Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

Kingjiri

Trailer mě spolehlivě navnadil, a tak jsem na Všemocnýho nakonec zavítal do kina. Samotnej nápad je perfektní, ale scénář jako celek už tolik ne. Jsem si jistej, že se ze zmíněnýho nápadu dalo vytěžit mnohem víc a film tak u mě moh aspirovat na čtyři, možná i pět hvězd. Nejvíc mě zklamal malej prostor, kterej ve scénáři dostal Robert De Niro, určitě by si zasloužil mnohem větší. Ač by se mi takováhle "vševědoucí" pilule občas hodila, nemůžu snímek ohodnotit jinak, než lepšim průměrem za tři silnější hvězdy. ()

lxbch

Zajímavá vizuální stránka filmu podpořená sebejistým výkonem Coopera, jemně protkaná vtipnými průpovídkami hlavního hrdiny s využitím Náramně Zajímavého Tématu. Řekl bych, že si každý užití této filmové pilulky rozšíří obzory. Já se teda bavil dobře. ()

gp_one

Pro mne velké překvapení u filmu, od kterého jsem tolik neočekával! Nicméně hvězda dolů kvůli tomu, že se tvůrcům podařilo jen velmi letmo otřít o skutečné možnosti, které by tento "dar" nabízel. Alespoň dle mého soudu. ()

PEZ

Film, ktory mal na viac. Keby scenarista trosku viac piluliek popapal. Takto to konci na pol ceste, kde sice nie az tak originalna, ale urcite zaujimava zapletka je podavana sviezou formou (zoomovanie ulic bolo super!). Bohuzial, chybaju prepracovanejsie postavy a moment prekvapenia. Celkovo je to fajn, Bradley Cooper uspesne film taha, furt sa nieco deje, clovek sa nestihne moc nudit, ale zaroven po skonceni filmu ostane prazdno. Ako keby som si dal pocas filmu pilulku, ktora mi ho skraslila, ale jej ucinok vyprchal so zaverecnymi titulkami. 7/10 ()

foundation

Priame, efektívne jednoduché, a pritom natočené tak aby neboli urazený ani tí čo očakávajú aj niečo navyše. Scenár nie je naozaj nič zložité ale dialógy naštastie zaberajú a neslúžia iba na nejakú bezmyšlienkovitú výplň medzi scénami. Nápad je dobrý ale hlavnou zbraňou je rýchlosť ktorou sa to celé ženie dopredu a samozrejme Cooper ktorý si to zahral s chuťou. Vo filme sú možno tak 2 hluché miesta s celkovým časom niečo okolo 5 minút. A navyše Limitless určite poputuje veľmi rýchlo medzi filmy ktoré sa budú dať pozrieť aj viac krát. 80 percent. ()

Castielo

Dlouho jsem neviděl nic podobného. Film který mi perfektně sedl a nebudu mít problém si ho zopakovat znova. Po všech stránkách bez chyby. 5* ()

Shona

Neeeeeeeeeee. Tohle je stejné, jako když sledujete finále běhu přes překážky. Struhující podívaná, kdy fandíte svému závodníkovi a už už zvedáte ruce nad hlavu (klikáte na 5 hvězdiček) pro oslavu vítězství, v tom však přijde klopýtnutí o předposlední překážku a pád doslova na hubu. Já čekal, doufal a těšil se, když přišel De Niro do kanceláře, když otevřel dveře od limuzíny jenže........,,Tvůj plamen zasvítil krátkým, ale krásným světlem". ()

Torgal

Zaujímavá zápletka sa topí pod logickými kiksami, ktorých by sa človek s mozgom fičiacim na plný výkon sotva dopustil (obzvlášť vypuklé je to v línii s ruským mafiánom). A nekonzistentnosť scenára nevyvážia ani zaujímavé kamerové hry a solídni herci. Finále navyše ide až príliš na ruku konzumnému divákovi, ktorý by asi temnejší koniec nerozdýchal. 6/10 ()

