30 minút alebo menej

• Česko 30 minut nebo méně (viac)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiálny text distribútora)

DaViD´82

Svého času; především na přelomu předchozích dvou dekád; vznikalo podobných "černohumorných ochcávaček s několika zainteresovanými stranami" tolik, že se prostě a jednoduše přejedly. Nyní naopak nevznikají skoro vůbec a tak podobná jednohubka přijde k duhu, byť před lety by v tom množství zůstala nepovšimnuta. Z námětu šlo určitě vytřískat více, ale bavil jsem se. Pravda ovšem je, že bez Inda (no offense) bych se bavil přeci jen o něco více. ()

verbal odpad!

Nyní si konečně na příkladu vysvětlíme, co je to impotentní, tupá peachovina. Potřebujeme k tomu jednoho nadrženého režiséra, který má patřičně zduřelé ego, protože jeho poslední kousek byl komerční trhák a snaží se zuby nehty udržet v proudu, scénáristu, kterému připadá vtipný i svrab na koulích a partičku retardů, co budou hodinu a půl čurákovat na place a propůjčí těm třeskutě humorným humorům patřičný punc debility. Celé to narychlo splácáme dohromady, přidáme špetku trapnosti a za tepla podáváme třináctiletým, postiženým dětem, co se tomu budou zajisté po Assbookách ještě půl roku hihňat a nějaký ten palec do prdele nám určitě nacpou. ()

Cervenak

Dve výborné scény (prepadnutie banky a finále na vrakovisku), raz za 5 minút nejaká vtipná replika v dialógoch, inak mlátenie prázdnej slamy. 5/10 ()

Malarkey

Když je ve filmu Danny R. McBride, tak se bavím jako málokdy. Když ve filmu není, tak mě film šíleně nudí. 80 minut je každopádně pořád docela dobrý čas a určitě se to dá pohodově přežít. Každopádně hrát humor jenom na Dannyho taky nejde a tenhle film to suprově dokazuje. ()

T2

Rozpočet $28miliónovTržby USA $37,053,924Tržby Celosvetovo $40,547,440Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $2,340,831 //počet predaných kusov 137,777║ Ďalšia vývarová pitomosť s humusárksym vtipom a len z mininom dobrých gagov, zbytočnosť. /25%/ ()

tron

Miestami je to (predovšetkým vďaka brutálnej dvojke Danny McBride a Nick Swardson) také vulgárne, až sa proste nemôžete nesmiať, ale inak je to dosť veľká nuda, ktorej nepomáha ani nesympatický kasting - nemám an mysli pánov v zátvorke, tí sú pomerne super, ale Eisenberg a Ansari nie sú zrovna sympaťáci roka (čo je u hlavných postáv v komédii problém, nie?). Celá snímka na mňa pôsobila značne odfláknuto a skratkovito, ako keby to nikoho moc nebavilo a tak sa namiesto dvojmesčaného nakrúcania rozhodli stráviť na pľaci o mesiac menej, len aby to mali čo najrýchlejšie za sebou, mohli ísť domov a už na to nemyslieť. ()

movie

Solidní nostop jízda s parádním obsazením (Peňa, McBride, Ansari z HUMAN GIANT a Eisenberg), kde je zápletka podobná jak z CELLULAR naroubována na osobitý appatowovsko/mcbridovký humor. ()

Zeck

Správně zvolená stopáž. Díky ní to utíkalo celkem rychle, i když je film naprosto o ničem a nenajde se v něm snad jediná vtipná scénka. Inspirované skutečnou událostí, kdy zloděj při přepadení banky tvrdil, že má na sobě připásanou výbušninu a musí vykrást banku. Ten ale žádný perfektní únikový plán nevymyslel, navíc to byl komplic, co se chytil do vlastní pasti a už se z ní nedostal. Vtipnější příběh, než nabídne celý tenhle film. 60% ()

Jara.Cimrman.jr

"Zaplatíte za to znásilňovací náčiníčko kartou nebo v hotovosti?" Pokud bych se pokusil vyloupit banku, tak bych byl patrně lapen do klece ještě dříve, než bych stačil nesměle zamumlat cosi o přepadení. Proto mám úctu k někomu, kdo to dokáže s maketou zbraně, tikající bombou na těle a pod ideovým vedením dvou opičáků. Navíc nechci být ošlehnut plamenometem, jehož použití se pan režisér evidentně nebrání a tak raději zbaběle přidám k hodnocení jednu nezaslouženou hvězdu. ()

xxmartinxx

Pokud patříte mezi diváky, kteří na filmech hledají spíš to dobré, nebudete mít problém užít si i 30 minut nebo méně. Jestli máte naopak škodolibou radost z každé chyby, kterou lze vytknout, nejspíš i na vás čekají vyložené žně. 65%, které zaokrouhlím na 70%, které zaokrouhlím na silně nezasloužené 4 hvězdy. ()

