závěr.) ()

michellerih

Kdyby ten člověk psal recepty, budiž. Třeba by si to pár lidí koupilo, uvařilo a bylo spokojeno. Ale jeho vyjadřovací schopnosti jsou tragické. Kdyby mu zacpali pusu nebo ho dabovali, dám hvězdičky tři. Takhle má dvě za jídla, toť vše Díky, čau. ()