Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

lineker

Eddie Morra, životní ztroskotanec dostane díky převratné novince na trhu s opiáty možnost vyšvihnout se mezi společenskou a finanční elitu. A tak se i stane. Ovšem každá mince má dvě strany a u této se těch negativních stran po čase objeví několik. Určitě ne špatný nápad, z kterého však šlo co se týká zpracování vytřískat více. Žádný háček, kterým by mne film ulovil se nekonal. ()

PORTER44

Docela zajímavý příběh není droga jako droga po téhle droze se stanete géniem a B.Cooper coby né moc slavný spisovatel se stal nej makléřem který vydělává miliony.Příběh mě docela chytil i když filmy o smažkách moc nemusím tenhle je o něčem jiném takže jsem se skvěle bavil s hereckými výkony taky spokojenost,dobrá podívaná. ()

Martazoe

Záleží, co od tohoto filmu čekáte. Pokud chcete příběh s hlubší myšlenkou, tak se nejspíš nedočkáte. Hlavní myšlenka chytrých pilulí je zajímavá, ale málo využitá. Podle mě se jedná o takový průměrný, docela zábavný, vizuálně vtíravý a vtipný film, kde mě zaujal Bradley Cooper, který je jedním z těch feťáků, kteří holt můžou smažit jak se jim zamane a není to na nich vidět a navíc to využijí pro svou kariéru. Zajímalo by mě Všemocný po dvaceti letech. ()

DavidAAAA

Film má skutečně skvělý nápad, slušně svižné tempo a cosi navíc - výborně zahranou hlavní roli a vlastně i většinu těch vedlejších. Skouknul jsem ho jedním dechem a v hlavě mi zůstala jediná otázka - neví někdo, kde se daj sehnat ty pilule??? ()

BH7

Tenhle film vytvořil super atmosféru a stejně tak ve mně zanechal super zážitek. Skvělý poměr mezi akcí a napětím a mezi promyšleností a nepředvídatelností. Děj se zajímavě klikatí, stoupá i klesá a čas s ním utíká jako po másle. O hereckých výkonech nemusím ani mluvit. Jednu nemalou extra hvězdičku si určitě zasluhuje i originalita kamery. ()

igi008

Snímok Niela Burgera do mňa vkládal veľké očakávania, pretože jeho film Iluzionista z roku 2006, patrí medzi snímky, ktoré prinútia diváka k zamysleniu. Tak isto ani snímok Všemocný nesklamal a ponúka naozaj veľmi dobré scifi s veľmi solídnym obsadením v podaní Bradleyho Coopera a Roberta De Nira. Diváka fascinujú nadprirodzené schopnosti hrdinu, ktoré sú spôsobené nejakou látkou, a preto vsadenie na túto kartu podľa môjho názoru vyšlo. Nápadité dialógy a scnény robia tento film zaujímavým a príjemne pozerateľným z kategórie scifi oddychovky so zameraním na možný potenciál ľudskej mysle, ktoré primäjú diváka k úvahe. (85%) ()

tompolicky

Skvělá a originální myšlenka i zápletka. Další z Bradleyho dobrých hereckých výkonů, kvality Roberta de Nira asi netřeba zmiňovat. Oceňuji nebojácný nápad tvůrců zasadit takovou sci-fi myšlenku do "ekonomicko-politického" prostředí, je z toho moc dobrý výsledek. Přesto však na mě film působil poněkud nesourodě, místy až zmatečně s velkými kontrasty. Rychlé záběry, dialogy, střih....prostě bych si asi musel taky zobnout jednu pilulku abych se občas neztratil. Určitě by šlo z filmu vytřískat víc, i tak to ale byla zajímavá a poutavá podívaná, která mě vtáhla do děje a moc se mi líbila. ()

