Policajt z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) zistil, že do mesta má doraziť zločinec Viktor Dragovič. Šéf srbskej mafie tentokrát osobne dohliada na obchod s ľuďmi. Počas policajného zásahu dôjde ku krvavej prestrelke a Nick v sebaobrane zastrelí Dragovičovho syna. Mafián sa chce pomstiť, a tak nechá zavraždiť Nickovu manželku aj dcéru. Nick prežije a na vlastnú päsť prenasleduje Dragoviča do Bangkoku. Stretne sa tu s miestnym detektívom Tonym, ktorému priekupníci s ľuďmi práve zabili kolegu. Po počiatočnom nedorozumení a nezhodách Nick a Tony spoja sily. Rozhodnú sa zaútočiť na hlavnú základňu nebezpečnej medzinárodnej mafie, potrestať smrť blízkych, prekaziť obchod s „bielym mäsom“ a zničiť všetkých, ktorí sa na ňom podieľajú. (TV Markíza)

TomX2

Akčná herecká hviezda Dolph Lundgren v posledných rokoch hrá väčšinou len v priemerných a podpriemerných filmov. Tentokrát si ale konečne zahral v kvalitnom filme a to "Skin Trade". Keď mu zabijú ženu a dcéru, naserie sa, chce sa pomstiť a nič ho nezastaví (heh, čo tá podobnosť s Tom Yum Goong?). Po jeho boku si zahraje nová legenda bojových umení a to druhý Bruce Lee alias Tony Jaa, ktorý ako thajský policajt pomste D. Lundgrena zo začiatku bráni, no po čase si to rozmyslí. Ďalšia postava tu je M. C. White, ktorý sa na chvíľu pobije s Tonym. Ten ale v tomto filmu nemal veľký priestor ukazať aké skúsenosti má, čo je škoda pretože Tony je proste talent. Skin Trade je ale taký klasický nadpriemerný akčný film s nie veľmi prepracovanou zápletkou, nudou a pár slabými stránkami, no stále v ňom nájdete ešte veľa kladných vecí ako je napr. súboj D. Lundgren VS Tony Jaa alebo Tony Jaa VS M. C. White ale aj veľmi dobrú akciu a kvalitné herecké obsadenie. ()

Ellmariachi

Začnu plusy. Ron Perlman, Michael Jai White. RP je výborný záporák, kterému je všechno jedno a po něm potopa. Jediné na čem mu záleží jsou jeho prachy a rodina. MJW zde předvede asi nejlepší bitky a je vidět, že to tomu chlápkovi furt jde. Co už ale na mě tolik nefungovalo, je to, že Dolph i když se snaží, nedokáže to co v Ex. Tam je schopný si ukrást veškeré scény, ve kterých se objeví pro sebe. Zde se mu to prostě nedaří. Tony Jaa se výborně pere a při bitkách baví. Jenže charismatu se mu bohužel nedostává. Kolem a kolem se prostě oba snaží, ale já jsem z nich u vytržení nebyl. Každopádně film jako celek je zdařilá akční jízda a ty pro který je dělaný pobaví. 72 procent ()

AlistairMir

Dolfík udělal to nejlepší co mohl. Spojil své síly s kráčející zkázou jménem Tony Jaa a jako megabonus připojil monstrum jménem Michael Jai White. Tohle nemohlo dopadnout špatně a taky to špatně nedopadlo. Dolph, jako by vedle dvou šrotovacích mašin sám chytil druhej dech, si střihne pár soubojů s Tonym, než se z nich stanou kámoši, a moudré bylo nechat MJW a TJ , aby si to mezi sebou vyřídili sami. Máme zde tak po dlouhé době zase pěknej souboj, kterej by mě zajímal, jak by dopadl ve skutečnosti. Ron Hellboy Perlman opět v roli záporáka a jako další bonus, starej známej Dolphíka, Cary-Hiroyuki. No tentokrát ho Dolph nenapíchne na točící kolo, ale i tak jeho přítomnost potěšila. Holky pěkný, akce dobrá a pár bitek opravdu povedených, takže Dolph na stará kolena přišel s pěkným béčkem co rozhodně neurazí. ()

