Zombieland: Rana istoty

• Česko Zombieland: Rána jistoty (viac)

Herecké hviezdy Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin sa v pokračovaní kultovej zombie komédie vydávajú na cestu naprieč postapokalyptickou Amerikou. Cestou budú mať dočinenia s novými, vyvinutými druhmi zombie aj ďalšími preživšími, no najväčšou výzvou bude nezblázniť sa z ich svojskej provizórnej rodiny. (Itafilm)

Nix

Zase to bohužel. Tentokrát už to na mne nefungovalo jako v předchozím díle. Film je zase odlehčený, humoru je tam dost, jenomže už to na mne nijak nefungovalo, ani potřebná chemie jako by se vytratila. Není to ono, snažit se vylepšit jedničku už nejde, originalita už tomu taky chybí a i přidání postav nepomohlo. Jesse je ale fůrt skvělý trdlo. ()

mira.l

Tak já nevím... já tomuhle žánru (nebo spíš tématu) asi fakt nehovím. Je to stejné jako u jedničky. Nebýt Emmy Stone, asi bych měl velký problém to vůbec dát do konce. Její mimiku a celkový projev mám moc rád, baví mě sledovat ji prakticky kdykoliv a v čemkoliv, ale až se na ni zase budu chtít někdy podívat, zcela určitě zvolím něco jiného. Protože vznik tohohle filmu mi přijde jako zcela zbytečně vyhozený peníze, a že jich zřejmě nebylo až tak málo. Myslím, že čemukoliv dalšímu na téma zombie se asi pro příště už definitivně vyhnu. Když se nad tím zamyslím, tak nejvtipnější asi opravdu byla ta animace na samém začátku při zobrazení loga filmové společnosti. ()

Hellknight12

Pokračovanie, ktoré je síce zábavnejšie ale zároveň trápnejšie. Je tu celkom pekne rozvinutý príbeh. Síce len základná kostra ale to stačí. Je tu aj viac celkom podarených scén. Mne nesedia dve postavy, ktoré ak by neboli, tak nič je to lepšie. Áno možno by sme nedostali slušný koniec, ktorý bol rovnako kvalitný ako v prvom filme ale dalo sa to aj inak vymyslieť aj bez tých postáv. Ktoré postavy? Mena už neviem ale je to blondínka a hipík. Film môžem odporučiť ak vám neprekážajú trápne scény vo filme. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

tlesk

Po tak dlouhém čekání se mohlo udát cokoli. Je ale dobře, že se na dokončení projektu netlačilo. Filmu Zombieland: Rána jistoty by se přesto dalo vyčíst leccos. Že je infantilní, málo hororový, dětinsky prostoduchý, plný klišé. Jenže on to všechno je i není. Pod prostou rouškou se totiž skrývá skvěle vykreslený příběh s fungujícím humorem a výtečně napsanými a zahranými postavami, kde jediné, co chybí, je silnější a efektnější finále. To zdejší je totiž v porovnání s konečnou sekvencí z prvního Zombielandu v lunaparku o poznání slabší, byť je i tak docela povedeně osudové. To vše ale zase vyvažuje zbytek filmu, který je o poznání akčnější než jednička. Jinak tedy tento sequel nezklamal. Ba naopak mile překvapil a se svým předchůdcem přinejmenším drží krok. Budete se smát často a nahlas. Postavám budete fandit a když po titulcích počkáte, dostane se vám i výborné třešničky na dortu. Co víc si od popcornového počinu přát? ()

Cooller

vzhledem k tomu že Fleischer dělal i jedničku tak sem se diky obsazení moc nebal že to nebude na minimalně stejne urovni jako prvni dil nicméně ve dvojce se moc neobtěžovali s logikou a prostě se navazalo na jedničku což je trochu škoda ale vzhledem k tomu že se jedna primarně o komedii tak se to dá překousnout... škoda že se Ruben takhle nesnažil když dělal Venoma ()

Flory14

Zombieland se nám po deseti letech vrací a musím hned ze začátku říct že čekání se vyplatilo. Jedničku mám hrozně rád, pro její humor a přepálenost proto nebude překvapení když řeknu že zde jsem to čekal ve dvojnásobné míře. Což se nestalo, jelikož to bylo tak o 4x větší přepálenost! Za mě zatím snad komedie roku a už se mi dlouho nestalo že bych se v kině takhle tlemil, vtipů je tu tuny a opravdu vám to nedá vydechnout a to prostě chci! Příběh je možná až moc jednoduchý a občas přitažený za vlasy ale většinou je to pro dobro zábavy jelikož z toho vzejde tuna humoru. Akční scény jsou originální a tvůrci se zde vyřádili ať už slowmotion ze začátku filmu po velké finále. Vždy každá scéna byla jiná a originální, což je velké plus. Můj velký oblíbenec Harrelson předvádí zase show a jeho postava mě neskutečně bavila, ostatní hlavní postavy ale určitě nezaostávají možná jen postava Emy Stone mě štvala svým chováním ale pro dobrou dynamiku v týmu tam prostě musíte mít ten hlas rozumu, takže to chápu. Z nových postav bych ale určitě vystihl tu kterou ztvárnila Zoey Deutch, z traileru to vypadalo že bude velmi rušivých element a přesně ten na sílu humor co nemám rád, ale překvapivě za mě to herečka zvládla bravůrně a tahle postava mě obrovský bavila a když byla na scéně tak si až pomalu kradla scény pro sebe, tuto herečku budu bedlivě sledovat. Jinak vše co jste měli na jedničce rádi pořád zůstává ( jsou tu pravidla, zabíjačka týdne,...) a to taky potěší. V poctatě tomu filmu nemám nic moc co vytknout, jen možná trochu nezajímavý příběh, ale jinak je to opravdová jízda se skvělými herci a přepáleností která je tak akorát. Silné čtyři hvězdy, kdybych neměl pravidlo že pět hvězd dávám jen když to vím od začátku a nemusím nad tím přemýšlet tak se to i možná dostane na nejvyšší stupně, protože není tomu fakt co vytknout a sérka by se ještě klidně mohla protáhnout. ()