BadoXXII

Od režiséra filmu Zombieland? To by som teda neuhádol. Kým mal Zombieland množstvo nápadov (čo bolo dosť prekvapivé, že sa dá prísť stále s niečim novým v zombie hororoch) a bol aj veľmi vtipný a štýlový, tak 30 Minutes or Less tých nápadov na rozdávanie určite nemá, štýlové to je minimálne a vtipnosť je značne nevyrovnaná. Určite som očakával od tejto komédie viac. Najlepší na filme sú Aziz Ansari a Michael Peña. Naopak ufňukaný Eisenberg ide značne na nervy a Nick Swardson je nevýrazný . Takto je to aj s humorom, niekedy sa človek tomu zasmeje a inokedy zasa vyšumí úplne do prázdna. Na jedno pozretie sa však táto komédia hodí a dokáže aj zabaviť, len jednoducho upadne veľmi rýchlo do zabudnutia a už vôbec nemá šancu stať sa nejakou tou klasikou. ()

M.a.t.t.

Vysoké očakávania plodia často aj sklamania, ešte že som od "nástupcu Zombielandu" narozdiel od iných až tak veľa nečakal. Ktovie kde sa stala chyba, ale aj keď má 30 minutes or Less celkom atraktívny námet, adekvátne obsadenie a jedného pravdepodobne talentovaného režiséra za kamerou, aj napriek striedmej minutáži prakticky vôbec nestrhne. Pretože hoci je to film pomerne zábavný, len málokedy je skutočne vtipný a to sa pri komédii neodpúšťa. ()

Segrestor

Když si přečtu, co k filmu poznamenal Verbal, tak s ním částečně souhlasím, nicméně, tolik bych ten film nezatracoval. Nakonec se přeci jen vtipné momenty najdou a každý si přijde na své. Je ovšem opravdu znát, že by to šlo udělat mnohem lépe, spoustu věcí dotáhnout do konce, vymačkat toho humoru víc, vyměnit některé herce, protože McBride to prostě nemůže utáhnout sám a ten pandžábský princ už vůbec ne. Nakonec si ještě člověk postěžuje, že Peña je jen nějaká pitomá Deus ex Machina a přitom mohl celý příběh otevřít i zakončit tedy dát své postavě nějaký podstatný smysl. SPOILER - takhle mi jeho osud a pak i smrt byla úplně u zadku - KONEC SPOILERU. Já nevím, když se nad tím ještě jednou zamyslím, je tam materiálu, s kterým by se dalo ještě hodně co pracovat a překovat to na opravdu báječnou podívanou plné honiček, třeskutých gagů a nečekané pointy. Nicméně, večer to zachránilo, tak dávám lepší tři hvězdy. ()

Psema

Přímočará a na nic si nehrající blbina, která je v tradiční záplavě komediálního bahna vlastně docela králem. Sice jednookým (spolu s Bridesmaids a Crazy Stupid Love), ale i to nám holt musí stačit. Zvlášť když Fleischer předvádí neurážející a bez problémů funkční rutinu, scénář vcelku pravidelně zásobuje vydařenými fóry a stopáž žene tempo do vysokých otáček. A Eisenberg je v roztěkaných rolích prostě boží. Spokojených 7/10, ()

genetique

Fleischer potvrdil, že so Zombieland-om to nebola žiadna náhoda, a že dokáže takéto chuťovečky natáčať jedna radosť. Šialená zápletka, strelení herci, bizarné situácie, kopec fresh nápadov, čierneho humoru, bláznivých hereckých výkonov a k tomu fungujúci scenár. To všetko dokopy len málokedy dá tú správnu súhru, ale keď sa tak podarí, tak je to presne typ filmu, pri ktorom sa dá totálne vypnúť a užívať si hollywoodske výstrelky. 85%. ()

3DD!3

Pár skvělých scén je proložených strašnou vatou, ve které se (díky bohu) aspoň solidně hláškuje. Eisenberg je parádní, jeho indický kámoš ne. Danny McBride je parádní, jeho americký kámoš ne. Rád jsem tě viděl, tati. Hrozně moc tě miluju. Srát na toho kokota. ()

MMR

Super zábava lidičky! Budu se opakovat, ale zase jsem to nečekal. Tento humor mi sedí, sedí a zase sedí. Dobrá zábava, slušně pomatení zápletka, vtipné rozzuzlení. A takhle jsem u toho vypadal => :-) ..... :-) ..... :-D ...... :-D..... :-D ....:-)....:-D atd... ()

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (viac)