vegetol.mp

Solidní akční nářez a zcela jistě nejlepší Lundgrenovo sólovka od Mulcahyho Pohyblivého terče. Akční scény jsou super a potěší i výborný obsazení vybraný ze známejch ksichtů. Koneckonců jak může bejt film, ve kterým hraje Punisher, Spawn, Hellboy a Robocop špatnej, že jo:) Jen škoda, že Tony Jaa má charisma a herecký schopnosti hadrovýho panáka. Jinak Skin Trade je na řemeslný a intelektuální úrovni žánrově podobnýho Elephant White a pokud si někdo pustí oba filmy jako večerní dvoj program, dozví se myslím o obchodu s bílým masem a likvidaci pasácký mafie všechno, co potřebuje. ()

stuntmanMIKE

Tak tu máme zase ďalšiu rodinnú drámu. Podnikatelia z východnej Európy rozširujú svoje portfólio za veľkou mlákov v krajine McDonnaldov a kreacionistov. Avšak ako to už býva americký američania s tvrdým kapitalizmom a neviditeľnou rukou trhu zasahujú. Na chudáka srba pošlú amerického Frankensteina pôvodom zo Švédska, aby tomu urobil koniec. Ten sa zdravo nasere a zabije podnikateľovi syna. Ten sa taktiež zdravo nasere a zabije mu celú rodinu. No a máme tu hutnú látku na zaujímavý revenge akčňák. Tentokrát musím konštatovať, že aj napriek tomu, že ide o film z druhotriednej kategórie, tak válí na plné koule. Celé to nepôsobí lacno, tak ako tieto filmy zvyknú bývať. Akcie je dosť a vzhľadom na možnosti je veľmi solídna (aj keď u mňa tento rok nasadil latku kurevsky vysoko Wild Card) a čo je hlavné má to hlavu a pätu. Tieto filmy majú totiž zväčša iba pätu. A aj keď očakávanie boli malinko väčšie, tak je to veľmi fajn jazda na štýl zlatej éry akčného filmu. Medzi troma a štyrma, ale tentokrát dávam štyri kvôli Švédskemu Frankensteinovi. Tak si vravím...kedy sa našinec dočká, aby konečne Lundgrenovi ponúkli úlohu nejakého nacistického oficíra SS, ktorý si libuje vo vykosťovaní Židov ? ()

ilemas

Stárnoucí Lundgren předvedl , že je stále ve skvělé formě. Film je točený ve stylu 80. let a o když je v něm plno klišé, nelogičností a přehmatů, je na co koukat. Tony Jaa předvádí své bojové umění a kaskadérské kousky, skvělý záporák Ron Perlman, dost překvapivé béčko. Vypněte mozek a užívejte si skvělé bojové scény, jinak to nejde. ()

Figu

Po famózní upoutávce přichází hodinka a půl obyč akčního béčka, ve kterým kraluje Dolphík a dělá všem fanouškům radost. Příběh skoro jak vyvlíknutej z Těžko ho zabít, tedy krom toho, že Lundgren neležel sedm let v komatu a taky, že narozdíl od Seagala vedle něj stáli docela vostřílení mistři bojovejch umění. Jo a tito borci tomu měli dát šťávu a grády. Já bohužel chválím jen Dolpha! Byl jsem natěšenej na souboj Jai White a Tonyho Jaa a to zase zabolelo. Když si stoupnou proti sobě takový jména chci vidět víc než takovou sesekanou rvačku. Po filmech jako Falcon Rising, Blood and Bone nebo třeba Neporazitelným 2ce vím, že Michael je prostě větší prase! To je moje malý zklamání. Daleko lepší bitka byla mezi Jaa a Lundgrenem, ale že by to bylo nějaký veledílo to ne. Každopádně jde o slušný béčko, který jestli někdy vyjde dabovaný, pouštím znovu. 65% ()