eliza56

Jako strašnej povaleč, světem se bloudím, od života štěstí loudím. Pak dám si jednou prášek, malej jak hrášek, z debila je rázem géniusů pán, pak nastává opice jak dán. Když dostanu se ke zdroji, a konečně držím zatím plný sáček, jsem nyní rytíř ve zbroji, jen sako doplním ke kroji. V delíriu se řítím světem, můj mozek všechno ví a vidí, účím se tak rychle, že ani počítač nestíhá, list v knížce za listem se míhá, já za jeden den jazyku umím pět, další týden jsem pomalu mistr ortoped. V nadmíru růžové cestě, vidím jen jednu chybu, a to možný nedostatek prášků, nedržím v ruce svou vysněnou zlatou rybu. Pak objevím recept, jak jich udělat více a více, počáteční příznaky smrti, se rozplynou já stávám se supermanem na volné dráze, protože je to jen ku prospěchu mému. Cestou stačím pár lidí pobavit. Stačím taky nadchnout diváky, představou o tom, jaké by to asi bylo využívat celý mozek (s tím, že by to tělo člověka nezvládlo, protože prostě by nebyl čas na to ten mozek prokrvovat se nikdo nezaobírejte.) Je to super film. Mě se líbil TEČKA ()

Cornello

Komentář přečtěte až po shlédnutí filmu : Nový film, kde Bradley Cooper hraje normální roli. Výborně zahrané, pro mě originální děj, decentně nadpřirozené schopnosti. Pozitivum je, že o droze věděli víc lidí a hrdina nebyl sám kdo to furt baštil v utajení. Jestli už nebere pilulky a zůstali mu vlastnosti, tak se mi to líbí :) Jsou tam i vtipné scény, asi nejvíc mě pobavila ta, kde slepý rusák zastřelí svého kolegu. Konec mě naštval neúplným dořešením sporu mezi De Nirem a Cooprem.. Veškeré aspekty filmu mě sedli, trošku mi tam chybělo detailnější užívání si peněz,.. jen jízda v maserati a byt za 8 milionů dolarů. Taky bych jednu vyzkoušel :) ()

kiva

Hodně slibný začátek, od půlky už nic moc, celé se to nějak rozpatlalo a rozpadlo, přitom si myslím, že se z toho tématu dalo udělat víc. Tři hvězdy jsou hlavně za výkon Bradleyho Coopera. ()

Veronika.Sl1

Jednoznačne jeden z najlepších sci-fi filmov ktoré poznám. Hlavne vďaka nepredvídateľnému deju a originalite deju! Film mal takmer dve hodiny a ja som ani nemala pocit, že by som sa mála pozrieť na hodinky. Najviac sa mi na filme páčil hlavný herec Bradley Cooper jeho hlášky a modré oči hh. Filmu dávam 90%/100% ()

kratajirka

Poutavý příběh o chemické akceleraci mozkového potenciálu s přitažlivým scénářem, který podporuje zdatná herecká sestava a snaživý režisér středního proudu. Bradley strhává všechnu pozornost na sebe. DeNiro mu dělá dobrého sekundanta a Cornishová zas ukazuje, že i na ledě to umí. 80% ()

daetoxx

Celkem zábavný, zajímavý nápad - kniha určitě musí stát za to. PRoč se na to kouknout ? 1)Ani nevim 2)Jsem asi už moc unavený 3) Chce to NZTko :( ()

LukasDCA

Videl som najprv Lucy, takže pri tomto filme som mal trocha obavy, že to bude zasa podobný CowPoop. Ach ja hlúpy. Namiesto toho som dostal perfektne spracovanú myšlienku, efektné kamerové hrátky, sympatických a dobrých hercov a strávil som pri filme veľmi príjemných 100+ minút. Hviezdička dole za to, že neviem, čo v tých pipulkách bolo a strašne závidím. ()

Krastom

Všemocný Bradley Cooper mě do role Eddieho seděl a ikdyž bych si tam dokázal představit i jiné herce tak byl skvělý. Film si udržel mou pozornost od začátku do konce a hltal jsem ho. Škoda vedlejších účinků, které ten prášek na podporu přemýšlení měl, jinak by to byla absolutní bomba. Přál bych si mít takový doplněk stravy. ()

PF 2017

PF 2017