Hledá se táta a máma

Réžia:

Jiří Mádle

Účinkujú:

Petr Machala

Seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým najít životního partnera a jejich dětem chybějícího druhého rodiče. V pořadu se projeví láska, vášnivá vzplanutí, ale i peprné výměny názorů. (zdeny99)

Jonatána

Já se bavím. Přiznávám, zejména pány a jejich obdivovatelkami. Eva a chlapi jsou docela fajn (až na jednu drsnou výjimku a asi dvě lehčí :-)). Ovšem správňák "dědek" Honza z metra a Jan "oranžové tričko"co neví, kterou z těch "ženských, co se o něho ucházejí" si sebou zebere dál...to je nejmíň na čtyři hvězdy. Od čtvrtého dílu se na to nesmírně těší i můj sedmnáctiletý synátor a řeže se u každé perly, která tam padne.A holky taky stojí za to, prostě jak říkám, slušná psina. Když o tom člověk neuvažuje moc do hloubky, to si spíš řekne, že je až k pláči, kam někteří lidé jsou schopni sklouznout. ()

m_a_c_a

Pouze další z mnoha zbytečností na obrazovkách TV. Hromada životem zklamaných jedinců se zoufale snaží popárovat a doplnit prázdné místo v rodině. Občas je chování účinkujících tak komické, že si zaslouží jednu hvězdu, jinak odpad. ()

FireTight odpad!

Reality show? Ne. Spíš totální sračka, na kterou se prakticky nedá dívat. A když už, je vám ze všech těch "osamělých" tatínků a maminek pořádně zle. Samozřejmě to není kvůli jejich osamělosti a snaze najít vhodného partnera (nějaké mizivé procento osob, které do pořadu šli nalézt skutečnou lásku tam asi bude), ale hlavně z jejich keců, chování a očividného exhibicionismu. Pokud si někdo z diváků opravdu myslí, že se dá pomocí televize a s celým národem (nebo alespoň jeho částí) za prdelí najít skutečnou lásku, pak je stejně naivní, jako ti opravdu upřímní soutěžící. ()

Albee

Reality show Hledá se táta a máma, ať už její první, druhé nebo třetí pokračování, je nádhernou ukázkou již zlidovělé věty „Freude, Freude, Freude, vždycky na tě dojde.“ Je přímo nádhernou ukázkou psychologie a jejího působení v praxi. Plně se tedy můžu ztotožnit s komentářem uživatele heyda. Velmi zajímavý je i Déjà vu efekt v druhé a třetí řadě této TV show. Myslím si, že odpad! si v žádném případě nezaslouží. Minimálně je to naprosto skvělý zdroj pobavení... Například věta Honzy Žítka: "Prosím tě, hrozně ti tu vržou dveře" mě dostala do kolen. :o) ()

Simomon

POSLEDNÍ SLOVO: Geniální ve své bizarnosti. Teď pronesu velmi troufalá slova, ale odvážím se polemizovat, že jde o zábavnější pořad, než Farmář hledá ženu! ()

ToJaNe odpad!

Tohle je taková zoufalost, až je to naprosto skvělé. Kde proboha nabrali všechny ty exoty? Neříkejte mi, že všem jde o to, získat mámu nebo tátu. Jen je velká škoda, že Honza už asi nebude pořád nosit svoje oranžové vietnamské triko, myslela jsem, že ho unosí až do konce soutěže... ()

LadyPig

No jo, hodně lidí hodnotí podle toho, jak je trapné se seznamovat přes televizi - to bych taky dala odpad! :) Ale z hlediska zábavy je to dobrý pořad, který vcucne do děje a pak už je mi jedno, že zrovna já bych se takhle nikdy neseznámila. Každý jsme jiný a mě osudy lidí sledovat baví ;) ()

milwaukee odpad!

Někdo již řekl, že většina pořadů typu reality show je sračka idiotů pro idioty. A tenhle si takové označení pravém zaslouží. ()

Queendom

U soutěží tohohle typu je mi za samotný soutěžící trapně a je mi jich líto. Chápu jejich beznaděj, ale nechápu, proč se propůjčujou tak ponižující formě seznamky. To jim zaručeně sebevědomí nezvedne. Hvězdičku dávám za statečnost. ()