Martin741

Reziser Ekachai Uekrongkrongthamtham je taman, cize po nasom rakosnik, cize odborne z Thajska. To mne ale nevadi, od prirodzenia som tolerantny. Dolph Lundgren podla mna natocil najlepsie filmy na zaciatku 90. rokov - Zuctovani v malem Tokiu 1991, cas Pomsty 1993 a Univerzalni Vojak 1992. Ako prvy film, v ktorom sa objavil, bola bondovka Vyhlidka na Vrazdu s Rogerom Moore -om v roku 1985. No ale v polke 90. rokov zacal tocit jeden hnoj za druhym, na poniektore jeho filmy sa nedalo pozerat a uz okolo roku 2005 - 6 som myslel, ze je s jeho karierou amen. Hovno! Prisli prvi a druhi Expendables a vyzera to tak, ze Dolph Lundgren este nepatri do stareho zeleza /sam je rocnik tusim 1957, takze 70 -ka je este daleko/. No aj k filmu nieco teda : po dlhej dobe konecne dobry, priemerny film s Dolphom Lundgrenom, ktoremu nechybaju take veci ako prestrelky, vybuch a dokonca aj nahanacka sa najde. Hlavne k dobremu vysledku prispeli herci ako Tony Jaa /Ong- Bak 1- 3/ a Ron Perlman /Hellboy, Jmeno Ruze/. Vsimol som si aj Cary - Hiroyuki Tagawu /zaporak z filmu Zuctovani v Malem Tokiu/. 69 % ()

BarryLyndon

Škoda totálně lobotomických dialogů a naprosto šílené režie a kamery. Obsazení parádní Tony Jaa, Dolph Lundgren, Peter Weller, Michael Jai White, Ron Perlman, to z béčkového pohledu může být lepší jenom o málo. Souboje solidní, akce taky, ale nasmínaná tak šíleně, tohle by bylo out i před 30 lety. Ale námět docela oldschoolový. Škoda, že to dělal nějaký thajský naprostý neumětel. Tohle by s takhle rozdanými kartami dokázal takový Isaac FLorentine věřím natočit parádně. 4/10 ()

bourec

Tak vzhledem k tomu,že lepší film s Dolfim jsme viděli asi před dvaceti lety,je tohle docela úspěch.Scénář bych tady vůbec nezmiňoval,je to pořád stejný,stejně jako v době akčního boomu,kdy jsme zabořený v křesle hltali nálože akčních ikon,a nevadilo nám,že to je pořád na jedno brdo.Jasně,takhle si představuju návrat ke kořenům.A kecy ňákýho Mrdáka,nebo jak se ten vůl zove,přeci nikomu nezkazí náladu.Možná trochu pokory by to chtělo.60%. ()

AD P

No co povedat ? .....VAU !...... Takto paradny film som uz s Dolphom nevidel moc davno ( Expend. sa nerata ). Skoda ze Tagawa nedostal viac priestoru ( suboj s Dolphom by ma znova potesil ). Takto by mal vyzerat poriadny akcny (video) titul aj dnes pani Seagal a spol ! ()

Mol

I'VE WAITED MY WHOLE LIFE FOR THIS MOMENT. I AM NOT AFRAID TO DIE!!! Dolph už je tady fakt děda a honit zločince, tak na to už nemá dech. Vypadá spíš, že by mohl běhat, leda tak za slevama do Kauflandu. Na pořádné kousky milovníka slonů Tonyho s jeho perfektní angličtinou, si musím chvíli počkat a když je konečně vysolí, tak nejen že mu je rozbíjí střih, ale navíc jsou to vlastně pořád ty samé dokola, které měl ve svých předchozích filmech. Chápu, že je to jeho bojové umění, ale inovace by neškodila. Za to Ron, ten se opravdu narodil pro role ruských bossů a když říká, že Ivan převezme obchod z bílím masem v Česku, tak jsem jen čekal, že dodá "..a na Slovensku tiež." To se sice nekonalo, ale i přes to zde má silný momenty. WHEN THEY STOP BUYING, I STOP SELLING!!! Jinak klasicky se tu opět objevují digitální střely a zásahy a ty vypadají jako vždy příšerně a člověk si u nich uvědomuje, že tohle je jen film. ()