Ponika

Nápaditý film s velkým potenciálem, který byl ještě ke všemu skvěle natočen - efekt orlího průletu skrz průhledné plochy a větší sytost barev pilulkového světa jsou pokaždé příjemným oživením. akorát konec mi přišel tak trošku odfláknutý. To ale nemění nic na tom, že jsem se u filmu dobře bavila a Bradley Cooper mě příjemně překvapil. ()

Bird_house

Myslím si, že je to zajímavě vymyšlený a natočený film.. Zřejmě by nebylo úplně špatné vědět, co se stane, několik kroků dopředu - pak si můžeš lépe promyslet, co třeba řekneš.. Úplně jsem se do filmu nezakousl, ale celkově to hodnotím velice kladně, takže **** jsou zcela oprávněné.. Enjoy.. ()

guri

Zaujimavy napad, celkom zaujimave spracovanie a nezaujimavy a iritujuci vizual. Z nametu sa dalo urcite vyzmykat trochu viac. Vsemocny nenudil, no akoby mu chybala akasi vnutorna iskra, ktora by ma presvedcila o tom, ze sa jedna o nadpriemer. No Bradley Cooper s prehladom utiahne cely film. ()

darkreider

Výborný film, vizuálne obsahuje také skvosty, ktoré ma posadili. Cooper si to vedie celý film a musím uznať, že je to celkom inteligentné. Čo mi skutočne nesadlo bol záver, tam som sa s ich víziou moc nestotožnil. S alternatívnym koncom by som sa pravdepodobne prehupol na plných 5*. ()

the_bitch

"Si chytrý, ale nerob tú chybu chytrých ľudí, ktorí si myslia, že nikto nemôže byt chytrejší." --> nazval by som to takým heslom celého filmu,a viac vlastne ani nemám čo dodať ..zaujalo,prekvapilo,pobavilo,takže 4* ()

kiimi

Lehce mysteriózní zpracování docela běžného tématu. Film, u kterého si chvilku říkáte, že byste chtěli být hlavním hrdinou a chvíli byste jej zase naopak nechtěli ani potkat, vždy vyzařuje tu správnou atmosféru, která drží diváka ve střehu. Tady nechyběla akce ani napětí až do konce. Ačkoliv byl konec příliš rychlý, film určitě stojí za shlédnutí. ()

cogi

Myslím, že film nebyl daleko od pravdy a nějací týpci v pláštích už přemýšlí nad touhle myšlenkou. Jinak film měl spád a styl, jaký byl všemocný natočený ... vau, takový styl se mi líbí, ale málokdy ho vidím. Nějaké mouchy příběh měl, ale když jsem si to shrnula v hlavě, tak tři hvězdičky by byly prostě málo. ()

Grimlok

Drogy, absťák, drogy, absťák a takhle pořád do kolečka. Uzavřenej kruh, ve kterym se tenhle film točí. Chtělo by to ho nasměrovat správnym směrem a kopnout do zadnice. Bez Coopera a De Nira by ten film byl o ničem. ()

ZackSawyer

Z nenápadného filmu se stal výborný nápad nejen na scénář ale i na komerční využití NZT, ostatně taky bych si zobnul jen škoda žeje to tak dobrý, tak návykový a s vedlejšími účinky. Mysterioznost tomu vážně nechybí a úlisnej a lišáckej De Niro se taky povedl. Originální, možné, poutavé, myšlenkově střelhbité, místy komické. ()

phoenixer

Eddie mi trochu připomíná mně, když se sjíždím na čokoládě. Vcelku pěkně strhující podívaná, která se zařadí mezi jedny z nejlepších filmů roku, nebo alespoň tedy v mém žebříčku... ()

studo

Boží komplex v reále? Aj takto to môže vyzerať. Viac ako dosť dobrý cast, logika či celkový záver ma uchvátilo to spracovanie, kamera a celkovo príbeh bol celistvý. Všetko sedelo tak ako malo, nič nebolo navyše či ničoho nebolo málo. Všetkého bolo tak akurát a to tomu dodalo tú správnu šťavu. Škoda, že sa to celé týkalo len financií. S tou pilulkou načrtol aj nejaké fyzické umenie, a aj to len raz. Mohlo sa z toho vyždímať ešte o čosi viac... ()

PF 2017

PF 2017