30 minút alebo menej

• Česko 30 minut nebo méně (viac)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiálny text distribútora)

kolemjdouc odpad!

film mám v albu založený několik let...mohl tam zůstat dál.Nulová hodnota A dělat legraci sprostými hláškami a gesty je dosti laciný počin ()

Marrty3

Čekal jsem mnohem víc. Nápad děje je vcelku obstojný, ovšem jeho provedení za moc nestojí. Najde se tu opravdu málo vtipných scének, snad tak dvě, maximálně 3. Za to legračních replik v dialozích je tu na takto slabý film mnoho. Danny R. McBride a Nick Swardson mi jako mafiáni udělali asi největší radost. Zbytek obsazení za moc nestál. Je to velmi jednoduchá "popcornovka" bez šťávy. ()

MnamBuchta

Velice zábavný výplach, u kterého se nepřestanete smát, i přes to, že je to někdy vážně hloupé, ale o to se ten film právě snaží, takže vám to nepřijde nijak rušivé. + Skvělý JESSE EISENBERG. 6.5/10 ()

LBsmoke

škoda dát tomu víc péče, promyslet to, dát nějaké mega hlášky a mohlo to být super.. takhle pobavilo, ale narozdíl od zombielandu to nechi vidět víc jak max 2x v životě.. ()

Zombi

Po Zombielandu jsem čekal minimálně silně nadprůměrnou pecku, oto větší je pak zklamání. Film je překvapivě málo vtipnej, zasmál jsem se možná třikrát. Většina postav je nesympatická. Na nějaké vizuální vychytávky a nápady zapomeňte, režie je průměrná. Chování postav nahlavu. No, za pár světlejších momentů si to 3 slabší hvězdy zaslouží. ()

sona123

Nebýt Jesseho, asi jdu s hodnocením ještě níž, protože film celou dobu balancuje na hranici trapnosti, do které často padá. Má to být komedie, ale vtipné to není, maximálně místy směšné…a přitom tu mohla být kupa gagů a parádních kousků. Ústřední dvojka je ovšem fajn a právě ta mne u obrazovky udržela- takže casting za 3, zbytek těžce pod průměrem. ()

Domec

Ujeta kravovina s prijemnejma hercema a vtipnejma scenama. Necekejte zadnej zazrak, je to proste popkornovka, na kterou se podivate, pobavite a zapomenete. ()

wampire23

Oveľa príjemnejšia komédia, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Presne takéto typy komédií milujem. Kopec vtípkov, totálne uletené postavy a neustála zmena deja. V hlavnej úlohe Jesse Eisenberg, ktorý spolu so všetkými zúčastnenými ponúka kvalitný útok na bránice. ()

Steel32

Čekala jsem mnohem víc než jsem nakonec dostala. Prvních pár minut mělo našlápnuto na celkem slušnou akční komedii, což se ve skutečnosti nekonalo. I přes kratší stopáž se film celkem táhne a nedostaví se ani troška napětí. Vtipy jsou taky nic moc nad čím by se dalo doopravdy zasmát. Celkem promarněná šance na dobrou komedii. ()

Nolanofil

Celkom originálny, ale maximálne nevyužitý nápad na komédiu, ktorá si nedokáže udržať tempo od sľubného úvodu. Dobrá hláška strieda slabšiu a to vlastne počas celých 83 minút. Fajn jednohubka na nedeľne popoludnie. Ruben Fleischer by s dobrým scenárom a rozpočtom mohol natočiť akčnú pecku, na akčné scény má oko. ()

Chundys

Mě se to líbilo, vždy tu budou rozdílné komentáře a hodnocení! Hodněkrát jsem se fakticky od srdce zasmál. Pravda těch srposťáren by tolik nemuselo být, když skoro v každé věte je kunda, píča nebo zmrd, ale to už v dnešní době tyhle komedie budou mít asi pořád. ()

KOZEL84

Svižné a akční,ale zoufale nevtipné.Žádné překvápko od režiséra nechutně nadhodnocované průměrnosti jménem Zombieland.Stejně jako u McBrideova Your Highness mám pocit,že nevážno to mohlo být lepší.30 sekund a méně-asi tak dlouho si tohle budu pamatovat. ()

Wolvie

Čekal jsem nekompromisní komediální nátěr,který naplno využije eRkového ratingu,dostalo se mi slaboduché řachandy,která ani na okamžik nedává znát,že je od tvůrců parádního Zombielandu (občas to zachrání rychlomluvka Eisenberg,ale ani on není všemocný).Jedno z velkých letošních zklamání,které nudí i při stopáži 83 minut. ()

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (viac)