otík

Dolphík si po hodně dlouhé době (nepočítaje všechny Expentables) konečně zahrál v pořádném béčkovém akčňáku, který si na nic nehraje, nechává chlapy do sebe mlátit, střílet „celkem“ soudně a zase do sebe mlátit. Tempo sice není tolik zběsilé, jako by si člověk s Tonym Jaa nebo Jai Whitem přál, ale i tak béčkově naladěný divák dostane slušnou porci akce. Samozřejmě že ten zbytek je jen mlácením prázdné slámy, naštěstí tady místo zbytečných a prázdných keců (viz pan Seagal) se dočkáme spíše filmově průměrných záběrů, které ale tolik nenudí jako ony kecy. Lundgren vypadá opravdu dobře, žily na rukách má občas skoro jako pan Stallone a když uhodí nebo kopne, tak divák může věřit, že to byl opravdu on a ne nějaký dublér. Příběh se točí kolem obchodu s bílým masem, mafie v čele s charismaticky záporným Ronem Perlmanem a zkorumpovaným policistou, a samozřejmě kolem Lundgrenovy rodiny, která v úvodu filmu dostane (zcela čekaně) pořádně na frak. Tony Jaa tu je místy do počtu, občas ale dostal možnost ukázat, co v něm je a i když jeho bitka s Michaelem Jai Whitem mohla být daleko lepší, i tak jsem za něj rád. Ano, Dolpha mám rád a když hraje hlavní kladnou roli, film ať už povedený či ne si vychutnám – obzvlášť, když jej tak skvěle dabuje Pavel Soukup. ()

alchac

Típne-li kdo dvoumetrovému vikinskému hovadu (byť s již poněkud vyšším počtem letokruhů) jeho hustru a odvleče dóttir za účelem rozšíření sortimentu barevného provedení obchodovaného statku, přičemž terminaci samotného papá hrubě odflákne, může mluvit o štěstí, pokud z toho vyvázne pouze jako heimnar či se hřbetem ozdobeným krvavým orlem. Helbojovič a jeho potěr zde odinžel takovou kliku nemají, neb Dolfi jim s pomocí jakéhosi opičího krále ve fabrikách rozpoutává takový Ragnarök, až z toho v celé Jihovýchodní Asii klesá obchodní bilance a HDP padá na držku rychleji, než panem Dragem ukončovaní Dragovičové. Vkusná okopávaná se spoustou kečupu navrch, u které nemůže pod tři jít snad nikdo pamatující promítání ohoblovaných VHSek na vypůjčeném videu. Já v záchvatu nostalgie jdu ještě o jednu vejš. ()

Jizni Tlapa

Dolfík je v ráži a vypadá snad nejlíp od doby Rockyho čtyřky. Tlustej Steve Sígl by si z něj měl vzít příklad a vykašlat se definitivně na dubléry. Stejně tak zbytek Postradateláků by nemělo dědkovatět a ukázat ještě poctivou akci. Příběhově je to samozřejmě béčkovita nuda, ale svédskej dědek s vietnamcem Tony Jaa jsou prostě koukatelní.. ()

viperDavid

To mě teda zklamalo, další film, který upadne v zapomění. Tony Jaa pořád šuká první ligu, ale se špatným filmem a ještě špatnějším Lundgrenem toho moc nezmůže. Docela otrava a děsná nuda. ()

rockwoman

Moc pěkný akčňák, který jsem si z pohledu ženy prožila asi úplně jinak, než mužské osazenstvo. Říká se - to nejlepší na konec a mě ta scéna ve vlaku opravdu dostala, protože vidět malou dívenku jak hladí blonďákovu drsnou tvář a on jí to opětuje něžným pohledem se v takovýchto filmech vidí málokdy. Dolpha budu mít už napořád spojeného s mou srdeční záležitostí Brandonem a tak jsem i tady při sledování akčních scén nejednou zamáčkla nostalgickou slzu v oku a zavzpomínala na mé oblíbené VHS-kové časy......a hodnotím opět srdcem, takže Dolphíku, s radostí ti posílám svých pět hvězdiček. ()

PetrVabruscak

Přitom stačilo kousek a mohl to být fajn akční film. Lepší režisér, scénárista a možná to chtělo kapánek lepší střih, který byl snad dobrý jen při scénách Tonyho Jaa, díky kterému dávam tu jednu hvězdu. ()

elanius

(80/2015) / Hodnotím za dve, ale film ma nejako extrémne nenasral. Je to taká tupučká B-čková mlátička s celkom podareným obsadením (vrátane Dolpha). Okrem toho, fighty na úrovni. (4/10) ()