Bláznivá parodie si bere na mušku filmové hity španělské produkce z posledních let. Faunův labyrint, Ti druzí, Sirotčinec, Volver, Hlas moře a mnoho dalších se ukáže v netradičním pojetí, plném těch nejšílenějších gagů, zápletek a potřeštěných situací! (oficiálny text distribútora)

kohout08 odpad!

Odpad dávam opravdu málo kdy, ale tato "parodie" si to opravdu zaslouží.. Nedokázal jsem to ani dokoukat v půlce jsem to vypnul, naprostá nuda usínal jsem u toho trapnost nadevše. Nedopuručuji v žádném případě. ()

NoFeara

Konečně se mi pod ruku dostala parodie , která nespadla do odpadu po prvních 20 minutách . A znovu se ukazuje že španělé to z filmy opravdu umí . Skvělý výběr filmů a jejich interpretování do této parodie je velice dobré . A jako jedná z mála parodii má humor rozprostřený tak , aby bavil po celou dobu filmu. V tomto žánru se už těžko hledají slušné kousky a tak jsem rád že Spanish Movie můžu zařdit právě tam. ()

Edwin44

Mám rád parodie a to hodně a proto jsem si podle zdejších komentářů sehnal tento film abych se konečně mohl podívat na kvalitní parodii. Bohužel jsem se nedočkal. Hlavní zápletka byl totální brak. Tak nesympatický herce už jsem taky dlouho nevidel, hlavně ten na lůžku. Výběr parodovaných fimů nebyl špatný, ale já se prostě nezasmál. Jestli mě pobavily 2-3 scény, včetně té kde se tam asi na minutu objevil Leslie Nielsen. Vůbec se nepochopil na co tam byla dějová linka těch zmenšených lidí?! Totální nonsense. Film jsem viděl v 2013 a musim konstatovat, že tenhle rok je pro mě jednička Haunted House - i jednooký mezi slepým král. Je to sice smutné kam až se žánr parodii dostal, ale bohužel neočekávám zlepšení. ...Tenhle film byl na úrovni Scary Movie 5 ()