Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

Luckyman

Paráda.Eddie Morra je spisovateľ, ale akosi sa mu nedarí napísať knihu. Zhodou okolností stretne po dlhočiznej dobe kamaráta, ktorý ma pre neho tabletku, ktorá mu zvýši výkon mozgu, ale ako to vo svete chodí, všetko ma svoje pre a proti. Po dlhej dobe som videl konečne skvelý film a Bradley Cooper nesklamal. ()

Mira90

Hodně poctivé čtyři hvězdičky. Rámec to má velice dobře vymyšlený, ale samotná výplň sem tam drhne, resp. by mohla být udělána přeci jen líp - to platí především pro scénář. To je ale asi tak vše, co bych panu Všemocnému mohl vytknout. ()

sarfian

Originálny film a hlavne efektne natočený. Nemám moc čo filmu vitknúť, ale dokonaloť to nebola. Ide o slušnú zábavu no vraciať sa k numu asi nebudete. No takú pilulku by som prijal aspoň na pár dní :o)VIDENÉ 1x ()

E lan

Ale ano, je to dobrý film, dokonce velmi povedený námět a ztvárnění, o tom žádná. Jen bohužel se to nějak plácá od nikud nikam a herecké výkony jsou sotva průměrné. Dokonce i oblíbenec Bradley nemá zrovna svůj den. Přesto doporučuji... ()

LordMysti

Pohodová zajímavá a zábavná podívaná u které jsem se nenudil, vtáhla mě a prostě celkově zaujala. Není to sice nic převratně originálního, ale hezké svěží zpracování a pohodová atmosféra dělají z Limitless opravdu těžkou oddychovku a zpříjemní večer. Za mě téměř 90%. ()

Drtic

Bradley Cooper ako rozprácač príbehu nebyl vúbec špatný a celú dobu som ho pozorne počúval a má veľkú zásluhu na tom, že som si film užil. Príbeh je veľmi pútaví už keď si prečítate jeho obsah. Takže môžem len doporučiť. ()

deLaFere

Ve filmu je sice pár nelogičností, ale jako celek se jedná o poutavý snímek, s velmi slušným scénářem. Je to první snímek s Bradley Cooperem, který jsem viděl a herecky to bylo velmi dobré. Jeho přeměna je výborná a "obě" role jsou uvěřitelné. De Niro je prostě nestor, on snad ani nemusí hrát, to je herectví samo. ()

netWoor

možná přísně, ale ... nevím, co jsem si měl shlédnutím tohoto filmu odnést. Berme drogy, ať jsme lepší než ti druzí? Nevím, ani příběh samotný mi nepřišel moc originální. Nechápu ani, jak na koho ty pilule působily. Hlavní geroj byl od lékaře přes ekonoma až po Bruce Leeho a zbytek nikoli? A ta jeho jednou vzala a jako jediná víckrát nic? De Niro nebral proč? Ale, přestaňme se v tom babrat ... úplně nejhorší to nebylo, byť za tejden si to pamatovat nebudu ... ()

waska

Oddechovka, která udrží pozornost od začátku do úplného konce. Skvělý Bradley Cooper a těšim se až uvidím Abbie Cornich v dalším filmu. ()

Oonika

Super film! Skvělý námět, skvěle natočeno a super hudba. Taky bych chtěla zkusit takovou pilulku :) O kvalitách Bradleyho Coopera asi nemá cenu sáhodlouze básnit, je to kocour :) ()

pribina

Vynikajúci scenár aj hlavná myšlienka. Nechá vás to premýšľať či by ste sa na to dali aj vy. Určite treba vidieť minimálne jedenkrát ()

Lasombra

Nejdřív musím pochválit výbornou grafiku, která se prolíná s vybujelou mozkovou aktivitou. Dále jásám nad tím skvělým nápadem s NZT pilulkama. S napjetím jsem čekala, co se bude dít po užití NZT a posléze kdy to Eddieho konečně odrovná jako každá jiná droga, ale vždycky se tak šikovně dostal zpátky, až jsem zírala. Příběh není lenivý a má překvapivý závěr v duchu neustálého koloběhu mezi životem - NZT - smrtí. ()

Withree

Zajímavý nápad, vynikající Bradley Cooper, osvěžující audiovizuální styl, ale mě to tak nebavilo!! Připadalo mi, že se film strašně vlekl a běžel asi 3 hodiny. ()

danny_21

Jako komedie mozná, ale rozhodně ne sci-fi thriller. Možná má zajímavou myšlenku, ale tuctové zpracování - mám pilulku jsem superman, nemám ji - jsem debil. Několik logických děr ve scénáři a trapná ruská mafie, které ani pilulka nepomůže k tomu, aby dostala toho pitomce, dělá ze Všemocného u mě podprůměr a ten jako takový hodnotím 45%. ()

tomikan

Pro me jedinej novodobej snimek tohohle zanru, co dokazal vyuzit potencial napadu bezezbytku.. obvykle nemam rad filmy, ktery zacinaj predposledni nebo pred - predposledni scenou a v deji se tak vracite v case, tady na to ale hned zapomenete.. usmevna mi prisla reklama na prototyp idealniho US prezidenta na konci filmu.. napadita kamera, svezi napad, prijemnej Bradley.. neni o cem - pet peticipejch!! ()

Petulka88

Tak tady jsem čekal mnohem víc. V tomhle filmu totiž po každém dobrém nápadu hned v následující minutě následuje úplný nesmysl nebo naprostá nelogičnost. Je to škoda, stejně jako to, že Robert De Niro nedostal mnohem větší prostor. Ještě že je tady sympaťák Bradley Cooper. Film by se mohl spíše jmenovat Nemocný, protože kdyby se zbavil těch několika neduhů, mohla to být výborná podívaná. ()

Armin82

Hm,hm a ještě jednou hm---->skoro nemám slov...opravdu zajímavej film, se zajímavou zápletkou v podobě nové drogy,díky které dokážete nemožné...vynikající Bradley Cooper a Robert de Niro,dokonalý scénář a po pravdě?Dlouho mě film takhle nevtáhnul do děje...pane Neile Burgere---->tleskám :) 80% ()

PF 2017

PF 2017