Hledá se táta a máma

Réžia:

Jiří Mádle

Účinkujú:

Petr Machala

Seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým najít životního partnera a jejich dětem chybějícího druhého rodiče. V pořadu se projeví láska, vášnivá vzplanutí, ale i peprné výměny názorů. (zdeny99)

ostravak30

Samozřejmě, občas se člověk diví, co za lidé jsou schopni jít do televize, ale je to vždycky fajn, když místo již otravných srdcovkových seriálů vidíte život plynoucí přímo před kamerou a lidi, kteří touží po štěstí a často ho i najdou. Je to rozhodně zajímavější než klasické reality show a nevidím na tom nic špatného tímto způsobem se seznamovat. Přející lidé, kteří si rádi vyslechnou skutečné životní příběhy, které napsal život a ne scénáristé, ocení, nepřející, závistiví budou nadívat a stěžovat si. Jasně, i tady se najdou exoti, ale já jsem rád, že podobné pořady v televizi jsou. Je to zajímavé zpestření a rozhodně větší pohlazení na duši než tuny kriminálek, kuchařských show, rádoby intelektuálních soutěží a nekonečných vztahových seriálů. ()

borohub odpad!

Příšerná pičovina, nic víc k tomu asi nejde napsat. Myslel jsem si, že internetové seznamky jsou absolutní dno jak někoho poznat, tohle to ale několikanásobně překonalo. 5% ()

Mustaffa odpad!

No nic, zítra si jdu někam najít babu, ať nemusím v pozdějším věku lézt do stupidních pořadů tohoto typu s ještě stupidnějšími "soutěžícími", kteří jsou opravdu otřesní. Co ty lidi k tomu vede, se takto veřejně ztrapňovat? Peníze? Ani za milion... ()

rawboy

Existuje nějaký seznamovací pořad, který by protagonistům dopomohl ke vztahu? Proč má někdo chuť nebo potřebu exhibovat před kamerou a dělat ze sebe kašpara před půlkou národa? Předešlé "seznamky" z primácké dílny mě minuly takže jsem nevěděl do čeho jdu, první díl byl pro mě pouhou kulisou. ale natolik mě to zaujalo, že jsem se na každý další vyloženě těšil. Ne že by to byl tak vytříbený pořad, ale pro tu totální ubohost některých učinkujících a myslím, že dramaturgie a střihači dosáhli toho co chtěli - namíchat z žumpy divácky atraktivní koktejl. ()

Moud

Když tak úplně nepřistoupíte na pravidla hry, které si zjevně tento pořad vytyčil (jakože budeme něco mezi Ulicí a Poštou pro tebe), čeká Vás poměrně zajímavá a až bolestivě zábavná exkurze do nitra a hlavně na dno prostých zoufalých českých lidí. Říkám jo - obludně trapné, trapně obludné, ale v takové harmonii, že by se měl Sandler a Murphy stydět. Hodnotím pouze celou (opravdu celou - co jsem nestihl, kvapně jsem stahoval z netu) řadu druhou a první díly řady třetí. 6/10 ()

yarghoul

Díky tomuhle pořadu jsme s kamarádkami zavedly pravidelné čtvrteční večery s lahví vína. Tenhle pořad by se měl promítat na katedře psychologie, protože jsou tady snad všechny osobnostní typy se všema možnýma odchylkama :)) Čím strojenější situace, tím vtipnější, takže si otevřete lahev a bavte se! ()

SZYslak

Budme tolerantni. Vsude ziji lide. Kdyz vsude ziji lide, tak proc zrovna ja mam tvrdnout v Bezdikove. Jako spravny masochista se i ja obcas podivam na odlisne intelektualne vybavene spoluobcany. ()

SuzieS

Druhá řada jako kulisa k uklízení ještě ušla, pokud zohlednime dany žánr. Třetí byl odpad. Neskutečné natahování uz tak plytkeho "děje", neustale omilani "co jste videli a co uvidite". Vymena stříhače by tomu vic než prospěla. ()

Montego

Neskutečný kus romantiky, opravdu jedinečnost a prostá krása lidského bytí. Skvostná práce na všech frontách. Duchaplné příběhy, krásné prcec baby, a udatní rytíři. Dokonce i zvraty moderních problematik (kdo by to byl tušil že se v pruběhu stane geyem že?) No prostě vypočítaná parádička! Vroucně bych doporučil všem! Opravdu všem a nedělám si legraci je to skvělá záležitost, plná našlapaného děje, kulišáckých taktik a bezpočtu nesmrtelných hlášek, který by nenapadli Zdenu Trošku ani trošku.  jasných 5stars, 100% bez umělých sladidel ()

Monyfik odpad!

Hlupáci hledají hlupáky, co jiného k tomuto pořadu říct. Pokud si někdo nemůže najít partnera bez pomocí TV, tak si ho nenajde ani tímto způsobem. ()

Nick321

Moje taková guilty pleasure. O inteligenci většiny účastníků nemůže být řeč, ale je to zajímavý psychologický sociální experiment, jak mužům a ženám může v okamžiku přeskočit, když se o ně uchází větší množství lidí. Mezi muži a ženami není až takový rozdíl, muži si začnou s každou akorát užívat a zahrávat, ženy jsou zase fifleny, které nápadníky vyhazují za úplnou malichernost, v domnění, že jim tam zbývají jen ti nejlepší. Nakonec většina z nich zůstala sama, protože buď je ostatní uchazeči / uchazečky prokoukly, že mají sami holou řiť a zároveň přehnané nároky, nebo tak vybírali až přebrali. ¯\_(ツ)_/¯ ()

cezero

Už jen to, že se někdo vůbec do takového pořadu přihlás, mluví samo za sebe.. Komické až trapné chování "soutěžících" často pobaví víc, než americká komedie... 5/10 ()

mozartka

Mě se to líbí, je to něco ze života a tak to prostě funguje. Některé osudy nelze napsat, je to prostě život, ať se nám to líbí nebo ne. Nejsou tam modelky ani modelové, sexy krásní spokojení lidé, ale to je život. Za mě dobrý, fajn relax :D ()