Knor

Mě osobně tohle pokračování bavilo o něco víc než jednička. Hlášky padají jak na páse, nápadů je tu mraky, akční scény jsou fajn a zombie vypadají dobře a hlavně trio Harrelson, Eisenberg a Stoneová nemá chybu. Je to legrační, stylový a krvavý jak nejlíp to jen jde , víc od zombie oddychovky ani chtít nejde. ()

WheX

Musím říct, že jsem se na tenhle film poměrně těšil a ikdyž jsem si ho musel nechat ujít v kině, protože přítelkyně není fanoušek a sám jsem jít nechtěl, tak toho vlastně nakonec nelituji, protože bych ty peníze ve finále pravděpodobně využil lépe. Dvojka Zombieland v podstatě nepřináší vůbec nic nového, příběh je velice jednoduchý, je tam pár vtipných momentů, ale vlastně nic co by úplně stálo za to, nemůžu říct, že bych se úplně nudil a trhal si vlasy nudou, ubíhá to docela fajn, ale je to vlastně všechno až moc přetažené za vlasy i pro tenhle film, nikdo nijak nevyčnívá (Abigail Breslin je mi extrémně nesympatická), žádná scéna není nějak extra cool (všechny ty cool scény s pravidly z jedničky, už tady jsou jen zmínka že to pravidlo existuje, což vzhledem k tomu, že jich je 73, tak pár pravidel mohlo dostat montáž, takhle nám zbyli už jen kills of the month), všechno je to takové mdlé, nové postavy jsou spíše otravné a když už se objeví postavy, které vypadají že by mohli být cool v pohodobě dvou "kopií" hlavních postav, tak umřou během 5 minut, cameo Billa Murryho v potitulkové scéně bylo v podstatě o ničem, prostě jen aby fanoušci byli spokojení, což podle hodnocení asi jsou, ale mě se to nějak nedotklo, bohužel musím dát slabší 3* ()

DaveSmith

Po jedničce jsem myslel, že u mě došlo jen k dočasnýmu citovýmu vzplanutí. Jen takovej sex na jednu noc. Ale dvojka mě utvrdila v tom, že miluju Zombieland. Takhle jsem se nebavil už dlouho. Megavtipná adrenalinová jízda, který dalo korunu hlavně obsazení, včetně všech hostů. Prostě pecka. ()

ANTYCHRYST

Pár let.. :) asi tak 150.. a máme tu pokračování.. Někteří herci snad nestárnou :) růžová blbka se povedla stejně jako apokalypticky bílý dům.. Masakr zombiku taky dobrej.. 60% taková zombie oddychovka.. V Elvisove muzeu bych si taky vybral.. :) ()

Maniik88

Skvelá partička v zombie road komediálnom movie 2. Obohatená a blbku blondínku, pár hipisákov a o nové druhy zombie. Celé to opäť fungovalo prekvapivo dobre. Celkom som sa bavil, občas zasmial, chémia medzi postavami dobrá. V podstate to bolo dobré. Akurát nič moc dej, nič moc sa nestalo, postavy sa moc nerozvinuli a záver bol taký hipisácko naivný. Ale fajn jednohupka. ()

Stanix

Ale jo, proč né. Je to čistá žánrová zábava, klidně bych si dal i trojku. Je ale jasné že to půjde v případě pokračování z kopce. ()

Bezda22

První díl mě dostal. To mělo spád a svojí originalitou mě úplně odzbrojil. Dvojka se drží podobnýho standardu. Vtipy tam jsou, ale už to není takový svěží, spíš chvílema nuda. Takže lehký zklamání... 65% ()

Don82

Zombieguláš akce, hlášek a emocí. Vcelku bezstarostná a jednoduchá jízda bez hraní si na "něco extra" a přesto to stačilo na hodinu a půl nenáročné dějové linky. Důstojné navázání na první díl příběhem i stylem humoru a originalitou charakterů. ()

departed

Opakovaný vtip není vtipem? Nevím, lepší kec mě nenapadl. Přišlo mi, jako bych se díval znovu na první díl, protože všechno, dokonce i hlavní herci, kteří v mých očích zas o tolik nezestárli, vypadalo úplně stejně jako deset let stará jednička. Ta byla samozřejmě super, protože byla neotřelá, přinesla trhlý humor do světa zombie apokalypsy, ale proto přece nemusela vzniknout dvojka, ne? Že by nostalgický záchvat producentů? Doufal jsem, že to bude mít nějakou přidanou hodnotu, něco, co to na poměry dnešních standardů obohatí, ale vůbec nic jsem nenašel. ()

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Chystá se návrat do Zombielandu

Chystá se návrat do Zombielandu

18.05.2018

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, příští rok uplyne 10 let od premiéry Zombielandu. Ujetá komedie s Jessem Eisenbergem, Woodym Harrelsonem, Emmou Stone a Abigail Breslin celou dobu čeká na pokračování. A… (viac)